Korwin-Piotrowska krytykuje Stuhra: Poniosły go emocje

Maciej Stuhr przerwał milczenie w sprawie rozpadu swojego małżeństwa, udzielając mocnego wywiadu jednemu z tygodników. Ten krok aktora nie do końca spodobał się Karolinie Korwin-Piotrowkskiej.

wróć do artykułu
  • ~EC
    (2013-08-14 18:55)
    śmieszny gość z tego Maćka, dostał poroże imponujących rozmiarów i zamiast ukryć się gdzieś i cichaczem odciąć to paraduje po mediach i pyta czy mu do twarzy w tych rogach
  • ~Wlodek5019
    (2013-08-14 19:34)
    Pan Maciek ma rację, hieny dziennikarskie to po prostu tylko kasa dla której utopią nawet własną mamusię.
  • ~Saper
    (2013-08-14 21:08)
    On zdradził Polskę za judaszowe srebrniki, jego zdradzila żona. każda podłość musi być ukarana
  • ~babcia klara
    (2013-08-14 21:15)
    I jeszcze z tych rogów patchworki chce robić. Patchwork się robi ze szmatek, szanowny Macieju.
  • ~lkhgfds
    (2013-08-14 22:22)
    Najlepiej w ramach pokuty niech jedzie do Cedyni i przywiąże sie do maszyny oblężniczej.
  • ~AT
    (2013-08-14 23:32)
    ale Maciek - chłopaki nie płaczą a ty biegasz po tabloidach jak małolat i się wyżalasz jakie to kobiety złe som
  • ~skrzypek
    (2013-08-15 02:14)
    Szkoda, że Maciek chciał zabłysnąć jako historyk - przecież jest świetnym aktorem i nikt nie wymaga by studiował historię ze szpalt GazWybu... Ta nagonka teraz to POKŁOSIE wypowiedzi o dzieciach przywiązywanych do tarcz. Szkoda chłopa...
  • ~oad
    (2013-08-15 03:33)
    ponoc dajo kase ale na odyna takim chciwy za pare groszy robic za dupcygela
  • ~ha
    (2013-08-15 03:35)
    ha
  • ~stary
    (2013-08-15 04:46)
    Oto poklosie pogardy i pychy.
    Ucz sie pokory mlody czlowieku.
  • ~Noel
    (2013-08-15 07:46)
    Zawsze myślałem że nadworny pajac się nie obraża, a tu taka niespodzianka pajac poczuł się obrażony.
  • ~Jurek
    (2013-08-15 08:13)
    A kto to jest Korwin-Piotrowska? Za tzw. wierszówkę pakuje się pomiędzy przysłowiową "wódkę i zakąskę" Tfu. Wstrętny babsztyl.
  • ~kuba
    (2013-08-15 08:45)
    A mnie to wszystko lotto!!!
  • ~antypisda
    (2013-08-16 11:59)
    najbrzydsza dziennikarka, która swoja bezczelnością bije wszystkie gwiazdy i gwiazdeczki, bezczelność to jej najmlocniejszy argument bo innych nie zna jako małomądra