Wróżbita Maciej odpowiada Terlikowskiemu: Wstyd! Bluźnierstwo

| Aktualizacja:

Tomasz Terlikowski kilka dni temu opublikował nagranie, na którym widać jak rąbie siekierą i wrzuca do ognia karty tarota. Takie zachowanie dziennikarza, oburzyło gwiazdę polskich wróżbitów, Macieja.

wróć do artykułu
  • ~GAJA
    (2015-02-12 11:34)
    Moja siostra korzystała z wróżb u p.Macieja.Doradził jej by zostawiła swojego chłopaka z którym była 8 lat (akurat mieli kryzys w związku) twierdził,że pozna już niedługo miłość swojego życia.Rozstała się z chłopakiem,on poznał inną mają już dziecko,a moja siostra dalej płacze za chłopakiem,którego zostawiła.Zniszczył jej pan życie swoimi wróżbami!Nic się nie sprawdziło dalej jest sama po 2 latach od zerwania i czeka na ta miłość którą pan wywróżył!
  • ~pastor
    (2014-08-26 14:38)
    wrzbitek macius jest egistyczną swinką ktora nie widzi nic procz czubka swojego pyzategoo noska. przechwalki jego są jak kwas, jest najlepszy najcudowniejszy... zal mi goscia niech sie wreszcie obudzi ze jest zwyklym kanciarzem...
  • ~AGNES
    (2014-08-17 13:35)
    CZEGO CHCECIE OD WROZBITY MACIEJA ON PRZEPOWIADA I SIE SPRAWDZAJA JEGO PRZEPOWIEDNIE TRZEBA UWIERZYC TO SIE SPRAWDZA
  • ~oszukana przez macieja
    (2014-07-05 20:34)
    Wrozbita Maciej to kłamca i oszust naciąga ludzi, żadne jego przepowiednie nie sprawdzają się wiem z własnego doświadczenia, takich oszustow powinno się scigac i karac, ja mam zamiar podac go do sadu o oszustwo a dowode oszustwa beda jego smsy
  • ~hengaj
    (2014-06-02 16:56)
    Jestem hengaj, w d... mi daj
  • ~MAX
    (2014-06-02 16:50)
    WROZBITA MACIEJ TO CWANIAK KTORY NABIERA GLUPICH POLAKOW.
  • ~katoliczka
    (2014-04-08 16:04)
    Tacy ludzie jak pan Terlikowski swoim zchowaniem obniżają autorytet wiary,
  • ~hengaj
    (2014-01-17 09:53)
    TERLIKOWSKI - NAJPIERW TĄ SIEKIERĄ W SWOJĄ PAŁĘ!
  • ~Bardal 2014
    (2014-01-16 14:36)
    Do wróżbitów dzwoni pół Pollski a do P. Terlikowskieo kto nawiedzeni bo prawdziwy katolik ma serce i rozum nigdy do niego nie zadzwoni bo szkoda czasu na wygłaszane przez niego brednie.. Ten gość uważa że jest tak mądry ,że nawet wspaniałemu Papieżowi jakiego mamy udziela rad. W średniowieczu wsadzili by cię P.Terlikowski do wora zawiązali i rzucili do rzeki jakbyś wypłynął uznali by cię za niewinnego.w co wątpię.
  • ~sp
    (2014-01-16 13:27)
    Ileż to trudu trzeba włożyć, żeby naciągnąć innych. Nie wszyscy to doceniają.
  • ~ratioplus
    (2014-01-16 09:30)
    " do puki Bóg jest obrażany" - czy Piotr mógłby mi odpowiedzieć: ile w skali obrażalności wynosi "puka"??? knock-knock
  • ~marek
    (2014-01-16 09:20)
    Agresywny fan jednych bajek atakuje fana innych bajek - Monty Python wysiada.
  • ~ratioplus
    (2014-01-16 09:13)
    chciałbym tylko przypomnieć czarnym ignorantom, że symbol krzyża wywodzi się właśnie z fallusa; samo chrześcijaństwo przybyło do Słowian na mieczu i mordzie a jego ekstremalna forma zwana katolicyzmem doprowadziła do upadku państwowości i rozbiorów przy wydatnym wspomożeniu watykańskich cwaniaków; korzystajcie również z historii i nauk pokrewnych, obok zaimplementowanej dogmatyki, a może Bóg otworzy wam oczy
  • ~cyt
    (2014-01-16 09:05)
    Nie rozumiem ludzi, tu w Polsce. Z jednej strony chcą wolności, z drugiej zaś jej ograniczenia. Skoro wróżbita płaci podatki, a ma klientów to co kogo to obchodzi. Chcę to idę do wróżbity, nie chcę nie idę. Proste ja drut. Podobnie jest z wiarą w Boga. Chcę chodzić do kościoła, bo wierzę, to daję na tacę i chodzę, nie chcę, bo nie wierzę czarnym facetom w sukienkach to nie chodzę. Jasne jak słońce. A Terlikowski to wg mnie ekstrema religijna, który raczej pasuje do talibów, a nie do katolików. Gdy Nergal podarł biblię (nie wierzy w to co w niej piszą) to go do kryminału chcą wsadzić, gdy chrześcijanin Terlikowski, który "miłuje bliźniego jak siebie samego", wali siekierą w karty tarota to jest przez wierzących uwielbiany i wynoszony do świętego. Skoro ludzie wierzą księżom, to dlaczego nie mogą wierzyć wróżbitom. I tak to w naszym kraju jest. Brak szacunku dla innego człowieka wywołuje agresję, którą widzimy niemal codziennie, począwszy od wieców nienawiści, po prasę, szczególnie tę kolorową, telewizję, pseudo- książki szkalujące inne osoby, po fory internetowe. Skoro płacę podatki, jestem uczciwy, nie kradnę, nie zabijam, mam szczęśliwą rodzinę, to kogo to obchodzi w co ja wierzę. Ludzie zajmijcie się sobą i swoimi rodzinami. Bo wszelka agresja może obrócić się przeciwko wam. Czy tego chcecie?
  • ~Piotr
    (2014-01-16 09:01)
    karty do tarota to bardzo silny okultyzm, w krajach islamu za coś takiego to się ginie, w państwie chrześcijańskim to wielki wstyd aby tacy ludzie byli. Ale niestety obecne media i prasa puszczająca okultyzm-horoskopy nie należy do ludzi Boga. Nie będzie dobrze w POlsce do puki Bóg jest obrażany.
  • ~du.pa szamana
    (2014-01-16 08:52)
    Brawo Terlikowski. Nie miałem pojęcia, że to tak poważna sprawa. XXI wiek a w Polsce wróciło pogaństwo jakie było za Piasta Kołodzieja. Wykształceni, wyedukowani, wyzwoleni, Europejczycy i wierzą guślarzom. Co jeszcze dziwniejsze ci guślarze normalnie jeszcze domagają się szacunku dla ich guseł.
    95% Chrześcijan w tym kraju a tu taki szaman czuje się jak u siebie w domu. Kto do niego chodzi? Toż to jawne bałwochwalstwo.
    Człowiek wierzący w Boga może być uczonym, uczony może być niewierzącym, ale wierzący w tarota na pewno nie jest uczonym.
  • ~czytelnik
    (2014-01-16 08:43)
    Nie ma się czym przejmować i olać to, co wyczynia pan T.!
  • ~ptakk
    (2014-01-16 08:27)
    Cim wszyscy wrózbici to banda ściemniaczy wyłudzających pieniądze ,nieudacznicy którzy nie umiejąinaczej zarabiać ,to oszuści bazujący na najwnych nieszczęśliwych ludziach ten proceder powinien być zlikwidowany i zakazany
  • ~chrześcijanin
    (2014-01-16 08:22)
    Krótko z Biblii dla nieświadomych : III Księga Mojżeszowa 19:31 Nie będziecie się zwracać do wywoływaczy duchów ani do wróżbitów. Nie wypytujcie ich, bo staniecie się przez nich nieczystymi; Ja, Pan, jestem Bogiem waszym.

    Księga Zachariasza 10:2 Lecz terafy mówią słowa mylne, a wróżbici mają kłamliwe widzenia. Sny, które tłumaczą, są złudne, puste ich słowa pociechy. Dlatego ludzie włóczą się jak trzoda, błąkają się, gdyż nie mają pasterza.
  • ~jkk
    (2014-01-16 08:15)
    Chciałbym zacytować arcybiskupa Życińskiego, który na "róbta, co chceta" powiedział "kochajta i róbta, co chceta". Nie rozumiem zgryźliwości katolików, którzy uważają, że tylko my mamy monopol na dobro.

    Ks. Jan Kaczkowski

Może zainteresować Cię też: