Tadla: Nie zabrałam ojca rodzinie, gdyż rodziny nie było

Jarosław Kretem wpadł w objęcia Beaty Tadli prosto z ramion swojej byłej partnerki, z którą ma małe dziecko. Dziennikarka złości się jednak, gdy obwinia się ją o zabranie ojca rodzinie, bowiem jej zdaniem, rodziny w ogóle nie było.

wróć do artykułu
  • ~Kopernik
    (2013-07-31 21:16)
    Przecież to Nowoczesna rodzina, suka nie da pies nie weźmie.
  • ~he
    (2013-07-24 07:59)
    O takich kobietach pan Siara Siarzewski mawiał "telewizyjny k.rwiszon"
  • ~riki
    (2013-07-23 21:03)
    Musi lepiej ciągnie od poprzedniej ...
  • ~dkdąb
    (2013-07-23 19:01)
    lepiej by się nie odzywała tylka zakopała się gdzieś i żyła swoim idiotycznym zakłamanym życiem szkoda tylako dzieci
  • ~bgr
    (2013-07-23 15:39)
    Legniczanki to są głupie baby (Wołek, Tadla). W młodości huta miedzi musiała im zatruć umysły i dziś tego są skutki
  • ~Ewa
    (2013-07-23 15:35)
    Oj, jeszcze Tadla gorzko załacze nad swoim losem. Co chciała, to ma. Nie ma lekarstwa na ludzką głupotę. Jest dorosła, więc niech czyni co uważa, ale później niech się nad sobą nie użala.
  • ~STOP bolszewizacji POLSKI ! !
    (2013-07-23 15:10)
    ten PO-stŻydokomunistyczny me(N)dialny c h l e w czas najwyższy trzeba odsunąć od władzy raz na zawsze żeby nie miał wpływu na zdrową jeszcze tkankę POLSKIEGO społeczeństwa i przestał demoralizować dzieci i młodzież Rzeczypospolitej przez telewizornię publiczną
  • ~emerytka lat 68
    (2013-07-23 14:16)
    to ona z mężem i dzieckiem rodziny nie tworzyła ? Synek spadł z nieba i teraz trzeba Keta na tatusia?
  • ~psycholog
    (2013-07-23 13:59)
    Najbiedniejszy w tym wszystkim jest syn Tadli...to straszne mieć matke idiotke i się jej wstydzić...czy wyrośnie z niego facet?...
  • ~nikt
    (2013-07-23 13:43)
    do tej pory postrzegałem tadlę jako dziennikarkę i przede wszystkim kobietę z klasą a tu okazało się że to kolejny celebrycki pustostan. " Nie było rodziny" !! zabawne !! Nie było męża i żony ale dziecko pojawiło się. to jest jednak rodzina tępy pustaku !!! Pomijam że sama swoją rodzinę rozwaliła !!!
  • ~żenada
    (2013-07-23 11:57)
    Tadla to jednak kretynka, jak można powiedzieć ,ze rodziny nie było ,a co było dziecko ,matka i ojciec czy to nie rodzina, A co teraz tworzy ta pusta tadla z kretem ? Już niedługo ten tchórz,bawidamek zostawi ten prymityw Tadle .Tadla nie buduje się SZczęścia na krzywdzie innych, zapamiętaj.Usunąć z TVP ich oboje .
  • ~greg
    (2013-07-23 11:54)
    mam nadzieje ze to samo powie kiedy kret ja zostawi
  • ~dan
    (2013-07-23 11:53)
    Tania, niewiarygodna celebrytka
  • ~Jerzy
    (2013-07-23 11:50)
    Co Ty Dziewczyno i matko dziecka robisz zastanów się? sama sobie szkodzisz!
    kiedyś będziesz za to bardzo załować, że sama sobie zakładasz pętel na własna szyję! czy Ty jesteś głucha i ślepa? Co Ty ''robisz'' tak nisko upadłas?
    a myśmy mysleli, że Ty masz trochę więcej rozsądku!
  • ~ego
    (2013-07-23 11:47)
    Z kwiatka na kwiatek - może brak uczuć wyższych ?
  • ~oj
    (2013-07-23 11:42)
    p. tadlo a co to jest rodzina
  • ~qwerty
    (2013-07-23 10:58)
    no a czym jak nie swoim kretem wwiercił się w Tadlę :) ...
  • ~Uff..
    (2013-07-23 10:01)
    "Jarosław Kretem wpadł w objęcia Beaty Tadli " Kretem??