Terlikowski ostro o Przybylskiej: Kretynów nie brakuje

Anna Przybylska, podobnie jak wielu innych celebrytów, wyraziła swoje oburzenie wobec słów abp Michalika dotyczących odpowiedzialności ofiar za pedofilię. Jednak zdaniem Tomasza Terlikowskiego, aktorka zachowała się podle i głupio.

wróć do artykułu
  • ~dino
    (2013-10-14 19:26)
    Terlikowski ma racje, a celebryci to puste pudla.
  • ~Gaga
    (2013-11-01 15:34)
    Prybylskiej się w głowie przewraca,wypisuje brednie bo ma wielkie parcie na szkło
  • ~Luteranin
    (2013-10-14 17:27)
    Jeśli chodzi o celebrytów i aktorów to facet ma niestety rację.Natomiast obrona kościola katolickiego niczym Czestochowy jest także przykładem zidiocenia środowisk konserwatywnych.
  • ~Emeryt
    (2013-10-14 18:48)
    A Terlikowski po raz kolejny okazuje się kretynem.
  • ~marek
    (2013-10-14 18:48)
    Posener -uwazaj bo ciebie RACZYSKO pokona!!!
  • ~twardowski
    (2013-10-14 17:48)
    składka na lustro dla terlikowskiego
  • ~bono
    (2013-10-14 17:47)
    Nie popieram najczesciej pogladow Terlikowskiego ale jezeli Dziennik napisal, ze Przybylska jest aktorka, to ogarnal mnie taki pusty smiech, ze musze natychmiast doniesc, ze jestem kosmonauta.
  • ~Posener
    (2013-10-14 17:33)
    Szkoda gadać o tej miernej aktoreczce - tak ją wkrótce RACZYSKO pokona.
  • ~aga
    (2013-10-14 15:34)
    ciekawe gdzie sie podzial moj wpis: byl ale teraz go nie ma

    wiec jeszcze raz
    pedofilia to przestepstwo a nie grzech
    wiec co ma do rzeczy kim jest Przzybylska
    ma racje i juz!
  • ~wieslawjablonski6
    (2013-10-14 20:36)
    Ma rację p.Terlikowski kretynów nie brakuje wśród dziennikarzy.
  • ~jura depardieu
    (2013-10-14 15:46)
    Terlikowski to menda faszystowska i świnia.Terlikowski=Kanalia.
  • ~KRETYN TO JEST TEN PAN
    (2013-10-14 15:44)
    NO WŁAŚNIE PEŁNO JEST KRETYNÓW SAM PISZE TEN PAN
  • ~anp
    (2013-10-14 15:36)
    O ! Kur...cze , A ja juz kilka lat patrze na na ten zerowy leb i ciagle wydaje mi sie ,ze nie ma w Polsce drugiego takiego kret - ...a , - yna ???. Czy dobrze napisalem , czy moje mysli sa OK ?
  • ~Rwakulicki
    (2013-10-14 15:05)
    Ksiadz wielebny powiedzial to co jest kwintesencja sprawy, dziecko jest w stanie swym zachowaniem sprowokowac (najczesciej bezwiednie) pederaste do czynu , ale tylko pederaste! a takich w KK mrowie... normalnego mezczyzne i to jest bez znaczenia czy to ksiadz, stolarz, policjant - nie.
  • ~Jan58
    (2013-10-14 14:00)
    Kretynów, przez duże ,,K" w dziennikarstwie też nie brakuje. Odnoszę nawet wrażenie, że jakby ich nawet ostatnio przybyło. Wie pan coś o tym ?
  • ~JAPA
    (2013-10-14 13:58)
    że >kretynów nie brakuje także wśród aktorów< to wiadomo ... ale większego kretyna od Terlikowskiego to ciężko znaleźć ... p.s. jak już to tylko w PiS
  • ~Pawel
    (2013-10-14 19:38)
    terlikowski !obciagnoles juz dzisiaj proboszczowi?a moze pomacales wlasne dzieciak?
  • ~66 latka
    (2013-10-15 01:43)
    popatrz p.terlikowski w lustro to wezmie cie na wymioty
  • ~amelie2
    (2013-10-14 13:55)
    Rzeczywiście! Jak ktoś śmiał zadrwić z hierarchów KRK w Polsce. Panie terlikowski ustawiaj pan gilotynę dla "bluźnierców", a przedtem zbadaj sie u psychiatry, może cie wyleczy z twoich fundamentalistycznych zboczeń.
  • ~antki
    (2013-10-15 17:27)
    A jeśli o statystyki chodzi,to Krk niech powie ilu jest pedofilów wśród katolików