O romansie łączącym dwoje aktorów mówi się od miesięcy, oni wciąż jednak nie pojawili się razem na żadnej oficjalnej imprezie i nie udzielili ani jednego wspólnego wywiadu kolorowej prasie.

Reklama

Magazynowi "Party" udało się jednak dowiedzieć, że Adamczyk i Rosati są w sobie tak bardzo zakochani, że podporządkowują temu uczuciu nawet zawodowe plany:

Weronika całkowicie zawładnęła jego sercem! Dawno nie widzieliśmy Piotra tak szczęśliwego i zakochanego. Wizja rozłąki z Weroniką była dla niego najgorszym koszmarem. Dlatego podziękował producentom za intratną propozycję. Weronice śpieszno do USA, bo dostała kolejną, dużą rolę w filmie "Fisheye". Już zapowiedziała, że tym razem spędzi za oceanem jedynie tyle czasu, ile będzie wymagał jej kontrakt. Jak tylko skończy zdjęcia, natychmiast wsiądzie do samolotu i wróci. Teraz ma przecież do kogo. Piotr liczy na to, że Weronika już niebawem zamieszka z nim na stałe. Nie ma na razie mowy o zaręczynach, ślubie czy dziecku, ale wspólnie mieszkanie to i tak ogromny krok na przód, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę to, jak krótki jest ich związek. - mówi informator "Party".

Bliscy pary twierdzą także, że zarówno Adamczyk, jak i Rosati mają za sobą przykre doświadczenia związane z pokazywaniem w mediach swojego życia prywatnego, dlatego tym razem zamierzają trzymać swój związek z dala od wścibskich obiektywów paparazzi.