Doda: W Polsce faworyzuje się osoby wierzące

Doda już raz stwierdziła, że walczy o wolność słowa w Polsce, niczym Joanna d'Arc". Teraz, gdy Trybunał Konstytucyjny przyjął jej skargę na wyrok sądu, piosenkarka ma nadzieję na zmianę polskiego prawa.

wróć do artykułu
  • ~sewerer
    (2017-04-18 12:17)
    "Doda: W Polsce faworyzuje się osoby wierzące" Nie! W Polsce prześladuje się wszystkich innych.
  • ~POLAN
    (2013-09-03 11:08)
    TAK BYŁO I TAK JEST KLECHY WSZĘDZIE MAJĄ WPŁYWY NIE DOŚC ŻE SA DARMOZJADAMI NASZYCH PODATKOW TO MISZAJ SIE W POLITYKE
  • ~awa
    (2013-09-03 10:26)
    Wierzę w Boga, nie w zdemoralizowany kościół kat.,nie w gipsowe figorki i malowane obrazki, nie w pielgrzymki do ustanowionych przez kościół miejsc ,,świętych".Modlę się własnymi słowy. Nie paplam...,,,i odpuść nam nasze winy ,jako i my im odpuszczamy", bo oni nikomu nie odpuszczają, podobnie jak nie żyją w zgodzie z głoszoną zasadą ,,kochaj bliżniego swego, jak siebie samego"..ICH WIARA , KRZTAŁTOWANA PRZEZ URZĘDNIKÓW WATYKAŃŃSKICH POZWALA NA GŁOSZENIE TAKICH NP. BREDNI O ZAMORDOWANEJ MADZI: ,,PAN BÓG ZYSKAŁ MAŁEGO ANIOŁKA W NIEBIE".Z taką brednią spotkałem się na religii w latach maturalnych.Ksiądz wyjaśnił mi, że ,,dzieci umierają bo Bóg chce mieć aniołki w niebie"Zerwałem z tym kościołem.
  • ~czesiek
    (2013-08-23 10:20)
    Czy ciągłe zmiany , dotyczy wszystkich zmian , początek zawdzięcza legendarnemu przywódcy związku zawodowego ? . Czy nasze prawo a może interpretacja jest tak nie zrozumiała że czołowa gwiazda piosenki , uczestniczka popularnej trasy koncertowej z radiem będzie namawiać do zmian ? . Czy kończy się sława i popularność ? , bo talentu dopatrzeć się i dosłuchać się nie mogę i nie przewiduję zmian w moich poglądach . .
  • ~xavery
    (2013-08-22 12:28)
    Maxie, jesli wasza miłość do gojowatych i katoli będzie choć jak jedna dziesiąta ich miłości bliźniego, to byłoby super.
  • ~Dawid Goldsilwer
    (2013-08-22 12:23)
    Przepraszam ale dlaczgo w tej dyskusji nie uczestniczy nasz naczelny Szudrich. Czy w takim razie w przyszłości jako wierzący już nie będę w Polsce faworyzowany? Czy znowu mam udawać lewicowego ateistę?
  • ~e tam
    (2013-08-22 12:18)
    Nie wiem kogo wierzącego i faworyzowanego ta faworyta ma na myśli. Moim zaś zdaniem w Polsce faworyzowane są osoby wierzące że Bóg tylko ich wybrał oraz wyznawcy GWnianej. Przykład na zdjęciu.
  • ~max
    (2013-08-22 10:29)
    Dobrze, że to Celebrytka nagłaśnia problem powoli, powoli, i Katole będą musieli szanować inne poglądy - bo ich miłość do bliźniego nawet jak tu widać przejawia się w nienawiści.
    BRAWO DODA !!
  • ~pomyśl zanim pomyślisz
    (2013-08-22 10:22)
    w polce faworyzuje się dode i inne głupiutkie blondynki, które chcą koniecznie błyśnąć w mediach, a potrafią jedynie gadać głupoty...
  • ~POwiślak
    (2013-08-22 09:38)
    Nie, w Polsce faworyzuje się OSZUSTÓW I MORDERCÓW. Wide: uniewinnienie w sprawie Papały i Sawickiej. To tylko jedne z przykładów. Natomiast uczciwi DOSTAJĄ PO DUPIE. Wide: Kluska, Staruch.
    Doda ma podobno wysoki iloraz inteligencji. Ale sobie myślę, że brak przed nim kreski wskazującej na minus.
  • ~ja ja
    (2013-08-22 09:37)
    Jasne, Doda i Nergal tego dowodem.
  • ~Meloman
    (2013-08-22 09:06)
    Pani Doda najchętniej widziała by świat urządzony według jej moralności i estetyki. Nie chciałbym należeć do takiego świata, w którym głupota i byle -jakość ustala kryteria postepowania. Niech Pani Doda popracuje nad swoim śpiewaniem, a nie szuka rozgłosu nie przemyślanymi wypowiedziami i negliżem.
  • ~jerzyna
    (2013-08-22 08:35)
    Do Otto.
    "DODA? W JEJ MOZGU JEST WODA"
    A co u ciebie w mózgu.???
    Bezmózgowcu?
  • ~stch
    (2013-08-22 08:17)
    Państwo Polskie to stawianie prawa kościelnych idiotów ponad wszelkim prawem.Jak długo jeszcze będzie rządził Tusk wespół Kościołem .Czas na Trybunał Stanu dla Tuska
  • ~Otto
    (2013-08-22 07:41)
    DODA? W JEJ MOZGU JEST WODA.
  • ~Młody Moher
    (2013-08-22 06:58)
    Memento mori.
  • ~Joanna
    (2013-08-22 06:38)
    W Polsce powinno się faworyzować osoby myślące głowa a nie waginą.Pani Doda należy do tych o których sobie pomyśli jeżeli jest jeszcze zdolna do myślenia.
  • ~paw
    (2013-08-22 06:07)
    AQ jeszcze nie świadczy o inteligencji.
  • ~motek
    (2013-08-22 04:45)
    Bóg jest na urlopie... w Piekle.
  • ~-
    (2013-08-22 03:32)
    re amezjen - czego jej zazdrościć ? Końskiej szczęki ,bądź poważny .