Natalia Siwiec: Moje koleżanki wydają na ciuchy po 200 tys.

| Aktualizacja:

Natalia Siwiec pochwaliła się kiedyś w mediach, że wydaje na ubrania ok. 40 tys. złotych miesięcznie. Celebrytka twierdzi jednak, że to nie jest oszałamiająca suma, bowiem jej koleżanki potrafią wydać ponad cztery razy tyle.

wróć do artykułu
  • ~WAW
    (2013-08-02 08:01)
    GLUPIA, ZAKOMPLEKSIONA LALUNIA Z PROWINCJI...

    NO I CO TY SOBA LALUNIU REPREZENTUJESZ?? NO, MOZNA CIE PODMUCHAC I DAC CI NA CIUCHY, ALE CO ZA NP. 10 LAT???
  • ~zbigniew
    (2013-08-02 06:29)
    NO własnie ,taka kase daje sie tym pseudo gwiazdom i ciekawe za co? Czy po to żeby na ciuchy wydawali po 200tys. ? Inni musza głodować cięzko pracując.
  • ~Drzazga 101
    (2013-08-02 03:45)
    ) Matko, ciekawe SKĄD ona bierze taką forsę, przecież ich nie drukuje.
    Hej !-
  • ~fan piłki nożnej
    (2013-08-01 19:25)
    Miss Euro 2012 została Krystyna Ronaldo a nie Natalia Siwiec.
  • ~bodzo
    (2013-08-01 18:32)
    puste babsko
  • ~q
    (2013-08-01 17:53)
    Po prostu idiotka.
  • ~q
    (2013-08-01 14:31)
    Czy Celebryta musi być idiotą ?
  • ~tele-wic
    (2013-08-01 14:17)
    Okazuje się, że są głupsze od blondynek. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenie warte odnotowania w głupich gazetkach (dziennik powoli ale systematycznie doszlusowuje do tego poziomu). Proponuję fotoreportaż z przebiegu grzmocenia d... i innych dostępnych otworów tej kretynki. To dopiero będzie celebracja!
  • ~motek
    (2013-08-01 14:14)
    BOTOX z pyska cieknie litrami
  • ~papa
    (2013-08-01 12:19)
    stuknieta botoksiara.
  • ~dziadek
    (2013-08-01 11:35)
    Natalia Siwiec pochwaliła się kiedyś w mediach, że wydaje na ubrania ok. 40 tys. złotych miesięcznie. Celebrytka twierdzi jednak, że to nie jest oszałamiająca suma, bowiem jej koleżanki potrafią wydać ponad cztery razy tyle.

    Pustak, a w pustaka "wejdzie dużo zaprawy"; ot i jest kasa
  • ~Lesiu
    (2013-08-01 11:00)
    To cenna informacja. Więcej takich "niusów" a poziom zaufania i szacunu Waszych czytelników z pewnością wzrośnie
  • ~m³
    (2013-08-01 10:08)
    Ostatnio sprzedala kiecke za milion, tzn. dostala za nia dwa buty a 500 tys.
  • ~qwer
    (2013-08-01 09:53)
    miss euro... ???.. ?
    o ja je bi e
  • ~kajot551
    (2013-08-01 09:25)
    GDY SLYSZE NARZEKANIA AKTOREK Z DOMU OPIEKI NAD ARTYSTAMI KTORE TAKZE LEKKA REKA PUSZCZALY PIENIADZE,A TERAZ ZEBRAJA O WYZSZE EMERYTURY widze tam modelki prostytutki ZYCZE TYM ODERWANE OD RZECZYWISTOSCI BY SZYBKO ZNALAZLY SIE NA BRUKU By zdazyla nabrac rozumu przed staroscia,jesli zachoruje to zapewne MEDIA OGLOSZA ZBIORKE NA OPERACJE.NOWEGO OTWORU.
  • ~WIELBICIEL
    (2013-08-01 09:24)
    W konkursie o tytuł największej kretynki, największego bezmózgowia IIIRP, ta botoksowo-silikonowa lala miałaby bezapelacyjnie zapewnione pierwsze miejsce!
  • ~Agatka
    (2013-08-01 09:12)
    Brawo! Wydawac tysiace na rzeczy i tak produkowane w Bangladeszu za grosze, a z doszyta odpowiednia metka jakas idiota to kupi na kilkaset dolarow... Nabijanie babzy wlascicielom marki... Durna baba leczaca kompleksy zakupami...
  • ~madame de Pardieu
    (2013-08-01 09:04)
    oj siwiec siwiec ty i koleżanki się doigracie!!! zajmij się chorymi, głodnymi i biednymi dziećmi!!!
  • ~Polon
    (2013-08-01 08:58)
    jak widać głupie nigdy nie będzie mądre
  • ~Tiaa....,
    (2013-08-01 08:02)
    Gratuluję koleżanek i celów życiowych. Jeden zwój więcej niż u kury i już człowiek nie grzebie w dywanie, a ma nawet jakieś pomysły.