Fitkau-Perepeczko ostro o sprawie Fibaka: Obrońcy są marni i podejrzani

| Aktualizacja:

Wciąż nie milkną echa głośnej afery z udziałem Wojciecha Fibaka. Mecenasa sztuki i biznesmena, który po godzinach zajmował się przedstawianiem "miłych dziewcząt", swoim miłym i zamożnym kolegom, tym razem skrytykowała Agnieszka Fitkau-Perepeczko .

wróć do artykułu
  • ~Mr Ed Gdansk
    (2013-07-19 12:53)
    Jesli Fibak to alfons ?
    to jak nazwać te dziewczyny które korzystały z tego pośrednictwa ?
  • ~Edward Sopot
    (2013-07-19 12:52)
    Sz P Fikaku czy jak tam pani ?

    Nikt tych dziewczyn nie namawiał ...nikt ich nie zmuszał
    Nikt ich nie gwałcił !

    Same chciały tych bogatych panów

    Przewrotne te babskie charaktery i najbardziej zajadłe są te które zostały pominięte albo ... albo są za stare i nieatrakcyjne ?

    Co myśli stara kura jak ucieka przed młodym kogutem ?
    ,,O rety czy ja nie za szybko spier...m ?
  • ~Lidka
    (2013-07-19 12:49)
    Agnieszka ma racje! Panienki podsyłane bogatym panom wiedzą po co tam idą. I po co się z takimi wiążą.Dobrze,ze pani skrytykowała Olbrychskiego bo robi za guru i autorytet, a w istocie miesza młody w głowach. Kreaturą stał się ,niestety.
  • ~EO
    (2013-07-19 12:03)
    Radwańska też ostatnio pokazała goły tyłek dla pieniędzy.
  • ~krystyna
    (2013-07-19 11:58)
    Oczywiście ona ma racje ,a obrona Fibaka jest to tak jak by bronili alfonsa panienek przy drodze tle tylko ze dla bogatych!!!Skandal jakie my mamy "elity" rodem z burdelu!
  • ~lucie
    (2013-07-19 11:55)
    ta pani ma obwisly srom
  • ~ksionc z Sokolki
    (2013-07-19 11:53)
    Fotze to nie mydlo i sie nie wymydli. Podkladanie sie mlodych i ladnych kobiet ( Polek ) starszym i bogatym facetom jest duzo korzystniejsze i zdrowsze dla nich niz praca w PRL jako sekretarka, czy tez dziennikarka !
  • ~cd
    (2013-07-19 11:36)
    BRAWO AGNIESZKA - ALFONS TO ALFONS A BLADŹ TO BLADŹ A ICH OBROŃCY TO PRAWDPODOBNIE NAGANIACZE. POZNAŃ WIEDZIAŁ O TYM JUŻ 30 LAT TEMU.
  • ~2
    (2013-07-19 11:15)
    A kimjest owa CIOCIA PIERNIK, w Australji mieszkala z fotografem /szarej strefy/ w mobilhom. Wyobrazacie sobie owa leciwa matrone w wozie Drzymaly, jak australiskie biuro socjalne wyplacilo zasilek socjalny natychmiast przybywala do macierzy i obcierala sobie pyszczydlo Markiem P. Nawet po smierci Marka P. dla ratowania kasy wyprzedala kolekcjje obrazow i innych precozji Sp. Marka , Owej matrony , dinozaura epoki PRL-u latanie z wymionami na widoku , jest wrecz obrzydliwe.
  • ~kali
    (2013-07-19 11:04)
    O! Dawno tego koszmaru nie było w gazetach!
  • ~Zozo
    (2013-07-19 11:01)
    Wreszcie ocknela sie pani Perepeczko ktoz to taki Fibak,powiedzmy "elegancki" sutener.A ci co go bronia to tez nie lepsi.Olbrychski moze i nie paral sie streczycielstwem,ale co wyrabial za mlodu,starsi to pamietaja.
    Panienksa tak nazwane jak na to zasluguja.
  • ~Stańczyk
    (2013-07-19 10:39)
    Tak, to są bladzie.
  • ~fibak
    (2013-07-19 10:35)
    fibak to alfons --- byl juz scigany listem gonczym za streczycielstwo we Francji -- obrzydliwy alfons --
  • ~mirek
    (2013-07-19 10:15)
    ma pani rację, fibak to zwykły alfons!!!