Wróżbita Maciej odpowiada Terlikowskiemu: Wstyd! Bluźnierstwo

| Aktualizacja:

Tomasz Terlikowski kilka dni temu opublikował nagranie, na którym widać jak rąbie siekierą i wrzuca do ognia karty tarota. Takie zachowanie dziennikarza, oburzyło gwiazdę polskich wróżbitów, Macieja.

wróć do artykułu
  • ~alfred 666
    (2014-01-16 08:06)
    Ja czuje sie urazony tym ze telewizja panstwowa emituje katolickie obrzedy. Jestem racjonalista i klekanie przed drewniana lalka vzy gipsowa figurka obraza moje racjonalne myslenie.
  • ~jkk
    (2014-01-16 08:04)
    Duchowny: człowiek który "dba" o nasze życie poza grobem i w ten sposób zarabia na własne życie doczesne. Julian Tuwim
  • ~SPQR
    (2014-01-16 01:22)
    Dwóch specjalistów od guseł, czarów i zyskownego hochsztaplerstwa polegającego na wyłudzaniu pieniędzy od innych w zamian za obietnice szczęścia publicznie kłóci się między sobą i wymachuje siekierami.

    To jest lepsze niż slapstickowa komedia. W tym kraju po prostu nie da się nudzić! :)
  • ~agggr
    (2014-01-16 07:05)
    Magia nie istnieje, a "wróżenie" to oszustwo na które nabierają się tylko idioci...

    Natomiast kuriozalną sprawą jest to ,że wróżenie w XXI wieku jest źródłem dochodów dla telewizji...

    To już jest świadome oszustwo... i powinno być karane.
  • ~jkk
    (2014-01-16 08:15)
    Chciałbym zacytować arcybiskupa Życińskiego, który na "róbta, co chceta" powiedział "kochajta i róbta, co chceta". Nie rozumiem zgryźliwości katolików, którzy uważają, że tylko my mamy monopol na dobro.

    Ks. Jan Kaczkowski
  • ~toprzeciezjaniepoznajeszmnie
    (2014-01-15 20:31)
    To tego nas uczy Kościół Katolicki? Żeby uderzać siekierą w karty tarota?
    Tak.
  • ~WAW
    (2014-01-16 07:34)
    WIDZICIE TERAZ KATOLE JAKIE JEDNO I DRUGIE JEST ABSURDALNE I SPROWADZA SIE TYLKO DO WYLUDZANIA KASY OD NAIWNYCH?

    WIDZE, ZE TERLIKOWSKI ZROZUMIAL W KONCU NERGALA :))
  • ~ala
    (2014-01-16 08:02)
    Terlikopwski ma rację . Wróżenie to oszustwo i powinno być karane.
  • ~gender oborowej KLEMPY
    (2014-01-15 17:39)
    Jeden bajkopisarz i drugi bajkopisarz z tym, ze wróżbita nikogo nie obraza i nie wciska kitu na siłę każdemu a terlikowski to katoświr Inkwizytor 2014
  • ~ppp
    (2014-01-15 17:14)
    bluźnierstwo ? czyli tarot dla wróżbity to bóg?
  • ~sp
    (2014-01-16 13:27)
    Ileż to trudu trzeba włożyć, żeby naciągnąć innych. Nie wszyscy to doceniają.
  • ~Kielczanin
    (2014-01-15 22:57)
    Zawodowy oszust bezczelnie pyta o szacunek dla ludzi. Ma na swoją obronę tylko jeden argument: ja płacę podatki!
    Uważa, że pieniądze, których nie płaci dobrowolnie, które płaci państwu po przymusem prawnym zapewnią mu szacunek i godność człowieka.
  • ~JJ
    (2014-01-15 23:25)
    "Bluźnierstwo (inaczej: blasfemia) – znieważanie mową lub czynem kogoś lub czegoś uznanego przez daną religię za święte (sacrum) (np. Boga, świętych rzeczy itp.)."

    To tarot, czy wrozenie, naleza do jakiejs religii? Mozna wiedziec jakiej?
  • ~Kazik
    (2014-01-15 23:54)
    Prawicowcy to dno, wciagaja Polske i Polakow w ich bagno nienawisci.
  • ~MANNEKEN PIS to sobotwór preziapisiu
    (2014-01-16 00:33)
    Pisiorkom brakuje już tylko świńskiego ryja, wibratora i może jeszcze paru rzeczy, jakie do tv znosił prominentny członek obecnego ruchu „TFUJ RUCH”
  • ~Ezoteryk
    (2014-01-15 21:36)
    Wróżbita Maciej powinien podać Terlikowskiego do sądu za obrazę uczuć religijnych . W końcu Tarot i wróżenie to TEŻ jakaś wiara .
  • ~Noel
    (2014-01-15 17:27)
    Ciulu Maciej naciągaczu jeden sul pyskl.
  • ~ptakk
    (2014-01-16 08:27)
    Cim wszyscy wrózbici to banda ściemniaczy wyłudzających pieniądze ,nieudacznicy którzy nie umiejąinaczej zarabiać ,to oszuści bazujący na najwnych nieszczęśliwych ludziach ten proceder powinien być zlikwidowany i zakazany
  • ~czytelnik
    (2014-01-16 08:43)
    Nie ma się czym przejmować i olać to, co wyczynia pan T.!
  • ~du.pa szamana
    (2014-01-16 08:52)
    Brawo Terlikowski. Nie miałem pojęcia, że to tak poważna sprawa. XXI wiek a w Polsce wróciło pogaństwo jakie było za Piasta Kołodzieja. Wykształceni, wyedukowani, wyzwoleni, Europejczycy i wierzą guślarzom. Co jeszcze dziwniejsze ci guślarze normalnie jeszcze domagają się szacunku dla ich guseł.
    95% Chrześcijan w tym kraju a tu taki szaman czuje się jak u siebie w domu. Kto do niego chodzi? Toż to jawne bałwochwalstwo.
    Człowiek wierzący w Boga może być uczonym, uczony może być niewierzącym, ale wierzący w tarota na pewno nie jest uczonym.