Robert Janowski wziął ślub z ukochaną Moniką

Robert Janowski i jego ukochana Monika Głodek są już po ślubie. Prezenter jednak dotrzymał obietnicy i mimo skandalu, którego bohaterką była jego wybranka, poprowadził ją do ołtarza i złożył przysięgę małżeńską.

wróć do artykułu
  • ~zuzanna
    (2014-12-04 20:04)
    Nic z tego nie rozumiem zostawił 2 żony i z trzecią wziął ślub kościelmy !!!
  • ~Jan
    (2013-09-17 16:36)
    Janowski jest strasznie złym człowiekiem... zostawił porządną zonę z dziećmi dla takiej brzydkiej lafiryndy... Wstyd...Ona jest okropna i pusta... a jaka wstrętnie chuda.. brr
  • ~Pola
    (2013-08-12 14:41)
    mysle ze te malzenstwo nie przetrwa dlugo bo moniki przeszlosc i kultura nie pasuje do pana ROBERTA a pozatym ona jest brzytka jak pasztetowa pana Roberta stac na ladniejsza dziewczyne
  • ~Monika nie głodek
    (2013-08-12 08:47)
    Muszę to napisać , dla mnie pan Janowski się skompromitował i tyle. Bagno
  • ~jagoda
    (2013-08-07 00:07)
    Gratulacje przede wszystkim. Jest pan moim idolem i przykładem prawdziwego ojca i partnera ( teraz już męża). śledziłam pana troskę o dzieci, chociaz inny facet mógłby sobie zdjąć ciężar wychowania dziewczyn z barków i ograniczyć sie do roli niedzielnego taty. Przecież nie wiedzial pan, czy pani Monika udźwignie ten ciężar i pomoże jako kobieta? A jednak myślał pan o dzieciach i ich szczęściu a nie o swojej wygodzie. Domyślam sie, że łatwiej było z pomocą pani Moniki, bo widziałam zaangażowanie i miłość dziewczyn do niej, a teraz pan także nie opuścił jej w potrzebie. Szczerze życzę każdemu takiego związku i miłości jak WASZA
  • ~j310
    (2013-08-06 22:43)
    raz Robercika dopadł duży Głodek
    wział się zań i zrobił się smrodek
    ona bardzo go kochała
    od razu mu chipa w spodniach szukała
  • ~andy
    (2013-08-06 20:33)
    cudzołożnik i złodziejka ...piękna para
  • ~TZ
    (2013-08-06 19:30)
    Mów mi palant
  • ~gwto
    (2013-08-06 19:08)
    Wszystko wskazuje na to, że będę znowu oglądał jego program.
  • ~pzpr
    (2013-08-06 18:54)
    to jest skundlenie się ,ożenić się ze złodziejką!!! Janowski już po tobie ,będziesz chodził w kradzionych garniturach ??? Myśle ,że już nikt na salony was nie zaprosi !!! bo złodziejka ukradnie futra,torebki itp. Ale siara
  • ~JOZEK
    (2013-08-06 18:29)
    JAK CI JESZCZE STOJI TO ROZUM TWOJ W D---E ALE CIE POWINNA OGOLOCIC JUZ 3 MIALA
  • ~OBYWATEL PL
    (2013-08-06 18:23)
    JAK FAJNY PROGRAM ALE TWOJE MORALE JANOWSKI TO JAK CIEBIE TELEWIZJA POLSKA BEDZIE TRZMAC TO ZNACZY JESTES TEZ ZLODZIEJ I WYPIEPRZYC CIE NA ZBITY PYSK JEST TO WIECEJ JAK PEWNE ZE KRADLY Z DRZEWIECKA
  • ~KK
    (2013-08-06 17:49)
    Kto to pisze? Cytat "poprowadził ją do ołtarza". Ki diabeł! Jak można wziąć ślub tylko przed urzędnikiem to dlaczego piszący chce aby Jankowski pętał się przy ołtarzu. Przecież to się kupy nie trzyma.
  • ~floryda
    (2013-08-06 17:36)
    czy wierzycie że on wyszedł za nią z miłości ? Bo chyba nie ma żadnej wątpliwości ze wzioł z nią ślub dla pieniedzy skoro ona tak dobrze podporwadza futra i inne rzeczy w sklepach na florydzie.
  • ~donek ratuj
    (2013-08-06 17:32)
    jeden z nich nasz wszystkich okrada bo czesc abonamentu RTV idzie na program jaka to melodia. I jak tu żyć panie Premierze?
  • ~degust
    (2013-08-06 16:59)
    Konsekwencjo, tyś jest wielką cnotą ...
  • ~qsc
    (2013-08-06 16:41)
    Do jakiego, q..., ołtarza? W Kościele Gejów, Ladacznic i Złodziei Futer?
  • ~JOLA
    (2013-08-06 16:38)
    To ona wyszła za niego za mąż, zrobiła co chciała mimo jego zapewnień teraz to pokazał, że jest pajacem . Nie oglądam już jego programów. Córki mają się czego wstydzić. Facet bez twarzy.
  • ~ag
    (2013-08-06 16:19)
    ŻE na miłość nie ma rady każdy zna to powiedzenie, tylko po co były te obrzydliwe kłamstwa ze strony tego pana? Już sam wybór świadczy o tym panu nie najlepiej a jeszcze do tego publiczne kłamstwo...
  • ~gość