Kiedy trzy lata temu "Taniec z gwiazdami" zniknął z anteny TVN-u, mówiło się, że jednym z powodów, dla których stacja wstrzymuje produkcję show, jest wyczerpanie puli gwiazdy i celebrytów, których widzowie chcieliby oglądać.

Reklama

I choć w międzyczasie polski show biznes dorobił się kilku nowych twarzy, Polsat ma bez wątpienia trudne zadanie, by znaleźć kilkanaście gwiazd chętnych do zaprezentowania swoich tanecznych umiejętności, które jednocześnie przyciągną przed ekrany publiczność.

Jedną z takich osób, które zdaniem Polsatu nadawałyby się do nowej edycji "Tańca z gwiazdami" jest Iwona Węgrowska. Propozycją, jaką przedstawiła jej stacja, piosenkarka pochwaliła się na Facebooku:

Kochani właśnie otrzymałam propozycję wystąpienia w nowej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Póki co pracuje nad płytą, ale jestem szczęśliwa z tej propozycji. Całuję!

Dotychczasowe edycje "Tańca z gwiazdami" dla wielu celebrytów okazały się trampoliną do ogromnej popularności. Czy Iwona Węgrowska potraktuje ofertę Polsatu jako szansę dla swojej kariery?