Dramat Edyty Górniak: Czuje pustkę. Jestem zrozpaczona..

| Aktualizacja:

Edyta Górniak to bardzo wrażliwa artystka, która niezwykle emocjonalnie reaguje na otaczającą ją rzeczywistość. Obecnie gwiazda zmaga się z dramatem osobistym, który jak sama twierdzi, spowodował pustkę w jej sercu.

wróć do artykułu
  • ~smutek
    (2013-10-29 18:26)
    piękna i wrażliwa Edyta
  • ~karo
    (2013-10-29 19:30)
    Kopnij ten fąłszywy buddyzm i wróć do Koscioła katolickiego to ci się zycie wyprostuje ,słowo
  • ~czesiek
    (2013-10-29 19:40)
    To co ma powiedzieć aktor serialu Klos , serial jest długi a on ciągle młodym i na topie , popularnym aktorem . Może brać przykład z nieco starszego kolegi z branży ? . .
  • ~ikol
    (2013-10-29 20:52)
    to polna mysz ...
  • ~dodo
    (2013-10-29 21:29)
    a kogo interesuje jakas tampisenkarka spod remizy strazackiej
  • ~Spadaj na szczaw
    (2013-10-29 21:38)
    Spadaj PO-wska wazeliniaro.
  • ~tyutyut
    (2013-10-29 22:13)
    ona doskonale udaje i to udawanie to jej największa specjalność!!
  • ~znudzony
    (2013-10-30 04:55)
    Górniak nawet nie wiesz jak bardzo chcemy od ciebie odpocząć!!!
  • ~Awatar
    (2013-10-30 05:57)
    Pani Edyta wygląda na prezentowanym zdjęciu jak bohaterka filmu Planeta Małp. Pustkę to ona ma, ale w głowie. Bezsensowna istota, której największym osiągnięciem artystycznym było odśpiewanie polskiego hymnu narodowego w Korei. Koń by się uśmiał, i się śmieje, słuchając jej dyszkanciku!. Smutek i frustracja, gdy się tych pseudoartystów na estradzie.
  • ~Melania
    (2013-10-30 06:30)
    Baba robi co może by istnieć w mediach. Myślę że może w końcu przygarnie ją Don Wasyl chociaż ma lepsze od niej wokalistki.
  • ~adam
    (2013-10-30 07:26)
    Wróć kobieot do taboru cyganskiego i pustki nigdy nie zaznasz
  • ~ONNE
    (2013-10-30 08:46)
    Ten co radzi piosenkarce (nie artystce ) aby powróciła na ,,ŁONO KOSCIOŁA 0 nie uwzględnia. że homoseksualizm i pedofilia w polskim ,,KOŚCIELE,, to priorytet katolicyzmu
  • ~wrona
    (2013-10-30 08:59)
    Pani Edyto jeżeli czuje pustkę to proszę zjeśc podwójną pizzę i popić coli z dużej butelki jeżeli będzie mało to może jeszcze jakiś batonik i powinno ją tzn.pustkę zapełnić.Smacznego!!!
  • ~kesut
    (2013-10-30 08:59)
    pustka? to po co go zmieniła skoro taki bliski dla niej był ?
  • ~kesut
    (2013-10-30 09:00)
    Pustka ?

    danio :D

    dalej pustka ?

    zjedz snickersa :D
  • ~jo
    (2013-10-30 12:40)
    Jezus cię kocha
  • ~adsenior
    (2013-10-30 13:52)
    "Artycho", czy już nauczyłaś sie śpiewać nasz hymn?
  • ~Darek
    (2013-10-30 14:50)
    Nie tylko bliski ale i najlepszy, ale i tak go zmieniła, bo to przecież logiczne... pitu pitu srali muchy, ordynarne promowanie się na czyjejś śmierci ;-)
  • ~wiech
    (2013-10-30 14:58)
    ta baba to jakas idiotka udaje zrospacz a to wszystko pod publike by istniec w mediach klamie jak karzda cyganka a jej lzy to cyganskie lzy
  • ~danek
    (2013-10-30 15:30)
    Jest sztuczna i niestety niezbyt mądra. Przykro na nią patrzeć.
    Powinna wziąć wzór z Ka i i Steczkowskiej.
    Te kobiety korzystały z pomocy fachowców i rozwinęły się.
    Poszły do przodu. Brawo.