Wojewódzki ostro o Ziemkiewiczu: Pozostał zwykłą ...

Rafał Ziemkiewicz, pozwalając sobie na złośliwy przytyk wobec walczącej z nowotworem Kory, ściągnął na siebie lawinę krytyki. Kuba Wojewódzki dobitnie dał do zrozumienia, co sądzi o prawicowym publicyście.

wróć do artykułu
  • ~lkolk
    (2014-01-23 11:07)
    No to widzicie towarzysze CELEBRYCI - jesteści zwykli ludzie - no bo by się celebrytom w dupach poprzewracało
  • ~Gwidon Małolepszy
    (2014-01-23 11:03)
    Napiałem w komentarzu w Rzepie, że Ziemkiewicz to bydlak i cenzura nie przepusciła. A był to komentarz do artykułu o tym, że Palikot powiedział ,że Ziemkiewicz to bydlak. Przechodziły tylko komentarze ze Palikot to bydlak.
  • ~Realistik
    (2014-01-23 10:58)
    Ziemkiewicz do radia MaRyja lub TV Trwam.Tylko czy o. dyrektor go przyjmie bo RAZ podpadł Kaczorowi mimo że mu się podlizywał. Taki RAZa pieski los...
  • ~vh
    (2014-01-23 10:57)
    Jesli argumentem podnoszonym przez zwolennikow legalizacji marihuany jest to ze jest ona lekiem (podobno bardzo wszechstronnym i uniwersalnym) to Ziemkiewicz rozsadnie stawia pytanie o to wiec dlaczego nie dziala ona w przypadku pani Sipowicz.
  • ~adam
    (2014-01-23 11:47)
    Wojewódzki to jest pomiot ojca milicjanta, nie ma się co dziwić poziomowi intelektualnemu jeżeli wogóle można to nazwac jakimś poziomem.
  • ~Hmm
    (2014-01-23 14:17)
    a co to jest ta kupa wojewócki ?
  • ~obserwator
    (2014-01-23 09:46)
    Co za cham z tego Wojewódzkiego!

    A czy Kora jest świętą krową tylko dlatego że jest chora na nowotwór? Rozumiem, że będziecie tolerować chorujących dilerów narkotykowych przed szkołami waszych dzieci!
  • ~Tofik
    (2014-01-23 12:17)
    i znowu prawdziwie prawicowa moralność pokazała swe oblicze.
    tym razem w osobie towarzysza Ziemkiewicza, który kpi sobie z osoby śmiertelnie chorej.
    brawo, brawo ...
  • ~starszy pan
    (2014-01-23 12:23)
    Wjewódzki się nie myli nic a nic . Wystarczy popatrzyć na zdjęcie powyżej . Kogo przypomina ten osobnik obok Kuby ? Mnie niejadalny organ knura.
  • ~hans
    (2014-01-23 12:22)
    Ziemiewiccz nie jest autorytetem moralnym. Ale robi z choroby pani Mannam show. To odrażające.
  • ~analityk
    (2014-01-23 12:22)
    Jestem ciekaw jakie wypowiedzi usłyszelibyśmy od tych pseudo gwiazd gdyby to pan Ziemkiewicz zachorował i miał problemy ze zdrowiem. Dlatego też nie reaguje na takie wypowiedzi od Powiatowego, Stokrotki i niejakiej Korwinowej. gdyż są to plugawe wystąpienia...
  • ~sds
    (2014-01-23 09:46)
    Czas katoli szybko mija. Szkody przez nich wyrzadzone to tysiaclecie opoznien rozwojowych, miliony zmarnowanych istnien ludzkich, nieustyajacy szantaz, intrygi, manipulacje. Dosc tego!
  • ~nie katol.
    (2014-01-23 14:50)
    trzeba przyznac ze ten katol do kultury mu daleko ciemniaku przypomnisz sobie swoje slowa jak bedziesz sam zdychal.
  • ~RESORTOWE DZIECKO Kupa Wojewócka
    (2014-01-23 12:20)
    KUPY Wojewóckiego miejsce jest w cyrku między kobietą z wąsami a Murzynem
  • ~1963
    (2014-01-23 14:49)
    POwiatowy gnoju,akurat o tym co jest świństwem, a co nie, ty mówić nie POwinieneś. POzdrawiam.
  • ~Mirek
    (2014-01-23 09:38)
    Co ma piernik do wiatraka. Czy ta pani mówiła że marycha leczy raka ? Chyba nie. No to gadka Ziemkiewicza jest wysoce niestosowna. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem używania marychy ale niewątpliwie są sytuacje kiedy spełnia ona pozytywne funkcje - nawet lecznicze. Tylko na ogół nie w przypadku zdrowych ludzi.
  • ~sta-n
    (2014-01-23 09:37)
    Do Ziemkiewicza, pasują jak ulał słowa Wojewódzkiego.
  • ~lj
    (2014-01-23 09:21)
    Komunistyczne rzygowiny nie potrafią niczego wypowiedzieć bez oplucia Kościoła katolickiego, odnośnie synagogi na pewno inaczej ich szkolono... pokłosie Katynia to Wojewódzki i tysiące innej medialnej hołoty
  • ~ja ja
    (2014-01-23 17:26)
    To nie Kora ćpa tylko Ramonka, a ta jest zdrowa! No i co panie Ziemkiewicz?
  • ~re: ~~pws2014-01-23 11:25
    (2014-01-23 12:15)
    głupiś jak jarosława kaczyńska.