Doda: W Polsce faworyzuje się osoby wierzące

Doda już raz stwierdziła, że walczy o wolność słowa w Polsce, niczym Joanna d'Arc". Teraz, gdy Trybunał Konstytucyjny przyjął jej skargę na wyrok sądu, piosenkarka ma nadzieję na zmianę polskiego prawa.

wróć do artykułu
  • ~Tylko pytam
    (2013-08-21 18:37)
    Granice otwarte - na co CZEKA to ORDYNARNE BEZTALENCIE???
  • ~dość starych guseł
    (2013-08-21 18:16)
    ... wierzące w to, że tylko ich wybrał Bóg i tak zostali narodem wybranym. Zaś Polacy są tylko jak zwierzęta do ciężkiej roboty, kupowania płyt i biletów na ich koncerty.
  • ~Duda
    (2013-08-21 18:11)
    Sopot uwaza ze nasze panstwo jest wyznaniowe ja uwazam ze nasze poanstwo jest komunjistyczne rzadzone przez bylych PZPR i MKWD a tzw kapitalizm i przynaleznosc do uni to przykrywka
  • ~Amalia
    (2013-08-21 18:08)
    Przereklamowanna slodka idiotka pewno zamiast wCchrystusa wierzy w penisa
  • ~żart
    (2013-08-21 18:05)
    Ma "Rację" MA(tołki).
    Każdy "człowiek" rodzi się z "prawem" do "zbrodni", "zazdrości" i innych "fanaberbii" (wymysłów mózgu).
    Mniej "myślenia", więcej "pracy" PO(srańce)- od tego "głowa" nie "boli"- Nieroby.
  • ~JAGODA USA
    (2013-08-21 17:39)
    JAK MOZNA SLUCHAC TE ORDYNARDA KOBIETE PO PRZYLOCIE DO NOWEGO JORKY TA WASZA WIELKA GWIAZDA UZYWALA ORDYNARNCH SLOW , KTORYCH NIE POWSTYDZILA BY SIE NAJWIEKSZA KURTYZANA W SWIECIE JESTESCIE BIEDNI POLACY KIEDY MUSZECIE SLUCHAC TAKIEJ PIOSENKARKI
  • ~bibi
    (2013-08-22 02:08)
    DO ~Robert2013-08-21 21:58
    masz rację KAŻDY ŚWIR domaga się szacunku dla spisanych bazgrołów śmierdzących pastuchów POczytajcie biblię jak LOT Z SODOMY I GOMORY bzykał swoje córeczki-dziewice, ale ksiądz tego nie czyta w niedzielę na mszy
  • ~paw
    (2013-08-22 06:07)
    AQ jeszcze nie świadczy o inteligencji.
  • ~-
    (2013-08-22 03:32)
    re amezjen - czego jej zazdrościć ? Końskiej szczęki ,bądź poważny .
  • ~czesiek
    (2013-08-23 10:20)
    Czy ciągłe zmiany , dotyczy wszystkich zmian , początek zawdzięcza legendarnemu przywódcy związku zawodowego ? . Czy nasze prawo a może interpretacja jest tak nie zrozumiała że czołowa gwiazda piosenki , uczestniczka popularnej trasy koncertowej z radiem będzie namawiać do zmian ? . Czy kończy się sława i popularność ? , bo talentu dopatrzeć się i dosłuchać się nie mogę i nie przewiduję zmian w moich poglądach . .
  • ~aktor
    (2013-08-21 18:57)
    Doda ty nie masz glosu ani talentu zeby byc popularnom piosenkarka ,a religia nie ma z tym nic wspulnego przestan sie idiotyczie lansowac ,no chyba ze masz o to zal do boga ze jestes beztalencie
  • ~sewerer
    (2017-04-18 12:17)
    "Doda: W Polsce faworyzuje się osoby wierzące" Nie! W Polsce prześladuje się wszystkich innych.
  • ~wiesiek 13
    (2013-08-21 19:59)
    A czy Doda jest koszerna ?
  • ~Polacco
    (2013-08-21 11:26)
    Idiotka !
  • ~Anka G. i Bidroń
    (2013-08-21 19:28)
    Kochamy takie "męskie " kobiety
  • ~11
    (2013-08-21 18:38)
    Jestem osoba głeboko niewierzacą i to od dzieciństwa i nigdy nie odczuwałem dyskryminacji !!
  • ~jajlusz
    (2013-08-21 19:25)
    Czy to prawda ,że Doda zmienia płeć ?
  • ~POLAN
    (2013-09-03 11:08)
    TAK BYŁO I TAK JEST KLECHY WSZĘDZIE MAJĄ WPŁYWY NIE DOŚC ŻE SA DARMOZJADAMI NASZYCH PODATKOW TO MISZAJ SIE W POLITYKE
  • ~motek
    (2013-08-22 04:45)
    Bóg jest na urlopie... w Piekle.
  • ~awa
    (2013-09-03 10:26)
    Wierzę w Boga, nie w zdemoralizowany kościół kat.,nie w gipsowe figorki i malowane obrazki, nie w pielgrzymki do ustanowionych przez kościół miejsc ,,świętych".Modlę się własnymi słowy. Nie paplam...,,,i odpuść nam nasze winy ,jako i my im odpuszczamy", bo oni nikomu nie odpuszczają, podobnie jak nie żyją w zgodzie z głoszoną zasadą ,,kochaj bliżniego swego, jak siebie samego"..ICH WIARA , KRZTAŁTOWANA PRZEZ URZĘDNIKÓW WATYKAŃŃSKICH POZWALA NA GŁOSZENIE TAKICH NP. BREDNI O ZAMORDOWANEJ MADZI: ,,PAN BÓG ZYSKAŁ MAŁEGO ANIOŁKA W NIEBIE".Z taką brednią spotkałem się na religii w latach maturalnych.Ksiądz wyjaśnił mi, że ,,dzieci umierają bo Bóg chce mieć aniołki w niebie"Zerwałem z tym kościołem.