Dowbor: To Gugała wylansował Lisa, kiedyś się przyjaźnili

| Aktualizacja:

Przyjaźń w telewizji jest możliwa? Zdaniem Katarzyny Dowbor nie. Na potwierdzenie tego faktu, prezenterka opowiada historię Tomasza Lisa i Jarosława Gugały, których kiedyś łączyły ponoć bliskie relacje.

wróć do artykułu
  • ~WANIA
    (2013-10-09 12:42)
    LIS PEŁEN NIENAWIŚCI UDUSI SIĘ KTÓREGOŚ DNIA SWOIM JADEM!!!
  • ~zgred
    (2013-10-08 23:43)
    A kogo obchodzi te lansowanie.Jak już to może ktoś zdradzi kto wylansował Dobwór,Wstrętna plotkara.
  • ~pikus
    (2013-10-08 19:51)
    ZYDZI iatak marnie skoncza
  • ~haha
    (2013-10-08 17:37)
    Czy ta wstrętna plotkara musi się za wszelką cenę aż tak lansować? Czy ona nie rozumie, że są tacy, którzy pamiętają w jaki sposób robiła karierę??? Przecież to, co ona wyprawia woła o pomstę do nieba! Nie wiem, czy jest śmieszna, czy żałosna.
  • ~Adam
    (2013-10-08 15:25)
    Czy Kasia, pisząc o ,,swoich" mężczyznach pamięta również o nas, uczestnikach Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie (1980 r.)? To wtedy do biura prasowego wpadła jak bomba Kasia-dziennikarka studenckiego radia z Torunia-z wózkiem spacerowym, w którym spał sobie smacznie dwuletni Maciek Dowbor. A potem przez trzy dni hojnie obdzielała swoimi wdziękami tych z nas, którzy zajmowali się Maćkiem, kiedy ona brylowała z mikrofonem na festiwalu. Oj działo się wtedy, działo...
  • ~Ewa P.
    (2013-10-08 15:08)
    P.S. A poza tym pani D. nigdy nie pracowała w TAI przy Pl. Powstańców, więc niech się, plotkara, autorytatywnie o tej redakcji nie wypowada. Obu ówczesnych greenhornów - Lisa i Gugałę - zatrudnił oraz wylansował Jacek Snopkiewicz.
  • ~Ewa P.
    (2013-10-08 15:03)
    Taaak... Swymi czasy mawiano w TVP, że Atlas bił Dowborównę, bił, aż wbił ją w bezzasadną dumę.
    I tak jej zostało.
  • ~asd
    (2013-10-08 14:00)
    niech napisze kto "lansuje" Macieja
  • ~do: sokular
    (2013-10-08 13:48)
    No jeśli funkcjonariusze POmunizmu LIs i Gugała to - wg sokulara - "intektualiści", to sparafrazuję pą presidą: "Jaka partia tacy intelektualiści"
  • ~stary telewidz
    (2013-10-08 13:20)
    Prawdą jest, że Dziennikowi zaczyna już brakować obiektywności i rzetelności w przekazywaniu informacji.
    Na zdjęciu z odznaczeń u Bula jest tylko towarzyszka Loska, gierkowa ulubienica, lansowana przez wybrane media. Zamiast zdjęcia na przykład pani Edyty Wojtczak, ulubienicy telewidzów. To jest tak, jak nagrody na różnych festiwalach - są nagrody jury i nagrody publiczności. Najważniejsze są jednak wyróżnienia jury dla swoich kumpli.
    Cytowanie piegowatego pomiotu, który powoli staje się wyrocznią Dziennika w sprawach TVP także jest wysoce irytujące - "Dowbor krytycznie o Mannie", teraz Lis i Gugała. Ale znaleźliście sobie autorytet, pogratulować!
    Z niecierpliwością czekam na dalsze jej wynurzenia z cyklu - moje spotkania z papieżem, weekendy z Osamą Bin Ladenem, sekrety mojego pożycia z Wałęsą, czy też przekazy dla ludzkości z moich kontaktów z Trójcą Św. oraz inne kłamstwa, niestety autoryzowane przez Dziennik, zgodnie ze znaną zasadą towarzysza partyjnego, speca od propagandy Goebelsa.
  • ~tele-wic
    (2013-10-08 12:29)
    "Chodziliśmy razem na piwo,... rozmawialiśmy o polityce... "- we czworo? Co to za bzdury ruda mitomanko?
    Warto ich zapytać, czy pamiętają takie sytuacje?
    Widać, że na starość urojone marzenia zamieniają się w "fakty". Płyniemy mówi gooowno do okrętu.
    A tak marginesie, jak długo jeszcze Dziennik ma zamiar na siłę lansować bzdety i wypociny tej starej zidiociałej baby?
  • ~vet
    (2013-10-08 11:51)
    A to dziwne,że się nie lubią Gugała i Lis i odwrotnie. Wszak obaj są gorliwymi, poslusznymi funkcjonariuszami medialnymi PO. W roli cyngli też mogą wystąpić. Lis ponadto to wróg Kościoła nr 1 , co widać w niemieckim brukowcu Newsweek
  • ~Tofik
    (2013-10-08 10:58)
    re~sokular2013-10-08 09:12
    Coś ci się kolego intelekt z yntelektem POpieprzył.
  • ~PiSior na Bicze (Bitch'e)
    (2013-10-08 10:23)
    Lis i Gugala sie lubia? Przeciez naleza do tego samego Obozu Wychwalania Pod Niebiosa Chlopczyka Od Kopania Szmacianki I Jego Bandy Miernot I Kanalii
  • ~starszy pan
    (2013-10-08 09:46)
    Myślę ,że są zazdrośni o tak piękna koleżankę ? A więc wojna !
  • ~Ryms
    (2013-10-08 09:39)
    Czy w tej książce pisze coś o swoim męzu J.Atlasie a zwłaszcza o wytrzasku jaki jej regularnie sprawiał za wrodzoną głupotę?
  • ~x
    (2013-10-08 09:35)
    wszystko opisuje, co się da w swojej książce, aby tylko zarobić...nie ważne czy to prawda czy nie
  • ~sokular