Dramat Edyty Górniak: Czuje pustkę. Jestem zrozpaczona..

| Aktualizacja:

Edyta Górniak to bardzo wrażliwa artystka, która niezwykle emocjonalnie reaguje na otaczającą ją rzeczywistość. Obecnie gwiazda zmaga się z dramatem osobistym, który jak sama twierdzi, spowodował pustkę w jej sercu.

wróć do artykułu
  • ~Amigo
    (2013-11-05 06:35)
    Przeczytałem i się zdumiałem: jak może czuć pustkę ktoś, kto sam jest absolutną pustką (intelektualną). Ale najprawdopodobniej tak też może być. To znak dzisiejszych czasów, że nie śpiewa, ale uznawana jest za piosenkarkę (E. Górniak, Doda i wiele innych pozorantek). Przestałaby epatować swoimi refleksjami, bo mnie skręca ze śmiechu. W tym względzie przypomina mi zapoznanego już (na szczęście) wodzusia - Lecha Wałęsę, którego bełkotliwe wywody usłużni dworacy solidarnościowi brali za głębię, a było to wyłącznie mętne bajoro. Fe!
  • ~Sbecki agent i tyle
    (2013-11-02 02:33)
    Problem w tym, ze sbecki agent wróg Polski i tacy jak widać mogli decydować o kto bedzie śpiewać na estradzie! a kto nie..
  • ~kj
    (2013-10-31 12:44)
    Bardzo wrażliwa kobieta jak prawdziwa artystka. Smutna historia,a zwykli ludzie jej nie rozumieją. Trzymaj się Edytko.
  • ~MELANIA
    (2013-10-31 09:36)
    TA BABA NAWET CZYJĄŚ ŚMIERĆ WYKORZYSTUJE BY ZAISTNIEĆ W MEDICH !!!
  • ~cosik
    (2013-10-31 09:06)
    Posadzić tego znudzonego nieuka na kasę w markecie ,moze sobie poradzi i nie będzie miała pustki w tej głupiutkiej główce.Jest żałosna i sztuczna od botoksu.
  • ~Kapitan Nemo
    (2013-10-31 08:25)
    Bez Boga ani do proga !! Tak kończy się życie bez Boga i Jego przykazań !!!
  • ~John
    (2013-10-31 07:35)
    ordynarny koment- wstyd, chamy do gnoju, nie, bo zbyt wazna praca,, Boże przebacz zatakie polactwo!!!
  • ~aurelia
    (2013-10-31 07:34)
    artystka ??? żadna z niej artystka . zatrzymała się w rozwoju już dawno
  • ~edek60
    (2013-10-31 07:03)
    Śmieszna pańcia,psychiatra potrzebny od zaraz. !!!
  • ~danek
    (2013-10-30 15:30)
    Jest sztuczna i niestety niezbyt mądra. Przykro na nią patrzeć.
    Powinna wziąć wzór z Ka i i Steczkowskiej.
    Te kobiety korzystały z pomocy fachowców i rozwinęły się.
    Poszły do przodu. Brawo.
  • ~wiech
    (2013-10-30 14:58)
    ta baba to jakas idiotka udaje zrospacz a to wszystko pod publike by istniec w mediach klamie jak karzda cyganka a jej lzy to cyganskie lzy
  • ~Darek
    (2013-10-30 14:50)
    Nie tylko bliski ale i najlepszy, ale i tak go zmieniła, bo to przecież logiczne... pitu pitu srali muchy, ordynarne promowanie się na czyjejś śmierci ;-)
  • ~adsenior
    (2013-10-30 13:52)
    "Artycho", czy już nauczyłaś sie śpiewać nasz hymn?
  • ~jo
    (2013-10-30 12:40)
    Jezus cię kocha
  • ~kesut
    (2013-10-30 09:00)
    Pustka ?

    danio :D

    dalej pustka ?

    zjedz snickersa :D
  • ~kesut
    (2013-10-30 08:59)
    pustka? to po co go zmieniła skoro taki bliski dla niej był ?
  • ~wrona
    (2013-10-30 08:59)
    Pani Edyto jeżeli czuje pustkę to proszę zjeśc podwójną pizzę i popić coli z dużej butelki jeżeli będzie mało to może jeszcze jakiś batonik i powinno ją tzn.pustkę zapełnić.Smacznego!!!
  • ~ONNE
    (2013-10-30 08:46)
    Ten co radzi piosenkarce (nie artystce ) aby powróciła na ,,ŁONO KOSCIOŁA 0 nie uwzględnia. że homoseksualizm i pedofilia w polskim ,,KOŚCIELE,, to priorytet katolicyzmu
  • ~adam
    (2013-10-30 07:26)
    Wróć kobieot do taboru cyganskiego i pustki nigdy nie zaznasz
  • ~Melania
    (2013-10-30 06:30)
    Baba robi co może by istnieć w mediach. Myślę że może w końcu przygarnie ją Don Wasyl chociaż ma lepsze od niej wokalistki.