Małgorzata Tusk o córce: Uczę Kasię oszczędności

Kasia Tusk, mimo młodego wieku, dzięki swojemu blogowi jest już samodzielna finansowo. Znakomicie prosperujący biznes, przynosi córce premiera całkiem wysokie dochody. Jednak o to, by Kasia nie wydawała wszystkiego na ukochane cichy, dba jej mama.

wróć do artykułu
  • ~mario
    (2013-10-24 07:00)
    Taaak przyda jej się jak tata ciupasem wyleci z rządu na zieloną trawkę, okaże się jaka jest wtedy samodzielna.
  • ~m
    (2013-10-24 07:36)
    Uczy oszczędzac na POLAKACH ta banda anty-polska żyje na koszt Polaków i to nieżle żyje oszczędza ale swoje przy pomocy życia z wyłudzonych pieniędzy od Polaków
  • ~Pan Janek
    (2013-10-24 07:36)
    Józefa Bąka juz nauczyłaś kombinowania Dziwie sie dlaczego jeszcze nie siedzi ,dlaczego Urząd Skarbowy oszusta nie sciga Zmieni sie władza zawisniecie na gałęzi nieroby
  • ~fiskus
    (2013-10-24 07:51)
    A podatek ta pani księgowa odprowadza ?
  • ~emerytka 800zł
    (2013-10-24 07:57)
    Pani Tusk!! nie opowiadaj bajek!!! Wstydż się i za dzieci, i za meża, naiwna???
  • ~wsiok
    (2013-10-24 08:08)
    "Uczę Kasię oszczędności" - i dlatego wydaje jesli tylko mozna panstwowe pieniadze na swoje potrzeby, A w ogole to jest klawo jak cholera, koryto dobre jest.
  • ~m
    (2013-10-24 08:15)
    co sie dzieje z synem Tuska zyje sobie dobrze za kasę z AMBER GOLD pOLACY kogo wybieracie wYBIERAJCIE PRAWDZIWYCH POLAKÓW
  • ~Polon
    (2013-10-24 08:33)
    Ja tez jestem dumny z tego, ze mamy premiera, ktory ma tak wspaniala corke. Niech jej sie wiedzie jak najlepiej!
  • ~kolkaa
    (2013-10-24 08:47)
    Kasia nie dzięki blogowi zarabia tylko dzięki nazwisku, bo któż by oglądał bloga tej dziewczyny ( mało skromnej i słabo wykształconej) gdyby jaj ojciec nie był premierem, a p. Małgorzata może by jeszcze męża nauczyła oszczędności ,żeby tyle wina i cygar nie palił za naszą kasę, a swoje sukienki niech sobie p. Małgorzata kupuje za swoje pieniądze
  • ~opek
    (2013-10-24 08:54)
    ja myślę,że rodzina bąków mogłaby nie psuć Polakom poranka swoimi nordyckimi buziami.
    przecież rządy tego nieudacznika się kończą, teraz będzie juz tylko odcinał kupony.
    jak tam amber gold?będą jakieś fajowe wakacje?
  • ~btgfdsa33
    (2013-10-24 09:03)
    O darmozjadach się nie rozmawia ani nie dyskutuje. Koniec kropka. ps. i zawiśc nie ma tu nic do rzeczy.
  • ~karol
    (2013-10-24 09:08)
    kasia jest tak debilna jak debilny jest jej blog i jaki debilni są jej
    wielbiciele
  • ~myślący
    (2013-10-24 09:33)
    Czy to prawda, że Kasia Tusk, córka jasnie nam panujacego Donalda Tuska w zeszłym miesiącu dnia 18/02/2013 kupiła 5-cio pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie w Warszawie, a cena rynkowa mieszkania wynosi 1 milion 720 tysięcy złotych?
  • ~pamela
    (2013-10-24 09:35)
    dwie debilne gęby, i to zakłamanie i ta bezczelność... Nikt nie sprawdza skąd smarkula miła 2 miliony 800 tysięcy na zakup mieszkania i na samochód za 330 tysięcy złotych. A tym czasem tusk zamiast sprawdzać aferę amber gold - sprawdza staruszków skąd mieli po 10, 15 tysięcy zł na lokatę w tym złodziejskim para banku ... tak działa państwo prawa tusków...
  • ~ryetg
    (2013-10-24 10:16)
    Uczy Kasię jak oszczedzac w rodzinnej firmie AmberTFuuusk
  • ~ROM
    (2013-10-24 10:20)
    uczy oszczedzac i jak korzystac z kasy PO,
  • ~Taka prawda
    (2013-10-24 10:44)
    Żeby nie tatuś (czytaj oszust )to by tańczyła na rurce w klubie nocnym a nie w Tańcu z gwiazdami
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-24 11:29)
    Jest śliczna, ach gdyby tylko miała siusiaka...
  • ~POdróżnik
    (2013-10-24 11:43)
    Małgorzata Tusk uczy Kasię oszczędności... LOL
    Czyli czego? Ubierania się w drogie kiecki za partyjne pieniądze? Jazdy partyjną furą na tenisa i na bazar? A może jak wyjechać z mężusiem-premierem w podróż życia do Peru i Afryki za friko, czyli za pieniądze podatników?
    Oszczędna gospodyni! LOL
  • ~GeDo
    (2013-10-24 11:48)
    To tylko w POLSCE tak ludzi mozna na niskim poziomie traktowac. W innych
    krajach jest spolecznosc wiecej rozwinieta i owszem sa polityczne gry, ale
    takiego zachowania, gdzie jakas tam nic nie robiaca osoba tylko przez
    nazwisko tyle pieniedzy otrzyma, to niemozliwe. Dawne powiedzenie:
    Kraj ma takiego krola, na jakiego zasluguje, jest trafne - w POLSCE na 100%!
    Przeciez skoro jakas tam paniusia bez doswiadczenia mowi, ze sprawdza
    czy komputer wläczony jest i po 5 Minutach na zakupy idzie, gdzie na koszt
    innych zyje, to to ma byc praca, i za to to COS na dwoch nogach pieniadze
    dostaje? Przeciez to jest tak jakby ktos komus w twarz pluje i ta osoba ma
    mowic , ze deszcz pada, dlatego ma mokra twarz. Jakie trzeba miec
    rozwiniete spoleczenstwo, zeby w taki sposob tych ludzi traktowac???
    Spoleczenstwo w POLSCE ma naprawde takich przedstawicieli na ktorych
    zasluguje. Elita niewielu zadzi wiekszoscia. Wiec co mozna o kulturalnym
    i umyslowym zachowaniu tej wiekszosci napisac? W POLSCE nic sie nie
    zmieni - tak bylo zawsze i tak zostanie, bo ta eilta bedzie zawsze z ludzi
    kpic , bo wiedza ca ta wiekszosc za poziom ma. Kto w POLSCE glosno
    o takich paniusiach z jakims tam nazwiskem protestuje? Demokracja w
    centralnym panstwie EU? Wiec piszcie dalej , ze deszcz pada , gdy ktos
    w twarz pluje, tak bylo tak jest i tak zostanie. Co to za wielkie spoleczenstwo.