Wróżbita Maciej odpowiada Terlikowskiemu: Wstyd! Bluźnierstwo

| Aktualizacja:

Tomasz Terlikowski kilka dni temu opublikował nagranie, na którym widać jak rąbie siekierą i wrzuca do ognia karty tarota. Takie zachowanie dziennikarza, oburzyło gwiazdę polskich wróżbitów, Macieja.

wróć do artykułu
  • ~Piotr
    (2014-01-16 09:01)
    karty do tarota to bardzo silny okultyzm, w krajach islamu za coś takiego to się ginie, w państwie chrześcijańskim to wielki wstyd aby tacy ludzie byli. Ale niestety obecne media i prasa puszczająca okultyzm-horoskopy nie należy do ludzi Boga. Nie będzie dobrze w POlsce do puki Bóg jest obrażany.
  • ~cyt
    (2014-01-16 09:05)
    Nie rozumiem ludzi, tu w Polsce. Z jednej strony chcą wolności, z drugiej zaś jej ograniczenia. Skoro wróżbita płaci podatki, a ma klientów to co kogo to obchodzi. Chcę to idę do wróżbity, nie chcę nie idę. Proste ja drut. Podobnie jest z wiarą w Boga. Chcę chodzić do kościoła, bo wierzę, to daję na tacę i chodzę, nie chcę, bo nie wierzę czarnym facetom w sukienkach to nie chodzę. Jasne jak słońce. A Terlikowski to wg mnie ekstrema religijna, który raczej pasuje do talibów, a nie do katolików. Gdy Nergal podarł biblię (nie wierzy w to co w niej piszą) to go do kryminału chcą wsadzić, gdy chrześcijanin Terlikowski, który "miłuje bliźniego jak siebie samego", wali siekierą w karty tarota to jest przez wierzących uwielbiany i wynoszony do świętego. Skoro ludzie wierzą księżom, to dlaczego nie mogą wierzyć wróżbitom. I tak to w naszym kraju jest. Brak szacunku dla innego człowieka wywołuje agresję, którą widzimy niemal codziennie, począwszy od wieców nienawiści, po prasę, szczególnie tę kolorową, telewizję, pseudo- książki szkalujące inne osoby, po fory internetowe. Skoro płacę podatki, jestem uczciwy, nie kradnę, nie zabijam, mam szczęśliwą rodzinę, to kogo to obchodzi w co ja wierzę. Ludzie zajmijcie się sobą i swoimi rodzinami. Bo wszelka agresja może obrócić się przeciwko wam. Czy tego chcecie?
  • ~ratioplus
    (2014-01-16 09:30)
    " do puki Bóg jest obrażany" - czy Piotr mógłby mi odpowiedzieć: ile w skali obrażalności wynosi "puka"??? knock-knock
  • ~ratioplus
    (2014-01-16 09:13)
    chciałbym tylko przypomnieć czarnym ignorantom, że symbol krzyża wywodzi się właśnie z fallusa; samo chrześcijaństwo przybyło do Słowian na mieczu i mordzie a jego ekstremalna forma zwana katolicyzmem doprowadziła do upadku państwowości i rozbiorów przy wydatnym wspomożeniu watykańskich cwaniaków; korzystajcie również z historii i nauk pokrewnych, obok zaimplementowanej dogmatyki, a może Bóg otworzy wam oczy
  • ~marek
    (2014-01-16 09:20)
    Agresywny fan jednych bajek atakuje fana innych bajek - Monty Python wysiada.
  • ~Bardal 2014
    (2014-01-16 14:36)
    Do wróżbitów dzwoni pół Pollski a do P. Terlikowskieo kto nawiedzeni bo prawdziwy katolik ma serce i rozum nigdy do niego nie zadzwoni bo szkoda czasu na wygłaszane przez niego brednie.. Ten gość uważa że jest tak mądry ,że nawet wspaniałemu Papieżowi jakiego mamy udziela rad. W średniowieczu wsadzili by cię P.Terlikowski do wora zawiązali i rzucili do rzeki jakbyś wypłynął uznali by cię za niewinnego.w co wątpię.
  • ~ja ja
    (2014-01-15 22:28)
    Zawodowo to wróżbici robią w ciula tych, którzy bulą im za robienie z siebie durniów.
  • ~widmo
    (2014-01-15 22:55)
    lepszy jeden wróżbita niż stu dziennikarzy
  • ~chrześcijanin
    (2014-01-16 08:22)
    Krótko z Biblii dla nieświadomych : III Księga Mojżeszowa 19:31 Nie będziecie się zwracać do wywoływaczy duchów ani do wróżbitów. Nie wypytujcie ich, bo staniecie się przez nich nieczystymi; Ja, Pan, jestem Bogiem waszym.

    Księga Zachariasza 10:2 Lecz terafy mówią słowa mylne, a wróżbici mają kłamliwe widzenia. Sny, które tłumaczą, są złudne, puste ich słowa pociechy. Dlatego ludzie włóczą się jak trzoda, błąkają się, gdyż nie mają pasterza.
  • ~benek
    (2014-01-15 19:39)
    podobno Elvis Presley ukrywa sie w Polsce
  • ~piotr
    (2014-01-15 19:46)
    jaki idiota takie zachowanie
  • ~elf
    (2014-01-15 20:09)
    Katolstwo jest jak zaraza !!!
  • ~myślący
    (2014-01-16 08:10)
    Jesteś katolikiem!!! ?, korzystanie z wróżbitów ezoteryki róższczkarzy itd to grzech ciężki. PAMIĘTAJ NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ!
    Polaku myśl samodzielnie!
    a wróżbici działają z poparciem demonicznym i wyciągają z naiwniaków kasę.
  • ~WAW
    (2014-01-16 07:39)
    ~agggr2014-01-16 07:05

    Magia nie istnieje, a "wróżenie" to oszustwo na które nabierają się tylko idioci...

    Natomiast kuriozalną sprawą jest to ,że wróżenie w XXI wieku jest źródłem dochodów dla telewizji...

    To już jest świadome oszustwo... i powinno być karane.
    ---

    TO TAK JAK TRANSMISJA W PUBLICZNEJ TV MODLOW I CZAROW-MAROW W NIEDZIELNE POLUDNIE... :)
  • ~GAJA
    (2015-02-12 11:34)
    Moja siostra korzystała z wróżb u p.Macieja.Doradził jej by zostawiła swojego chłopaka z którym była 8 lat (akurat mieli kryzys w związku) twierdził,że pozna już niedługo miłość swojego życia.Rozstała się z chłopakiem,on poznał inną mają już dziecko,a moja siostra dalej płacze za chłopakiem,którego zostawiła.Zniszczył jej pan życie swoimi wróżbami!Nic się nie sprawdziło dalej jest sama po 2 latach od zerwania i czeka na ta miłość którą pan wywróżył!
  • ~hengaj
    (2014-01-17 09:53)
    TERLIKOWSKI - NAJPIERW TĄ SIEKIERĄ W SWOJĄ PAŁĘ!
  • ~pastor
    (2014-08-26 14:38)
    wrzbitek macius jest egistyczną swinką ktora nie widzi nic procz czubka swojego pyzategoo noska. przechwalki jego są jak kwas, jest najlepszy najcudowniejszy... zal mi goscia niech sie wreszcie obudzi ze jest zwyklym kanciarzem...
  • ~AGNES
    (2014-08-17 13:35)
    CZEGO CHCECIE OD WROZBITY MACIEJA ON PRZEPOWIADA I SIE SPRAWDZAJA JEGO PRZEPOWIEDNIE TRZEBA UWIERZYC TO SIE SPRAWDZA
  • ~oszukana przez macieja
    (2014-07-05 20:34)
    Wrozbita Maciej to kłamca i oszust naciąga ludzi, żadne jego przepowiednie nie sprawdzają się wiem z własnego doświadczenia, takich oszustow powinno się scigac i karac, ja mam zamiar podac go do sadu o oszustwo a dowode oszustwa beda jego smsy
  • ~MAX
    (2014-06-02 16:50)
    WROZBITA MACIEJ TO CWANIAK KTORY NABIERA GLUPICH POLAKOW.