Grażyna Kulczyk o swojej rodzinie: Każdy z nas działa pro publico bono

Dominika Kulczyk debiutuje właśnie na antenie stacji TVN w roli gospodyni nowego programu. Jej matka nie kryje dumy i podkreśla, że wraz z byłym mężem, Janem Kulczykiem, zawsze zachęcali dzieci do pomagania innym.

wróć do artykułu
  • ~hynio
    (2014-11-18 23:39)
    Ja też co roku po parę razy kupuję żywność w czasie akcji BANKU ŻYWNOŚCI ale nie pieprzę o tym na okrągło.
  • ~kozik
    (2014-03-06 08:28)
    Właśnie widać po miliardach, które w ciągu 20 lat zdrenował tatełe z kieszeni Polaków.
  • ~kz
    (2014-03-06 08:20)
    Skąd te fortuny ? Tatuś dał pierwszy milion ? A Tatuś skąd wziął ? Ale był zaradny!
    Ja ćwierć wieku temu zarabiałem przeciętnie, jak większość , dwadzieścia
    dolców miesięcznie a byłem tzw. kadrą techniczną w dużym koncernie - traktorowym. Do Bułgarii jeżdziło się na tzw .wczasy i nie każdego było na nie stać.
    Można było się dorobić ? Można ! Na przekrętach, przemycając ze wschodu, z zachodu , to i owo we współpracy ze służbami . Nieprawdaż ? Farciaże! teraz
    co? Dobry wizerunek ? Elyta III RP. Gdybym miał, to i ja bym się dzielił.Mało mam, ale też niekiedy się dzielę - ale bez kamery.
  • ~ktoś
    (2014-03-06 08:05)
    Ale pustaki
  • ~kropka
    (2014-03-06 01:26)
    podroze po swiecie i pomoc potrzebujacym ...super ale to co wydasz na podroze pomoglo by polskim biednym dzieciakom zjesc zupe w szkole ,albo miec nowe buty czy ciepla kurtke .niesc pomoc i sie promowac ale nie we wlasnym kraju .to dopiero wyzwanie.
  • ~Obserwator
    (2014-03-06 01:20)
    Zakłamani krętacze, pijawki ciężko pracujących Polaków. Elyta III RP ,która to RP okazała się ich rajem na tym ziemskim padole. Mają kolejne plany ,aby jeszcze bardziej nagarnąć pod siebie. To co posiadają już im nie wystarcza. Dodatkowo zaczęli pracować nad poprawą swojego wizerunku-wydelegowali do tego słodką idiotkę dwojga nazwisk. Może to syndro Janukowycza.
  • ~Taka prawda
    (2014-03-06 00:01)
    Na razie to bobrze się tylko PROMUJĄ w zaprzyjażnionych mediach :-/
    Wszystko pod publiczkę-taka prawda :-/
  • ~Genitaliusz