Edyta Górniak wciąż zrozpaczona po śmierci przyjaciela

| Aktualizacja:

Edyta Górniak przeżywa obecnie trudne chwile po śmierci swojego przyjaciela, Wiktora Kubiaka. Piosenkarka zamieszcza w sieci coraz bardziej dramatyczne wpisy obrazujące jej ogromną rozpacz.

wróć do artykułu
  • ~ritchie
    (2013-11-02 14:34)
    Bardzo brzydka kobieta
  • ~Każdy powód jest dobry, by się podlansować...
    (2013-11-01 00:07)
    Nawet śmierć menadżera można wykorzystać w celach promocyjnych. Oj, nieładnie!
  • ~hyzio
    (2013-10-31 22:00)
    dała dowód swojej głupoty
  • ~321
    (2013-11-02 11:02)
    MAKABRA!!!
    Wreszcie widac OHYDNY PYSK!!
  • ~marko
    (2013-11-02 11:03)
    JAKA ONA JEST WSTRĘTNA JEJ PO PROSTU WALI NA ŁEB JUŻ NIE WIE CO MA ROBIĆ ABY ZWRACAĆ NA SIEBIE UWAGĘ !!!
  • ~WSI i Gorniak ....
    (2013-10-31 22:07)
    Dzisiaj wydaje mi się, że Tusk bardzo wcześnie zorientował się w roli tajnych służb w „transformacji” PRL w III RP i, co odróżniałoby go od większości ludzi Solidarności, którzy za głównego animatora „transformacji” uważali SB, dostrzegł fundamentalną rolę WSW/WSI. Przypuszczenie to wyprowadzam m.in. z bardzo bliskich stosunków, nawet przyjaźni, jaką nawiązał wówczas z Wiktorem Kubiakiem, wybitnym agentem WSW. Ten bliski współpracownik Grzegorza Żemka, znanego jako „mózg” afery FOZZ, w latach 80. zajmował się nielegalnym transferem z Zachodu urządzeń elektronicznych objętych zakazem eksportu do krajów komunistycznych. W tym czasie zwerbowano do biernej współpracy przy odbiorze oficjalnie prywatnych paczek z żywnością, w których ukrywano np. układy scalone, liczną grupę osób, które następnie znalazły się w elicie polityczno-kulturowej III RP. Część z tych ludzi przyczyniła się do sukcesu KLD. W r. 1989 Kubiak objawił się, jako ktoś zupełnie inny – biznesmen zainteresowany wspieraniem środowisk politycznych. Ofiarowywał swą pomoc np. śp. Michałowi Falzmanowi, działaczowi Solidarności i członkowi redakcji pisma „CDN – Głos Wolnego Robotnika”. Falzman wyczuł, z kim ma do czynienia, i odrzucił propozycję. Tusk, który albo tego nie wyczuł, albo mu to nie przeszkadzało, przyjął pomoc. Za objaw zawarcia kontraktu można zapewne przyjąć moment, w którym „Przegląd Polityczny”, z wydawanego metodami podziemnymi brudzącego palce biuletynu, przeobraził się w eleganckie pismo drukowane na kredowym papierze, a KLD wprowadził się do nowych biur, do których wniesiono nowiutkie czarne meble.
  • ~klan
    (2013-10-31 22:09)
    Najwyraźniej IQ tej pani nie sięga nawet 30.
  • ~M
    (2013-11-01 17:08)
    Szkoda ,że tak się stało.Smutne ,że takie chamstwo na forum.Popatrzcie w lustra ludzie.Kto was wychowywał? Z pięknym skutkiem.
  • ~Ada
    (2013-11-01 17:10)
    Ja PO też nie znoszę ale trochę kultury ludzie.
  • ~Martens
    (2013-11-01 23:57)
    Mężczyzna zmarł niespodziewanie kilka dni temu, tuż przed tym, jak Edyta miała się z nim spotkać w Londynie

    Biedny chłop ze strachu przed spotkaniem uciekł na tamten świat.
    Sam bym też tak zrobił

    pozdrawiam
  • ~Sługus sbecki
    (2013-11-01 23:58)
    Sbecki agent ...i tyle..
  • ~m-53
    (2013-10-31 23:25)
    Ekshibicjonizm.
  • ~Tek
    (2013-11-01 00:35)
    polecam wrzuci nazwisko tego pana w google i poczytac o polityce...
  • ~fan
    (2013-10-31 20:47)
    niska kultura.dziewczyna z ,no nie z elit.tak bym to ujłął.
  • ~marekzegarek
    (2013-11-01 03:53)
    Sorrek Edyta, ale nie wiem kto to jest ten Kubiak. I gdyby nie twoja obnosna zaloba, pewno bym wciaz mial kredyt dla kazdego umierajacego. Placz na forach nie pomaga. Wciaz masz komentaze
  • ~marekzegarek
    (2013-11-01 03:56)
    Przepraszam ale walnalem komentaze prez z. Takie ufankofonienie. RZ
  • ~pzpr
    (2013-11-01 18:56)
    Edka ,ale ty ryczysz na pokaz. Cyganko opamiętaj sie ,przecież wiesz ,że ciebie nagrywają.
  • ~pzpr
    (2013-11-01 19:04)
    rozhisteryzowana Edzia jeszcze rzuci sie żywcem do grobu,a może i dobrze niech spada.
  • ~Tofik
    (2013-11-01 07:17)
    Lepiej POkażcie jak PO stracie Kubiaka rozpacza Ryży. Przecież to jego mentor z SB.
  • ~gosc
    (2013-11-01 08:39)
    udaje głupia cyganka