Wróżbita Maciej odpowiada Terlikowskiemu: Wstyd! Bluźnierstwo

| Aktualizacja:

Tomasz Terlikowski kilka dni temu opublikował nagranie, na którym widać jak rąbie siekierą i wrzuca do ognia karty tarota. Takie zachowanie dziennikarza, oburzyło gwiazdę polskich wróżbitów, Macieja.

wróć do artykułu
  • ~krzyhoo1
    (2014-01-15 20:09)
    Jak słyszę Polak-katolik, to przed oczyma mam posła Szeligę, z Solidarnej Polski dawniej z Prawa i Sprawiedliwości. I ... czuję się lepszy, milion razy lepszy
  • ~kontra
    (2014-01-15 20:17)
    bolszewik z 19.53 na ciebie szmato szkoda nawet pięści. ale nie szkoda właśnie stosu.
  • ~zenobia z kłodzka
    (2014-01-15 22:08)
    widac jakim bozkiem dla tego magika są karty tarota skoro tak reaguje a napisane jest . "nie będziesz miał bogow cudzych przede mną !!
  • ~jkk
    (2014-01-15 21:22)
    Człowieka mądrego cechuje świadomość, że prawda jest większa od każdego z nas, oraz szacunek dla drugiego człowieka, również dla słabego, mało inteligentnego, niezaradnego czy zagubionego. Natomiast najbardziej charakterystyczną cechą głupoty jest brak szacunku dla prawdy oraz pogarda dla bliźnich, której zresztą towarzyszy zazwyczaj bezkrytyczna czołobitność wobec "wielkich tego świata".
  • ~do: genitaliusza ( do geja)
    (2014-01-15 21:40)
    Nerwy ci puscily ty p.e d.o.f.i.u?

    Kto mieczem wojuje od miecza zginie!!!

    To tej pory nie rozumie, jak normalny, dorosly mezczyzna( PISuar i katolik)
    tak zchamial???
  • ~katol
    (2014-01-15 21:38)
    Nerwy ci puscily ty p.e d.o.f.i.u?

    Kto mieczem wojuje od miecza zginie!!!
    To tej pory nie rozumie, jak normalny, dorosly mezczyzna( PISuar i katolik)
    tak zchamial???
  • ~Rębajło
    (2014-01-15 21:33)
    Bardzo do twarzy z tą siekierą panu Terlikowskiemu, jako drwal będzie niedościgniony!
  • ~WAW
    (2014-01-15 17:13)
    JEDEN DRUGIEGO WART!

    JEDEN WIERZY W TAROTA, A DRUGI W FACETA CO CHODZIL PO WODZIE...

    TERLIKOWSKI JEST JAK NERGAL, KTORY PODARL BIBLIE! :)

    WYTOCZYC MU SZYBKO PROCES O OBRAZENIE UCZUC RELIGIJNYCH (TYCH CO WIERZA W NUMEROLOGIE I KABALE)! :))
  • ~ZB
    (2014-01-15 21:30)
    Hej genitaliusz
    wylez z tej swojej nory!!!
    Zgnoili cie? ZASLUZYLES!
  • ~pleban
    (2014-01-15 21:28)
    Kościołowym nie Katolikom gwoli przypomnienia
    Człowiek zły łatwo innych posądza o zło, podobnie jak ten, co ma zawroty głowy, myśli, że wszystko dokoła niego wiruje.
    Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie.
    Sentencje wybrane św. Ignacego Loyola
  • ~jkk
    (2014-01-15 21:21)
    .,,Widzieliśmy rządy despotyczne, posługujące się religią, sądząc że będzie to najsilniejszym oparciem dla władzy, wówczas wyposażono w jak największe bogactwa kapłanów kosztem nędzy ludzkiej, przyznawano im oburzające przywileje, sadzając ich nawet obok tronu, słowem, tak dalece nie poskąpiono klerowi przywilejów, dóbr i bogactw, że z tego powodu połowa narodu cierpi i jęczy w biedzie, podczas gdy on wcale nie pracując, opływa we wszystko”. (…) kapłani zawsze będą korzystali z ciemnoty ludu, z jego przesądów i będą posługiwali się religią (bądźcie tego pewni) jak maską, pod którą kryje się hipokryzja i zbrodniczość ich poczynań” Tadeusz Kościuszko jakieś 200 lat temu .
  • ~Żenada
    (2014-01-15 20:20)
    Oszust to też zawód.Zarabiają na kartach ,a przecież to nielegalne.Jak nie dziurawe garnki to wciskają kabałę emerytom.
  • ~dżenderboy
    (2014-01-15 21:15)
    Wróżbici wszystkich krajów łączcie się !
  • ~333
    (2014-01-15 21:13)
    Bluznierstwo?To jego zawod jest gorzej niz bluznierstwo!To wciaganie niewinnych ludzi we wladze szatana.
  • ~NOO
    (2014-01-15 20:48)
    A dlaczego wróżbita Maciej , miesza w to Pana BOGA , Kościół .

    O jakim poszanowaniu pan Maciej mówi i czego.???
    Zająć proszę się uczciwym zawodem. Wróżbita ? - naciąganie ludzi
  • ~Kuba W.
    (2014-01-15 20:41)
    Maciej, maciej człeczek narowisty przyleciał na głos ... prawdy ?!
    Macieju ***** tzn. prostytutka to też zawód. Nie? Czy chrześcijanin ma to też pochwalać? Nigdy!!! Chrześcijanin ma wręcz obowiązek (również siebie) nakłaniać do życia w prawdzie i cnocie.
  • ~NOC
    (2014-01-15 20:37)
    DO - Tofik z dn. 15.01 2014 r z godz 20.03

    Człowieku , ty masz obsesję na punkcie Wiary , księży i i PIS .
    Popadłeś już w obłęd .
    Pozostali również.
  • ~Wróż Cyryl
    (2014-01-15 20:23)
    Ludzie to nie wróżbici tylko ściemniacze i naciągacze.
  • ~przechodzień
    (2014-01-15 21:31)
    Jedni palą Biblię - inni karty tarota.
    Koś biega po mieście z wizerunkiem Che na koszulce, inny na koszulce ma falangę.
    Ktoś lubi pomidory, ktoś inny ser pleśniowy.
    Ktoś pije, ktoś nie pije.
    Ktoś żyje, a ktoś właśnie umarł...
    Nic nowego pod słońcem.