Małgorzata Tusk o córce: Uczę Kasię oszczędności

Kasia Tusk, mimo młodego wieku, dzięki swojemu blogowi jest już samodzielna finansowo. Znakomicie prosperujący biznes, przynosi córce premiera całkiem wysokie dochody. Jednak o to, by Kasia nie wydawała wszystkiego na ukochane cichy, dba jej mama.

wróć do artykułu
  • ~Petr
    (2013-10-24 14:01)
    Po co te artykuly.Krzywde robicie tylko Paniom Tusk.Przeciez w momence gdy Tusk przestanie byc premierem skoncza sie zlecenia na blogu Kasi i sama zacznie oszczedzac.
  • ~Wittorio
    (2013-10-24 13:07)
    To błąd!Dziecko trzeba uczyć jak zarabiać pieniądze,a nie jak oszczędzaćDla kobiety wydawanie pieniędzy to druga w kolejności największa przyjemność.
  • ~miiso
    (2013-10-24 12:20)
    Jedna durniejsza od drugiej.
  • ~Małgonia
    (2013-10-25 00:13)
    ucze córeczkę jak nie kupować dwóch sukienek tylko jedną i to za pieniadze podatników, bo to najtaniej
  • ~Też Kasia
    (2013-10-24 15:54)
    Jakie to słodkie... Zupełnie jak bym słyszała moją Mamę. Ona tagże uważa, że wydawanie prawie 10 tys. z mojego kieszonkowego na same tylko ciuchy i buty to gruba przesada. Ja jej nato, że wiem bo przeciesz zostają jeszcze inne wydatki, które ponoszę, ale co zrobić skoro to jest silniejsze ode mnie.
    Naszczęście mój Tata mnie kocha i natyle dobrze zarabia że przymyka oko na te moją słabość.
  • ~Emeryt
    (2013-10-24 15:38)
    ucz bo jak stary pójdzie siedzieć albo schowa się w Brukseli pozdychacie z głodu jak wielu Polaków pod jego rządami
  • ~POdróżnik
    (2013-10-24 11:43)
    Małgorzata Tusk uczy Kasię oszczędności... LOL
    Czyli czego? Ubierania się w drogie kiecki za partyjne pieniądze? Jazdy partyjną furą na tenisa i na bazar? A może jak wyjechać z mężusiem-premierem w podróż życia do Peru i Afryki za friko, czyli za pieniądze podatników?
    Oszczędna gospodyni! LOL
  • ~obserwator
    (2013-10-24 16:29)
    bierzcie przyklad z tych co ciagneli samolot amber gold wszyscy zyja dostatnio ciekawe tez skad mielidochody ci ktorzy oszczedzali w amber golg
  • ~GeDo
    (2013-10-24 11:48)
    To tylko w POLSCE tak ludzi mozna na niskim poziomie traktowac. W innych
    krajach jest spolecznosc wiecej rozwinieta i owszem sa polityczne gry, ale
    takiego zachowania, gdzie jakas tam nic nie robiaca osoba tylko przez
    nazwisko tyle pieniedzy otrzyma, to niemozliwe. Dawne powiedzenie:
    Kraj ma takiego krola, na jakiego zasluguje, jest trafne - w POLSCE na 100%!
    Przeciez skoro jakas tam paniusia bez doswiadczenia mowi, ze sprawdza
    czy komputer wläczony jest i po 5 Minutach na zakupy idzie, gdzie na koszt
    innych zyje, to to ma byc praca, i za to to COS na dwoch nogach pieniadze
    dostaje? Przeciez to jest tak jakby ktos komus w twarz pluje i ta osoba ma
    mowic , ze deszcz pada, dlatego ma mokra twarz. Jakie trzeba miec
    rozwiniete spoleczenstwo, zeby w taki sposob tych ludzi traktowac???
    Spoleczenstwo w POLSCE ma naprawde takich przedstawicieli na ktorych
    zasluguje. Elita niewielu zadzi wiekszoscia. Wiec co mozna o kulturalnym
    i umyslowym zachowaniu tej wiekszosci napisac? W POLSCE nic sie nie
    zmieni - tak bylo zawsze i tak zostanie, bo ta eilta bedzie zawsze z ludzi
    kpic , bo wiedza ca ta wiekszosc za poziom ma. Kto w POLSCE glosno
    o takich paniusiach z jakims tam nazwiskem protestuje? Demokracja w
    centralnym panstwie EU? Wiec piszcie dalej , ze deszcz pada , gdy ktos
    w twarz pluje, tak bylo tak jest i tak zostanie. Co to za wielkie spoleczenstwo.
  • ~POdode
    (2013-10-24 22:23)
    Mamuśko, pogoń córkę do roboty, bo wnet skończy się sPOnsorowanie jej przez kumpli tatusia.
  • ~mojra
    (2013-11-27 13:56)
    ucz Gosiu , ucz bo kres zlodziejstwa nadchodzi a doniu zza krat niic nie uklepie...
  • ~feeeeee
    (2013-11-28 17:02)
    jak nie być rozrzutną ZA SWOJE - lepiej kupić za cudze
  • ~Jasne
    (2013-11-28 17:04)
    A młody Tusk dalej w Amber ...
  • ~dobra mamunia
    (2013-10-25 00:14)
    chrum chrum jakie mamy korytko miłe. A synusia juz nauczyłam, jak sie kupuje pietro w kamienicy za 600 tysiecy gotowką, chrum chrum
  • ~Emeryt
    (2013-10-24 15:41)
    prymitywna hołota
  • ~Krzepki Harry
    (2013-10-24 13:19)
    No, mamusia jest mistrzynią oszczędzania, nawet sukienki Pan Mąż kupuje jej wprost za nasze pieniądze...
  • ~DinX
    (2013-10-24 14:38)
    U kogo ona się czesze? U weterynarza?
  • ~parasolka
    (2013-10-24 14:53)
    Pani Małgorzato jest pani naiwna ,czy głupia? Ludzie mają już dość kłamstwa tej rodzinki.
  • ~George
    (2013-10-24 22:41)
    Hła, hła, hła - "oszczędności". Mając do tej pory do wydania 100 milionów na miesiąc, teraz ma tylko 97 milionów - to rzeczywiście "straszliwe" oszczędzanie. Co za bełkotliwa "informacja", żenujące!!!
  • ~adolfik
    (2013-10-24 17:21)
    Bosze Ty mój, a kto was czesze? stajenny ?