Doda: W Polsce faworyzuje się osoby wierzące

Doda już raz stwierdziła, że walczy o wolność słowa w Polsce, niczym Joanna d'Arc". Teraz, gdy Trybunał Konstytucyjny przyjął jej skargę na wyrok sądu, piosenkarka ma nadzieję na zmianę polskiego prawa.

wróć do artykułu
  • ~lef
    (2013-08-21 18:45)
    Wiara czyni Czuba ;Niech będzie Pochylony- oto moja wiara wy cudaki katolskie !!!
  • ~uszatek_2
    (2013-08-21 19:53)
    ... nie lubię Dody z jej chamstwo (w show-biznesie nie zajmuje artystycznie , powiedzmy.. czołowych...pozycji), ale z tym , że w Polsce faworyzuje się osoby wierzące CAŁKOWICIE SIĘ ZGADZAM !!! Pani DODO, być może panią polubię...? tyle tylko , że nie za artystyczne dokonania a za szczerą i uczciwą ocenę tego biednego i śmiesznego kraju...
  • ~Franek
    (2013-08-21 12:30)
    Na kolana dziwko!
  • ~-
    (2013-08-21 20:04)
    Doda nadaje się do występów na wiochę, ale żaden ksiądz na to nie pozwoli - no i klops .
  • ~jacus
    (2013-08-22 02:07)
    a na gospodarke bym jo obrzenili cojacus
  • ~amejzen
    (2013-08-21 23:30)
    tak bardzo zazdroscicie dodzie bo was ambicje w zyciu zawiodly drodzy komentatorzy?wierzyc w boga znaczy czynic w zyciu dobro a wasze komentarze to zawisc,niedozobaczenia
  • ~telewidz
    (2013-08-21 22:43)
    Doda to raczej Dziewica Orleanska... no może nie bo ona nie z kamienia
  • ~@Robert
    (2013-08-21 22:19)
    Tak mówią wszyscy ci którym wydaje się , że odkryli wszystkie karty tego świata.
  • ~Robert
    (2013-08-21 21:58)
    Do czego ma byc religia dobra?bylem dzieciakiem wciskano mi jakies pier doly o bozku i aniolkach, w wieku 7 lat zrozumialem widzac wojny ,wyglodniale dzieci i tragedie ludzkie choroby ,
    zrozumialem juz jako malutki ze jesli bog jest to tylko zly bog , sadysta,
    wytlumaczylem to rodzicom i dali mi spokoj z kosciolem ,
    i dobrze zrobili
    a wy starzy zaslepieni obrazkami i krzyzem ,boicie sie samodzielnie myslec , no bo co powiedza sasiedzi i ksiadz.
  • ~WAW
    (2013-08-21 17:37)
    I TO SA WLASNIE RZECZYWISTE LICZBY KATOLIKOW W POLSCE...
  • ~gwto
    (2013-08-21 20:43)
    Obawiam się, że detektyw Rutkowski będzie kolejną panią szukał która stanęła komuś na drodze. Ktoś tu szuka guza dla zdobycia wątpliwej popularności.
  • ~Wiesio13 bicz na POmatołki
    (2013-08-21 20:14)
    Re gosc - Doda to ma rację jak POstawi kolację .
  • ~JKa
    (2013-08-21 20:14)
    HaHA obroncy Kosciola, ostatnie beznadziejne goowno z was ,co wy juz macie w sobie ?milosc do blizniego? nie zauwazylem ,
    chcecie zeby kosciol kochac ,ale zaco?
    i takich jak wy to bym nawet obcegami nie dotknal.
  • ~-
    (2013-08-21 20:02)
    Ja myślę ,że to koniec Dody i Święty Boże nie pomoże .
  • ~e tam
    (2013-08-21 19:48)
    wierzących, że Morze Czerwone przed nimi się rozstąpiło.
  • ~gosc
    (2013-08-21 20:01)
    Czy wy idioci chociaz wiecie o co chodzi Dodzie?
    bo piszecie tu pod jej imieniem obelgi i obrazacie jej dobre imie,dlaczego wy macie takie prawo a ona nie ,gdzie ma racje, a wy nie.
  • ~Swiadek wydarzen
    (2013-08-22 02:43)
    Co za idiotka to Bog blogoslawi osoby wierzace.

    Ateisci zle koncza.
  • ~11
    (2013-08-21 19:31)
    "11" przejdź na swój nick i nie walcz d... o wolność słowa
  • ~józef bąk
    (2013-08-21 19:24)
    Po większości komentarzy widać jakich Polska ma prawdziwych Katolików !!!
  • ~Pytek
    (2013-08-21 18:55)
    Czy z Rydzykiem łatwiej porozumieć się po niemiecku (tam, skąd pochodzi), czy po rusku (tam gdzie ma nadajniki)?