Doda: W Polsce faworyzuje się osoby wierzące

Doda już raz stwierdziła, że walczy o wolność słowa w Polsce, niczym Joanna d'Arc". Teraz, gdy Trybunał Konstytucyjny przyjął jej skargę na wyrok sądu, piosenkarka ma nadzieję na zmianę polskiego prawa.

wróć do artykułu
  • ~xavery
    (2013-08-22 12:28)
    Maxie, jesli wasza miłość do gojowatych i katoli będzie choć jak jedna dziesiąta ich miłości bliźniego, to byłoby super.
  • ~ojtakojtak
    (2013-08-21 17:09)
    Zgadza się. W POlsce są faworyzowane osoby wierzące w to, co każe im rabin Szudrich.
  • ~Dawid Goldsilwer
    (2013-08-22 12:23)
    Przepraszam ale dlaczgo w tej dyskusji nie uczestniczy nasz naczelny Szudrich. Czy w takim razie w przyszłości jako wierzący już nie będę w Polsce faworyzowany? Czy znowu mam udawać lewicowego ateistę?
  • ~e tam
    (2013-08-22 12:18)
    Nie wiem kogo wierzącego i faworyzowanego ta faworyta ma na myśli. Moim zaś zdaniem w Polsce faworyzowane są osoby wierzące że Bóg tylko ich wybrał oraz wyznawcy GWnianej. Przykład na zdjęciu.
  • ~max
    (2013-08-22 10:29)
    Dobrze, że to Celebrytka nagłaśnia problem powoli, powoli, i Katole będą musieli szanować inne poglądy - bo ich miłość do bliźniego nawet jak tu widać przejawia się w nienawiści.
    BRAWO DODA !!
  • ~pomyśl zanim pomyślisz
    (2013-08-22 10:22)
    w polce faworyzuje się dode i inne głupiutkie blondynki, które chcą koniecznie błyśnąć w mediach, a potrafią jedynie gadać głupoty...
  • ~POwiślak
    (2013-08-22 09:38)
    Nie, w Polsce faworyzuje się OSZUSTÓW I MORDERCÓW. Wide: uniewinnienie w sprawie Papały i Sawickiej. To tylko jedne z przykładów. Natomiast uczciwi DOSTAJĄ PO DUPIE. Wide: Kluska, Staruch.
    Doda ma podobno wysoki iloraz inteligencji. Ale sobie myślę, że brak przed nim kreski wskazującej na minus.
  • ~ja ja
    (2013-08-22 09:37)
    Jasne, Doda i Nergal tego dowodem.
  • ~Meloman
    (2013-08-22 09:06)
    Pani Doda najchętniej widziała by świat urządzony według jej moralności i estetyki. Nie chciałbym należeć do takiego świata, w którym głupota i byle -jakość ustala kryteria postepowania. Niech Pani Doda popracuje nad swoim śpiewaniem, a nie szuka rozgłosu nie przemyślanymi wypowiedziami i negliżem.
  • ~jerzyna
    (2013-08-22 08:35)
    Do Otto.
    "DODA? W JEJ MOZGU JEST WODA"
    A co u ciebie w mózgu.???
    Bezmózgowcu?
  • ~stch
    (2013-08-22 08:17)
    Państwo Polskie to stawianie prawa kościelnych idiotów ponad wszelkim prawem.Jak długo jeszcze będzie rządził Tusk wespół Kościołem .Czas na Trybunał Stanu dla Tuska
  • ~Otto
    (2013-08-22 07:41)
    DODA? W JEJ MOZGU JEST WODA.
  • ~Joanna
    (2013-08-22 06:38)
    W Polsce powinno się faworyzować osoby myślące głowa a nie waginą.Pani Doda należy do tych o których sobie pomyśli jeżeli jest jeszcze zdolna do myślenia.
  • ~kajot551
    (2013-08-21 17:12)
    BYLO GORACO I MALPIE ODBILO ,wsadzic to scierwo do lodu.
  • ~ona
    (2013-08-21 16:52)
    Jedynie słusznie wierzących czyli katolików, bo przecież nie prawosławnych czy ewangelików.
  • ~pol anka
    (2013-08-21 18:05)
    brawo Doda
  • ~miki
    (2013-08-21 09:14)
    w 966r. Polska przyjęła chrzest wiec ma faworyzowac osoby wierzące, a Konsytucję trzeba zmienić by przestano się powoływać na fałszywe prawo tolerancji.
  • ~realista
    (2013-08-21 10:19)
    tia..a ja jestem rybka...Panienka nie ma nowej plyty, ostatnia zreszta furory nie zrobila. Do tego przegrala procec. Wiec robi wszystko by nie byc ukarana..i tyle w temacie. Jak jej tak zle to moze do Arabii Saudysjskiej zlozy papier o nowe obywatelstwo..biedna nie jest, wiec MOZE sie uda
  • ~WAW
    (2013-08-21 10:08)
    POLSKA DALEJ JEST ZACOFANA, PRZASNA, LUDOWA, NIEWYKSZTALCONA I NIEOBYTA W SWIECIE, A WSZYSTKO TO DZIEKI CZARNYM PAJAKOM - AGENTOM WATYKANSKIM ORAZ ICH SLUGUSOM W KRAJU, KTORZY TO DLA SWOICH DORAZNYCH INTERESOW, ROBIA WSZYSTKO ZEBY TEN STAN ZACOFANIA UTRZYMAC...
  • ~Kasia from London
    (2013-08-21 10:03)
    bardzo dobrze!
    trzeba katoli i moherow nauczyc ze mamyu 21nd century !!
    czasy wojtyly i popieluszko sie skonczyly

Może zainteresować Cię też: