Natalia Siwiec lubi stawiać sobie ambitne, choć mało realistyczne cele. Modelce aktualnie zamarzyła się kariera aktorska:

Reklama

Muszę wyjechać z Polski, by pójść do szkoły aktorskiej. Musiałabym na chwilę zawiesić karierę tutaj. Co najmniej na trzy miesiące, może pół roku. Ale zawsze przecież można wrócić i coś porobić. Aktorką będę na pewno. Na razie chcę zdobyć warsztat, a później zobaczymy. Chciałabym grać w Polsce, bo to mój kraj, ale pamiętajmy, że za granicą zupełnie inaczej to wygląda. Poza tym jeśli już mierzymy, to mierzmy wysoko – powiedziała Natalia Siwiec w rozmowie z "Faktem".

Niestety wydaje nam się, że możliwości jej narzeczonego nie są na tyle duże, by mógł zorganizować Natalii podbój amerykańskiego show biznesu. Siwiec zapewnia jednak, że do swojej kariery aktorskiej podchodzi na poważnie i marzy jej się ambitna rola:

Chciałabym zagrać w jakimś filmie z przekazem. Nie chciałabym zagrać roli, która wykorzystywałaby wszystkie moje atuty, czyli seksownej i szalonej kobiety. Chciałabym zagrać rolę, do której musiałabym zamknąć się na pół roku w jakimś miejscu i przejąć od kogoś, kogo gram, zachowania, sposób mówienia.

Czy Natalii Siwiec uda się zostać aktorką?