Jerzy Stuhr: Mój syn zachowuje się wzorowo. Jestem z niego dumny

Jerzy Stuhr od kilku tygodni bezradnie przygląda się temu, jak polskie tabloidy maglują trudną sytuację rodzinną jego syna. Mimo to, aktor jest dumny z tego, jak Maciej radzi sobie w całej tej sytuacji.

wróć do artykułu
  • ~Osiołowski
    (2013-08-26 12:22)
    Sthury to taki zastępczy temat salonów PO. Za głupotę sie płaci panowie Stuhr
  • ~obiektywny
    (2013-08-26 12:20)
    Panie Sztur, zawsze kij ma dwa końce. Skoro spija się śmietankę popularności to od czasu do czasu trzeba połknąć gorzką pigułkę prawdy.
    A prawda jest taka o pańskim synu. To, że grał w antypolskim paszkwilu to wynika z jego zawodu. Zaangażowali go to wykonał to zadanie aktorskie i nikt nie powinien mieć pretensji.
    To, że żonie zrobił ktoś dziecko to już pewna rysa na jego honorze. No też można by wybaczyć, tym bardziej, że małżeństwa aktorskie mają charakter sezonowy.
    Niewybaczalne jest to, że wykreował się na autorytet moralny. Z udziału w tym paszkwilu zrobił swoje przesłanie, zaczął pouczać i pluć na Polaków za ich antysemityzm, ksenofobie i kilka jeszcze innych grzechów. Skompromitował się przy tym całkowitą ignorancją na temat historii Polski. Dlatego w moich oczach stracił wszystko. Stał się aktorzyną, że nie powiem, kabotynem.
    Pana zaś cenię, tylko proszę nie wchodzić na ścieżki autorytetu moralnego i wieszcza narodowego. Lepiej wychodzi Panu granie w filmach.
  • ~z opóźnieniem
    (2013-08-26 11:38)
    Nie tylko śpiewanie! Gwiazdy piszą bajki
  • ~Zuzia K.
    (2013-08-26 11:33)
    No cóż. Jeśli weszło się po pas do szamba, to są dwie możliwości:
    1/ Wyrywać stamtąd, otrzepać się, umyć, wylać g... z butów i powiedzieć - jakoś z tego wyszedłem. Umyłem się, już nie śmierdzę.
    2/ Twierdzić, że dobrze się tu czuję, jestem dumny ze swojej postawy. Jest mi tu dobrze, sytuacja jest nieco skomplikowana, ale sam tego chciałem, bo nie idę na łatwiznę, ale lubię wyzwania losu. To mnie hartuje i wzmacnia. Całą moją rodzinę. Bierzcie ze mnie przykład. Dopóki tkwię w szambie mam intratne kontrakty za bajońskie sumy.
    No cóż - każdy w życiu dokonuje jakiegoś wyboru ... .
  • ~Wściekły
    (2013-08-26 11:33)
    Zgroza. Po niektórych wypowiedziach stwierdzam,że wy naprawdę wierzycie w to, że nas Polaków tylko gnojono, grabiono i mordowano. My nigdy nic złego nikomu nie zrobiliśmy i jesteśmy jedynie ofiarami. Przeraża mnie wasz poziom wiedzy i wybiórcze podejście do niewygodnych faktów historycznych.Flekujcie dalej , w-PIS-du z wami. Mam już dość użerania się z takimi idiotami. Nawet gdybyście zbrodnie, których też się niestety dopuszczaliśmy mieli zarejestrowane filmowo to i tak powiedzielibyście,że to fotomontaż.Żal mi was naprawdę. Flekujcie sobie na zdrowie.
  • ~po klusiu
    (2013-08-26 11:02)
    poje any de lek z pissiorkiem za malym doswiadczonym celebrytkom takiego typa nikt nie zatrudni utylizacji ODPADOW ORGANICZNYCH no chyba w strefie GAZY
  • ~Darek
    (2013-08-26 10:32)
    Czy Ojciec nie powinien synowi wygarbować skóry za że przepisał Polakom największe okrucieństwo jakie można sobie wyobrazić przywiązanie dzieci do tarcz pod Cedynią , mordowanie Żydów w czasie wojny, torturowanie Polaków ich ratujących w czasach współczesnych. Czyli przepisał czyny Niemców . Żydów ( zrzucali Palestyńczyków z helikoptera) Polakom. Działanie antypolskie, przynoszące Narodowi Polskiemu niemierzalne straty. nic dziwnego że piszą o " polskich obozach"
  • ~m
    (2013-08-26 10:25)
    zachowuje się wzorowo jak przykazuje talmud jezdzić na POLAKACH POLACY glosujcie i wybierajcie do parlamentu prawdziwych Polaków to skończy się to ***** glosujcie na p.Polaków z parti Narodowych i na część PIsu
  • ~powalony bezczelnością
    (2013-08-26 10:25)
    No cóż. Pan Stuhr i jego dziecię było i za komuny i za unii przyzwyczajone do zbierania tylko śmietanki i do ich rozpieszczania. Gdy ludzie zaczęli dostrzegać, że król jest nagi to wtedy lament, wrzask i krytyka jacy ludzie są be. Panowie Stuhr i im podobni celebryci: więcej pokory bo jesteście osobami publicznymi i publika ma prawo nie tylko wychwalać ale i krytykować, nie tylko wznosić na pomniki ale i obalać. Gdybyście się zachowywali przyzwoicie to jestem pewien, że tak samo ludzie by was traktowali.
  • ~sokole oko
    (2013-08-26 10:22)
    Mądry ojciec powinien powiedziedć synowi (z którego jest dumny): nie pokazuj całej d...py tylko pół. Jeżeli w wywiadach, na FB - gdziekolwiek - rozpowiadasz o sobie, rozkładasz ogon, wywalasz wszystko - nie dziw się, że przychodzi stamtąd atak. Cierp ciało - skoroś chciało
  • ~starczy
    (2013-08-26 10:21)
    skończcie już pisać o tych IDIOTACH !!!
  • ~gosc
    (2013-08-26 10:11)
    odp dla wscieklego - za duzo ogladasz stefanka od motyli ta choroba jest zakazna
  • ~Piotr
    (2013-08-26 10:01)
    Do wściekłego.Nikt nie zagłąda nikomu do cudzego domu.Sthura dom jest otwarty ,podobnie jak jego głowa.To sthury usiłują nam wmówić ,że mamy bałagan w domu,róniez przy pomocy TVN. Fouckting
  • ~opal234
    (2013-08-26 09:45)
    Bezsstresowo był pewnie wychowywany.
  • ~mama
    (2013-08-26 09:44)
    Wzór nie jest zapewne polski.
  • ~Ola
    (2013-08-26 09:35)
    A skąd ma pan te wzoru panie Jurku. Niemoralne prowadzenie się to jakiś dziwny wzór
  • ~Ela
    (2013-08-26 09:34)
    Pan Stuhr musi mieszać bo jakże inaczej. Synek musi być na topie.
  • ~żyd
    (2013-08-26 09:30)
    Gosciu siedż cicho a nie lataj do mediow to dadzą ci spokój. Po co było judzić?
  • ~Wściekły
    (2013-08-26 09:11)
    A wy wszyscy, którzy gnoicie Macieja jesteście z pewnością wzorem cnót. Ciekaw jestem ile trupów w szafie trzyma każdy z was ************** Żałosne z was gnojki i tyle.Potraficie tylko żerować na nieszczęściu i dramatach innych osób. Ale założę się o wszystko, że gdyby to wasze życie było tematem plotek to dopiero byłoby co czytać i komentować. Zacznijcie żyć swoim życiem a nie właźcie z butami w cudze. WON.
  • ~Jędrek
    (2013-08-26 09:03)
    ...bo to polska właśnie...a polacy lubią zaglądać do cudzych garnków nie zważając na swoje zasrane gniazda...ciemnogród i nic poza tym