Wojewódzki do napastnika: Ja cię k... znajdę

| Aktualizacja:

Kuba Wojewódzki na swoim profilu na Facebooku zamieścił wiadomość dla osoby, która wczoraj rano zaatakowała go na ulicy żrącą substancją. Jego przesłanie sugeruje, że dziennikarz nie zamierza odpuszczać napastnikowi.

wróć do artykułu
  • ~biedny kupa
    (2013-10-23 22:57)
    Ten "napastnik " po prostu sikał ,a Kupa się potknął i przypadkowo znalazł się na linii ognia z laski .
  • ~Wiesio13 bicz na POmatołki
    (2013-10-23 19:23)
    Kuba jak go znajdziesz ,to polecisz na skargę , jak latałeś w szkole ,gdy cię wszyscy okładali z liścia . On zaś dla odmiany wysmaruje cię śmierdzącym GW .
  • ~tylko pytam
    (2013-10-22 19:44)
    Kubeł Wojewódzki go znajdzie , NO I CO DALEJ.
    Zawoła Figurskiego do pomocy.
    Czarno to widzę, Kubeł może mieć obity cynk na blasze.
  • ~TAKA TAKTYKA
    (2013-10-22 19:42)
    Czym go w końcu POlali.
    Gnojówką.
    Ja jednak myślę ze to Ukraińcy.
    Po takim poniżaniu tej nacji , nie dziwne.
  • ~Dobrze być ateistą żadnych zasad
    (2013-10-22 19:30)
    re-leośka

    KŁAMIĘ
    KRADNĘ
    ZABIJAM

    I CO MI ZROBICIE JAK MNIE NIE ZŁAPIECIE

    A JAK ZŁAPIECIE TO PRZYSIĘGNĘ NA BOGA ŻE TO NIE JA .
    A CO MI TAM PRZECIEŻ BOGA NIE MA.
  • ~Mam pytanie
    (2013-10-22 18:57)
    To czym tego idiote polali? Konskim moczem czy swinskimi odchodami? A moze sfermentowana gnojowka? Bedzie sie teraz frajer bal wyjsc z domu jak sobie to przymysli co belkotal na antenie obrazajac i ironizujac ludzi.
  • ~Gusiek460
    (2013-10-22 18:11)
    Napastnika musisz szukać wśród garbato-nosych, Na zdjęciu widać, kto on za jeden. A więc nic innego tylko prowokacja. A winę najlepiej zwalić na goja.
  • ~leośka
    (2013-10-22 17:15)
    jak czytam wpisy tak bardzo chcace *********** Kubie, to robi mi sie słabo ,żaden
    z Was nie pomyślał co by było gdyby Was cos takiego spotkało, ot i mamy Polski
    katolicyżm ,jestem pewna że wszyscy chodziliście na lekcję religi bo gdybyście
    chodzili na etyke bylibyście tą sytuacją zbulwersowani ,dokopać to mało jeszcze
    trzeba *********** ot co .Bardzo proszę o dokładne napisanie bez skreśleń ,bo inaczej Panowie nie zrozumieją o co mnie chodzi .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-22 17:10)
    Mocz z gnojówką są b. żrące . Biedny gej .
  • ~je... kupe
    (2013-10-22 17:01)
    To była żrąca substancja z końskiej laski .
  • ~tylko pytam
    (2013-10-22 16:38)
    A może to ustawka Kupy?
  • ~Na drugi raz
    (2013-10-22 16:36)
    kupą, panowie, kupą. Psim łajnem go obrzucić i bez problemu!
  • ~Zaski
    (2013-10-22 16:07)
    zlapac tego durnego Polona co mu sie wszystko kojarzy z PiSem i mu zrobic to samo.
  • ~passek
    (2013-10-22 16:06)
    Wojewodzki, koles, za cienki jestes na tego goscia.
  • ~Polon
    (2013-10-22 15:58)
    Zlapac pisiora i zrobic mu to samo.
  • ~Stiff
    (2013-10-22 15:46)
    Ciecz o kolorze brazowym wyglada na kwas chlebowy ,kwas siarkowy i solny jest bezbarwny
  • ~antyMOnia
    (2013-10-22 15:41)
    Pewnie policja powiedziała, coś o niskiej szkodliwości czynu. I raz miała rację. A KW postanowił "wziąć sprawę w swoje ręce" przez szybkę. Panie Miecugow masz pan numer do programu.
  • ~ja ja
    (2013-10-22 15:36)
    Wojewódzki to knajak jak Lis, Kuźniar, Owsiak i cała wataha POmuchów.
  • ~a miałeś ćwioku wyjechać
    (2013-10-22 14:47)
    No to Kupa nie będzie taka ładny, czy już nie będzie śmierdzieć ?
    Ten kwas to musiał być koszerny - mocno rozpuszczony i nadawał
    się do picia, a może to tylko środek do czyszczenia kibla ?
  • ~ściek kawy
    (2013-10-22 14:45)
    Co to za "Żrąca substancja", że Gminny zgłosił się do lekarza w 4 (CZTERY) godziny po oblaniu ? A może tylko śmierdziało ? (mu z gęby?)

Może zainteresować Cię też: