"Sprawa szantażu Pazury to wierzchołek góry lodowej"

| Aktualizacja:

Cezary Pazura padł ofiarą szantażysty, który wyłudził od niego pieniądze, w zamian za nieupublicznianie rzekomych, kompromitujących go nagrań. Okazuje się, że przypadek aktora nie jest jedynym, a grupa zajmująca się takim procederem, działa jak mafia.

wróć do artykułu
  • ~no, własnie
    (2013-12-23 19:21)
    "Sprawa szantażu Pazury to wieszchołek góry lodowej"
    Porażający jest ten "wieszchołek"
  • ~Zdzisław
    (2013-12-23 19:26)
    pisze się wierzchołek
  • ~berl
    (2013-12-23 19:29)
    Wieszchołek, powiadacie...? Brrrawo, staczamy się coraz niżej:)
  • ~Ironiamus
    (2013-12-23 20:00)
    Dziennik zatrudnia ekspertów i to jest "..wieszchołek góry lodowej". A co jest na dnie?
  • ~jajo
    (2013-12-23 20:24)
    Kuta sata sak iem !
  • ~kuku
    (2013-12-23 21:04)
    pazura to aktorzyna marnego chowu teraz same beztalencia gdzie jest teatr tele kiedyś tak cudowny kler przejął władze w tele i mamy nudy na pudy obojetnie czy prywatna czy latarniana pazura co to beztalencie???
  • ~mafia nie mafia, jednak zapłacił
    (2013-12-23 21:54)
    Hej tam redaktorki z der Dziennika oraz osoby odpowiedzialne za korektę nie widzicie błędu ortograficznego w tytule głównym. Dla was pisownia w języku polskim to widać duży problem.
  • ~OKO
    (2013-12-23 22:35)
    Ten pismak nie wie że nie chodzi o wieszchołek lecz WIERZCHOŁEK. Do szkoły nieuku !!!
  • ~kiler
    (2013-12-23 22:48)
    nie mogę patrzeć na tego Pazurę jest beznadziejny
  • ~Tofik
    (2013-12-23 23:04)
    ciekawe czy Fohman i agent Sromek zapłacili już swoją działkę ...
  • ~sp
    (2013-12-23 23:13)
    To są "gwiazdy", często dzięki takim sesjom zdobywają sławę. Swoją drogą szantażysta nie straszył fotomontażem.
  • ~add
    (2013-12-23 23:28)
    taaa, wieszcholek... dziennikazu...
  • ~PO-pierdek
    (2013-12-24 09:11)
    kolejny z"elyty" UB-ekistanu...gdyby nie te dzifki
  • ~opek
    (2013-12-24 12:12)
    chyba raczej czubeczek(wierzchołek to ma góra a nie popierdółka)
    choć w tym przypadku,państwo redachtorz:czóbeciek.
    poslka być trudna mnóstwo język byc uczyćć w szkoła białych ludzi.
    dobze dobze?
  • ~gosc73
    (2013-12-25 15:07)
    no dalej sprawedzajmy wiedze przy pomocy testu
    np

    co jest zaimkiem zaznacz kolkiem
    kwadrat,piekny ,robi ,ja bo do tego sprowadzaja sie sie wiadomosci nawet maturzystow , nie mowiac o zasaniach domowych
  • ~i tyle
    (2013-12-25 19:45)
    kolejny lans Rutkowskiego?
  • ~HANIA
    (2013-12-28 09:39)
    PANIE CZARKU NIE DAJ SIĘ PAN.N JEST PAN SUPER FACETEM. ZAWSZE BĘDZIE PAN MOIM IDOLEM
  • ~cat
    (2014-01-05 17:27)
    Gdyby nie było chetnych do zabawy, nie bylo by problemów. Chcą się zabawiać to trzeba płacić za zabawę nie mysleć fiutem. Czasy darmochy minęły wraz z końcem poprzedniego ustroju.
  • ~pinokio
    (2014-01-14 08:34)
    panie Pazura aktorzenie wychodzi cieniutko,to albo taśmy sexy,albo kabaret garnkowy przy naciąganiu rencistów i emerytów. Zrób pan prgram o gotowaniu i napisz ksiażke z przepisami ,może to będzie miało wzięcie.
  • ~wieloszczet
    (2014-01-14 16:25)
    Skarżą, płacą, mówią, że mało zarabiają i do wszystkiego dokładają, i ciągle maja z czego... może, za przeproszeniem uczciwych, trzeba zbadać sprawę tych pieniędzy - ile, skąd, opodatkowanie...