Alicja Węgorzewska pozwana o mobbing

Popularna śpiewaczka operowa i jurorka show "Bitwa na głosy" będzie musiała niebawem stawić się przed sądem. Jej była pracownica twierdzi bowiem, że gwiazda stosowała wobec niej mobbing.

wróć do artykułu
 • ~alek
  (2013-08-27 12:49)
  Brawo Pani Alcjo tak się rozmawia z motłochem.Oni zyją jeszcze w komunie.
 • ~jurek
  (2013-08-27 13:16)
  Śpiewaczka,jurorka,właścicielka przedszkola,dyrektor artystyczny festiwalu Kiepury w Krynicy-czy nie za dużo .Alicjo zwolnij...
 • ~alibaba
  (2013-08-27 13:35)
  Artystom w tym kraju juz dawno poprzewracało się w głowach, gdyby więcej osób z nimi związanych chciało opisać jak wygląda a nimi praca, mit o nich padłby bezpowrotnie. Może kiedyś ktoś napisze książkę i dotrze do organizatorów imprez i innych pracowników tej branży żeby uchylić trochę faktów.
 • ~henio
  (2013-08-27 14:02)
  Ta Marzena Łapuńka wygląda na bezczelną tupeciarę .Jeszcze śmie szantażować
  mówiąc "Ja mam spore haki na panią Węgorzewską i nie zawaham się użyć ich w sądzie. "
 • ~Fakt
  (2013-08-27 14:26)
  Typowe podzienkowanie za to ze dostala prace.
 • ~ewa
  (2013-08-27 20:30)
  znam od podszewki temat-pracownicy w przedszkolach prywatnych-schemat jest zawsze ten sam-; panie zmieniając pracę przechodzą do konkurencji i próbują pociągnąć za sobą dzieci by mieć mocną pozycję przetargową w nowej pracy.
  za każdym razem gdy prowadziłam nabór na przedszkolanki to ZAWSZE ZDARZYŁA SIĘ TAKA KTÓRA PROPONOWAŁA ŻE WYPROWADZI Z KONKURENCYJNEGO przedszkola parę dzieci. i odchodzi bo tam jest żle.!
  RODZICE-NIE CZYTAJCIE TYCH BREDNI-bo od razu widać,że to dyrektorka jzachowuje sie skandalicznie-pisząc że ma haki itp-CZY TO JEST OSOBA KTÓRA NADAJE SIĘ NA PEDAGOGA?!!
  JESZCZE JEDNO-NAGMINNIE zdarza się,że przyjmujesz miłą przedszkolankę która korzystając z kontaktów z rodzicami powoli w internecie zaczyna sama nagonkę na ;swoje przedszkole; jednocześnie załatwiając sobie własne 300 metrów dalej..Rozpętuje nagonkę z koleżankami ,delikatnie zachwalając nowe miejsce i ma dwa w jednym;konkurencje zniszczyła i zabra ła klienyów-TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z MORALNOŚCIĄ -tak więc rodzice;polegajcie TYLKO na swojej i dziecka opinii-to jest najbardziej miarodajne
 • ~akcja
  (2013-08-28 09:11)
  Śpiewaczka - marna, mało wrażliwa, nie czysto intonuje, nie potrafi śpiewać. Jurorka - tępa, przekupa, brak kultury o estetyce nie wspomnę, wulgarna, wstrętna.
  Dyrektorka - mało inteligentna i tylko cwana, nieporozumienie. To w naszym pięknym Kraju idealne cech, by bez trudu zrobić karierę. Ta niestety jest wątpliwa, bo gwiazda jest obiektem szyderstwa, a wydaje jej się, że to uznanie. koszmar!