Wojewódzki do napastnika: Ja cię k... znajdę

| Aktualizacja:

Kuba Wojewódzki na swoim profilu na Facebooku zamieścił wiadomość dla osoby, która wczoraj rano zaatakowała go na ulicy żrącą substancją. Jego przesłanie sugeruje, że dziennikarz nie zamierza odpuszczać napastnikowi.

wróć do artykułu
  • ~wf
    (2013-10-22 13:35)
    Czy ta zraca substancja to była Kupa W.
  • ~polonista
    (2013-10-22 13:39)
    Kuba Wojewodzki jest prymitywny, bo posluguje sie typowym polskim slowem-wytrychem zaczynajacym sie na litere "k" , a poza tym Kuba Wojewodzki bardzo przecenia swoje mozliwosci fizyczne. No bo co bedzie, jesli Kuba Wojewodzki znajdzie tego napastnika w towarzystwie kilkunastu polskich nacjonalisto uzbrojonych w modne w Polsce kije baseballowe ? Czy wtedy Kuba Wojewodzki rzuci sie na nich z tymi jego cherlawymi piastkami ?
  • ~janek
    (2013-10-22 13:41)
    "niezidentyfikowany płyn żrącym o brunatnej barwie" - GNOJÓWKA :D :D :D
  • ~inny kuba
    (2013-10-22 13:46)
    Nie wykryje się sprawców. Tak działa to wszystko. A wizerunek zyskuje. LIPA
  • ~Z ukosa
    (2013-10-22 13:56)
    Widocznie facet nie mógł już dłużej tolerować twoich chamskich,kretyńskich i debilnych zachowań. Tak potraktował cie łagodnie Kubusiu.
  • ~karnista
    (2013-10-22 14:21)
    POsmarowanie kupą jaki to paragraf?
  • ~ściek kawy
    (2013-10-22 14:45)
    Co to za "Żrąca substancja", że Gminny zgłosił się do lekarza w 4 (CZTERY) godziny po oblaniu ? A może tylko śmierdziało ? (mu z gęby?)
  • ~a miałeś ćwioku wyjechać
    (2013-10-22 14:47)
    No to Kupa nie będzie taka ładny, czy już nie będzie śmierdzieć ?
    Ten kwas to musiał być koszerny - mocno rozpuszczony i nadawał
    się do picia, a może to tylko środek do czyszczenia kibla ?
  • ~ja ja
    (2013-10-22 15:36)
    Wojewódzki to knajak jak Lis, Kuźniar, Owsiak i cała wataha POmuchów.
  • ~antyMOnia
    (2013-10-22 15:41)
    Pewnie policja powiedziała, coś o niskiej szkodliwości czynu. I raz miała rację. A KW postanowił "wziąć sprawę w swoje ręce" przez szybkę. Panie Miecugow masz pan numer do programu.
  • ~Stiff
    (2013-10-22 15:46)
    Ciecz o kolorze brazowym wyglada na kwas chlebowy ,kwas siarkowy i solny jest bezbarwny
  • ~Polon
    (2013-10-22 15:58)
    Zlapac pisiora i zrobic mu to samo.
  • ~passek
    (2013-10-22 16:06)
    Wojewodzki, koles, za cienki jestes na tego goscia.
  • ~Zaski
    (2013-10-22 16:07)
    zlapac tego durnego Polona co mu sie wszystko kojarzy z PiSem i mu zrobic to samo.
  • ~Na drugi raz
    (2013-10-22 16:36)
    kupą, panowie, kupą. Psim łajnem go obrzucić i bez problemu!
  • ~tylko pytam
    (2013-10-22 16:38)
    A może to ustawka Kupy?
  • ~je... kupe
    (2013-10-22 17:01)
    To była żrąca substancja z końskiej laski .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-22 17:10)
    Mocz z gnojówką są b. żrące . Biedny gej .
  • ~leośka
    (2013-10-22 17:15)
    jak czytam wpisy tak bardzo chcace *********** Kubie, to robi mi sie słabo ,żaden
    z Was nie pomyślał co by było gdyby Was cos takiego spotkało, ot i mamy Polski
    katolicyżm ,jestem pewna że wszyscy chodziliście na lekcję religi bo gdybyście
    chodzili na etyke bylibyście tą sytuacją zbulwersowani ,dokopać to mało jeszcze
    trzeba *********** ot co .Bardzo proszę o dokładne napisanie bez skreśleń ,bo inaczej Panowie nie zrozumieją o co mnie chodzi .
  • ~Gusiek460
    (2013-10-22 18:11)
    Napastnika musisz szukać wśród garbato-nosych, Na zdjęciu widać, kto on za jeden. A więc nic innego tylko prowokacja. A winę najlepiej zwalić na goja.