Małgorzata Tusk o córce: Uczę Kasię oszczędności

Kasia Tusk, mimo młodego wieku, dzięki swojemu blogowi jest już samodzielna finansowo. Znakomicie prosperujący biznes, przynosi córce premiera całkiem wysokie dochody. Jednak o to, by Kasia nie wydawała wszystkiego na ukochane cichy, dba jej mama.

wróć do artykułu
  • ~Jasne
    (2013-11-28 17:04)
    A młody Tusk dalej w Amber ...
  • ~feeeeee
    (2013-11-28 17:02)
    jak nie być rozrzutną ZA SWOJE - lepiej kupić za cudze
  • ~mojra
    (2013-11-27 13:56)
    ucz Gosiu , ucz bo kres zlodziejstwa nadchodzi a doniu zza krat niic nie uklepie...
  • ~dobra mamunia
    (2013-10-25 00:14)
    chrum chrum jakie mamy korytko miłe. A synusia juz nauczyłam, jak sie kupuje pietro w kamienicy za 600 tysiecy gotowką, chrum chrum
  • ~Małgonia
    (2013-10-25 00:13)
    ucze córeczkę jak nie kupować dwóch sukienek tylko jedną i to za pieniadze podatników, bo to najtaniej
  • ~George
    (2013-10-24 22:41)
    Hła, hła, hła - "oszczędności". Mając do tej pory do wydania 100 milionów na miesiąc, teraz ma tylko 97 milionów - to rzeczywiście "straszliwe" oszczędzanie. Co za bełkotliwa "informacja", żenujące!!!
  • ~i tyle
    (2013-10-24 22:37)
    Ten cały blog, to pretekst do napełniania kabzy panienki kasą ze spółek skarbu państwa.
  • ~POdode
    (2013-10-24 22:23)
    Mamuśko, pogoń córkę do roboty, bo wnet skończy się sPOnsorowanie jej przez kumpli tatusia.
  • ~adolfik
    (2013-10-24 17:21)
    Bosze Ty mój, a kto was czesze? stajenny ?
  • ~zaufany
    (2013-10-24 17:20)
    to wspaniale, to się przyda kiedy Donald trafi na lata do pierdla a kolesie z układu nie będą chcieli wspomóc rodzinkę
  • ~obserwator
    (2013-10-24 16:29)
    bierzcie przyklad z tych co ciagneli samolot amber gold wszyscy zyja dostatnio ciekawe tez skad mielidochody ci ktorzy oszczedzali w amber golg
  • ~Też Kasia
    (2013-10-24 15:54)
    Jakie to słodkie... Zupełnie jak bym słyszała moją Mamę. Ona tagże uważa, że wydawanie prawie 10 tys. z mojego kieszonkowego na same tylko ciuchy i buty to gruba przesada. Ja jej nato, że wiem bo przeciesz zostają jeszcze inne wydatki, które ponoszę, ale co zrobić skoro to jest silniejsze ode mnie.
    Naszczęście mój Tata mnie kocha i natyle dobrze zarabia że przymyka oko na te moją słabość.
  • ~Emeryt
    (2013-10-24 15:41)
    prymitywna hołota
  • ~J-23
    (2013-10-24 15:39)
    tak patrzę na te prymitywy kaszubskie i krew mnie zalewa
  • ~Emeryt
    (2013-10-24 15:38)
    ucz bo jak stary pójdzie siedzieć albo schowa się w Brukseli pozdychacie z głodu jak wielu Polaków pod jego rządami
  • ~parasolka
    (2013-10-24 14:53)
    Pani Małgorzato jest pani naiwna ,czy głupia? Ludzie mają już dość kłamstwa tej rodzinki.
  • ~DinX
    (2013-10-24 14:38)
    U kogo ona się czesze? U weterynarza?
  • ~Petr
    (2013-10-24 14:01)
    Po co te artykuly.Krzywde robicie tylko Paniom Tusk.Przeciez w momence gdy Tusk przestanie byc premierem skoncza sie zlecenia na blogu Kasi i sama zacznie oszczedzac.
  • ~Rodzina ej rodzina
    (2013-10-24 13:56)
    Ohydna cała rodzina..
  • ~Krzepki Harry