Wróżbita Maciej odpowiada Terlikowskiemu: Wstyd! Bluźnierstwo

| Aktualizacja:

Tomasz Terlikowski kilka dni temu opublikował nagranie, na którym widać jak rąbie siekierą i wrzuca do ognia karty tarota. Takie zachowanie dziennikarza, oburzyło gwiazdę polskich wróżbitów, Macieja.

wróć do artykułu
  • ~hengaj
    (2014-06-02 16:56)
    Jestem hengaj, w d... mi daj
  • ~katoliczka
    (2014-04-08 16:04)
    Tacy ludzie jak pan Terlikowski swoim zchowaniem obniżają autorytet wiary,
  • ~nie ruchana stara pasnna Kryśka Pawłuwicz
    (2014-01-15 22:49)
    do~Genitaliusz2014-01-15 18:1

    buraku, spróchniały fiutku /2 cm/ z szafy Hofmana przeleć mnie.
  • ~Cyganka prawdę ci powie
    (2014-01-15 22:19)
    Wszystkie postępowe cyganki III RP popierają wróżbitę Macieja ! Dzięki Maciejowi ilość wierzących w kabały w III RP stale rośnie, więc rośnie też zapotrzebowanie na cyganki. Dzięki wróżbicie Maciejowi – My cyganki z optymizmem patrzymy w przyszłość, gdyż III RP już wkrótce stanie się europejskim zagłębiem wróżbiarstwa i stawiania kabał. Nasz optymizm wynika wprost z kart – jest więc prawdą ! Dlatego to co robi Terlikowski jest nie tylko bluźnierstwem ! To próba zawracania waszej rzeki Wisły kijem, a raczej siekierą !
  • ~Wiesio 13 bicz na PISiory
    (2014-01-15 17:44)
    Tak jest ! Powinni oficjalnie zarejestrować zawód - naciągacz/oszust ! Będzie płacił podatki w wszystko będzie wsio...
  • ~Tofik
    (2014-01-15 20:05)
    Hofmanek jak wlazi na pana prezesa to krzyczy na:
    Moskwe wodzu,
    i wtedy ogarnia ich ekstaza.
  • ~toni
    (2014-01-15 20:08)
    powiedzcie mi czyn sie różni kler od wrozbitów,wiara we wróżby i inne przepowiednie i proroctwa ,cz nawet wiara w boga?!?! Podajcie dowody na to co jest waZniejsze i prawdziwe.
  • ~tęp POgaństwo
    (2014-01-15 20:15)
    brawo Terlikowski. gonić pogaństwo, lewactwo, fałszywych PrOroków, medialnych pajaców. gdyby ten "wróż" miał dar to by sie dorobil milionów a tak to tylko naciąganie
  • ~Borat
    (2014-01-15 19:57)
    Przecież ten Maciej to zwykł oszust opowiadający frajerom bajki, za które płacą 4,92 zł brutto za minutę :) Zresztą księża robią to samo opowiadając pierdoły i zbierając z to kasę.
  • ~Dziękuję panie Terlikowski
    (2014-01-15 19:53)
    Dziękuję za jakże przekonywujący dowód, że organizację nazywającą się kościołem katolickim należy z życia publicznego wypalić gorącym żelazem
  • ~christ
    (2014-01-15 19:45)
    do Genitaliusz, 18.47
    ty, genitaliusz, czy to ty jestes ten Wiktor Zagorski co te debilowe komrntarze rozdaje ( zobacz Fejsbuk ), to jestescie dopelt bolschewiki, takie zasraane gady, takie spoleczne szkodniki.
  • ~Bingo
    (2014-01-15 18:49)
    No proszę ! Nie wiedziałem, że w tym „postępowym” kraju karty tarota to już świętość a wróżbici – to kapłani, wycierający sobie gęby Panem Bogiem – podobnie jak zboczeńcy różnej maści.
    Wszystko to za sprawą „postępowych” mediów, które w walce z Kościołem i z elementarną inteligencją wykorzystują fałszywych proroków, zabobony i „postępowe” ideologie, których celem jest całkowita deprawacja Polaków…. Sodoma I Gomora już blisko, a partia obywatelka spokojnie nas nadal okrada, „przykrywana” sensacyjnymi wiadomościami…
  • ~re:Genitaliusz
    (2014-01-15 18:47)
    Jestes tak zakochany w swe genitalia, ze wybrales tego nicka.
    Jestes gejem?
  • ~Zakaz wróżenia
    (2014-01-15 20:14)
    Ludzie opamiętajcie się , i nie nabijajcie kasy oszustom którzy grają na waszych emocjach by wydoić od was kasę.To wróżenie to jeden wielki przekręt ,a wy biorąc w tym udział jesteście frajerami .Oni potrafią wyciągnąć miesięcznie nawet 30000 złotych .A wy ile zarabiacie na miesiąc?.
  • ~POKLOSIE
    (2014-01-15 18:38)
    PANIE MACIEJU: NIE BEDZIESZ MIAL CUDZYCH BOGOW PRZEDE MNA.
  • ~KoziołekMatołek
    (2014-01-15 18:11)
    Terlikowski jest błaznem, który żyje ze swoich wygłupów...W 1933 roku też publicznie palili książki bo ich treść nie pasowała do ich światopoglądu...żałosny ciemnogród na peryferiach Europy...
  • ~wieloszczet
    (2014-01-15 17:56)
    Karty to symbol. Pan Terlikowski jest inteligentnym i wyuczonym człowiekiem, nie może zaprzeczyć, dał przykład lekceważenia symbolu, używanego przez inną grupę ludzi, niż ta, z którą sam się identyfikuje. Chcemy krucjat średniowiecznych i widzenia zła jednym okiem?? Od tamtych znaczonych stosami czasów są zauważalne zmiany na świecie: przybyło ludzi, ludzie żyją trzy razy dłużej bez interwencji sił "nie z tego świata", przybyło ziemi na Ziemi. Pan T. nie wychodzi na świeże powietrze, bo jakby nie widział współczesnego świata? Zły przykład niszczenia symboli łatwo może się upowszechnić, no, skoro autorytet może... Źle oceniam...takie przyłączanie się do takiej konkurencji.
  • ~christ
    (2014-01-15 19:31)
    oto posel PIS , Szeliga Piotr wynajmuje pokoj hotelowy ,pszychodzi do niego pani prostytutka, robia swoje tzn, to co facet z prostatutka robi, i kaze podatnikowi placic rachunek. Co na to prezes PIS, J.K. ?
  • ~Endriu
    (2014-01-15 17:52)
    TERLIKOWSKI ŚREDNIOWIECZNY CHAM !!! NO CÓŻ JAKI DZIENNIKARZ TAKI KOMENTARZ . TO POTOMEK ŚWIETEJ INKWIZYCJI - W JEDNYM RĘKU KRZYŻ W DRUGIM MIECZ !!!
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2014-01-15 17:47)
    cyt:Ja prowadzę działalność gospodarczą, opłacam podatki co miesiąc, jestem uczciwym wobec prawa i mam pytanie: "gdzie jest Pana szacunek?" zapomniał też dopisać - oszukuję naiwnych. Czy to jet zgodne z prawem? W Polsce wszystko jest mozliwe, brakuje jeszcze zawodu - prostytutka żeńska i męska, a takze polityczna.