Kret nie może zabierać kochanki na spotkania z synem

Jarosław Kret toczy aktualnie spór z byłą partnerką o swoje spotkania z ich wspólnym synem. Małgorzata Kostrukiewicz nie życzy sobie ponoć, by mały Franek miał kontakt z aktualną partnerką taty, czyli "ciocią Beatką".

wróć do artykułu
  • ~rasi...
    (2013-08-07 21:15)
    Stary wyliniały rycybuca szwagier,popularny mlaskacz potraw regionalnych.Co za ojciec dla nieślubnego dziecka i jaki tatuś przyszlego.Tadla kopnieta przez męża przyssała sie do palanta wyssanego przez Mlynarską to i wielkiego pożytku z niego nie będzie miała.Ta kobieta ma przyszłość conajmniej jeszcze do 2 mężów.
  • ~Zosia
    (2013-08-07 21:50)
    "macocha" to takie brzydkie slowo. Ale pani Beatka nie jest "macocha".
    Jest przyjaciolka Kreta.Jesli Mama Franka nie zyczy sobie obecnosci Beatki-
    to ma racje. Popieram!
  • ~fryc
    (2013-08-07 23:24)
    rodziny nie tworzyl ale piep...nie mu pasowalo ,wiecej kultury debilu w swych wypowiedzach.
  • ~Szyba
    (2013-08-08 07:26)
    Pan Kret jest PAJACEM !
  • ~żona
    (2013-08-08 07:29)
    Pani Małgosia się zapędza. Jest ofiarą współczesnej demoralizacji. Zaszła w ciążę przypadkiem, nie w małżeństwie, i przez lata (2-3) nic się w temacie nie zmieniło. Dlaczego więc zarzuca partnerowi, że nie powiedział o tym, że kończy ten śmieszny związek? A skąd pomysł, że miał on być przy porodzie i skąd żale, że pojawił się dopiero dwa tygodnie po fakcie? To stawia w złym świetle zarówno jego jak i ją. Jaka szanująca się kobieta dopuszcza do sytuacji, że ojcem jej dziecka jest ktoś przypadkowy? Ma co chciała. Nie szanowała się więc niech nie piszczy. Ma pretensje jak pełnoprawna żona, którą nigdy nie była. Śmieszne i groteskowe.
  • ~widz tvp
    (2013-08-14 12:28)
    PAN KRET NIE JEST PAJACEM NIE OBRAZAJMY PAJACOW TO SPERMOKOMAN SPERMOHOLIK podobnie jak PANOWIE MARCINKIEWICZ PAWLAK JANOWSKI ZBYNIO ZAMACHOWSKI masa podobnych polykaczy dna a kto by bez nich slyszal co to karlowata beata
  • ~matka
    (2013-08-14 22:22)
    Popieram Panią Małgosię. Ja też by się nie zgodziła. Macocha to Macocha, zwłaszcza ta Beatka. Zachowuje się jak nastolatka a jest przecież już leciwa i powinna być trochę poważniejsza . Jednym słowem nadaje się bardziej na przekupkę. Wreszcie oglądam TVN jak jej tam nie ma. Natomiast ulubione moje wiadomości w TVP prowadzone przez tę Panią są niestrawne.Wolę więc nie oglądać.
  • ~dawne lata
    (2013-08-15 12:52)
    Pani Beato jak Pani się nie wstydzi chociażby przed swoim synem !
    Chce być Pani na siłę celebrytką ale to zupełnie nie wychodzi. Jestem zachowaniem Pani mocno "zniesmaczona".
    Pani jak nikt inny doskonale wie co to słowo oznacza.

Może zainteresować Cię też: