Kamil Durczok przyznaje: Mam zachowania, których się wstydzę

Kamil Durczok, jeden z najpopularniejszych dziennikarzy informacyjnych w kraju, na wizji jest zawsze perfekcyjny i świetnie przygotowany. Jednak jak sam wyznaje, poza kamerami nie jest pozbawiony wad i zachowań, których się wstydzi.

wróć do artykułu
  • ~rys
    (2013-07-16 10:13)
    coz z tego to slaski dewot inic wiecej onim nie mam do powiedzenia.
  • ~Bader
    (2013-07-16 10:30)
    Problem Panie Kamilu polega na tym że sprawy za które ludzie oddają życie często nie warte sa splunięcia. ktoś powiedział że słowo jest najgroźniejszym orężem. To wy dziennikarze budujecie atmosferę wokół wodzów. Wy potęgujecie napięcie. Wy urabiacie dusze społeczeństwa. Mimo tak wielkiej władzy jesteście zupełnie bezkarni. Czy wypada się obrażać że ktoś wiesza na was psy? Ja myślę że wielu z was zasługuje na wiele więcej.
  • ~LOLKA
    (2013-07-16 10:57)
    ZAWSZE WIEDZALAM, ZE TO KABOTYN...JAK MOZNA OBRAZAC TAK SWOICH WIDZOW...TOZ LUDZIE ZE WSI I MALYCH MIASTECZEK, , TO WLASNIE WIDZOWIE TABLOIDOWEGO DURCZOKA...TO IM WLASNIE MOZNA ROBIC WODE Z MOZGU I NIEZLE NA TYM ZARABIAC...SKANDAL..WIECEJ SZACUNKU DLA MAS..
  • ~jazu
    (2013-07-16 11:14)
    "Mam zachowania, których się wstydzę" - idz do ksiedza i sie wyspowiadaj hanysie.
  • ~Taka prawda!
    (2013-07-16 11:29)
    Szczególnie te nieobiektywne zachowania są godne wstydu panie z TVN.
  • ~ślązek
    (2013-07-16 11:44)
    syna to co była żona i dziadki wychowali , nigdy dla niego czasu nie miałeś bo zwykle nie po drodze ci było do chałupy.. a a uszami masz sporo, począwszy od chlania na umór i lądowania po hotelach z kim popadnie, szlajaniem się po polsce.. obrażać ludzi z małych miasteczek nie przystoi komuś kto ze wsi wyszedł.. na szczęście są ludzie którzy nie wierzą w to co kreuje im tvn, tak samo jak prawdy objawione durczoka!
  • ~profesor
    (2013-07-16 11:58)
    Kamilu, nie wiem jakie było twoje dzieciństwo i wiek dorastania, ale ktoś w twoim wychowaniu poważnie zawinił. Twoje wybuchy złości są podświadomym odreagowywaniem na tamte, w przeszłości nie miłe sytuacje, a teraz cierpią twoi współpracownicy. To się da wyleczyć, spróbuj, poszukaj specjalisty psychoanalityka.
  • ~kosa
    (2013-07-16 12:10)
    hejter to wróg durczoka . wielokrotnie mówi prawdę w internecie o tym małym panu z okienka w przeciwieństwie do niego samego.
  • ~tele-wic
    (2013-07-16 12:38)
    Panie Durczok, kto się chamem urodził, to już nim pozostanie do końca życia, bez względu na skalę starań. Jest to sprawa genów.
    A tak na marginesie - nie znoszę pana organicznie, gdy pojawia się Pan na ekranie, zmieniam natychmiast kanał.
  • ~rys
    (2013-07-16 13:21)
    nie wiem czy wczesniej byl dwotem podejrzewam ze stal sie nim dla zdobycia koryta ciekawym kim byl wczesniej.No coz gorzala mu pomogla w awansie
  • ~WANIA
    (2013-07-16 13:39)
    DURCZOK OBYŚ NIE MUSIAL PRZEMYSLAC PONOWNIE, ZE CIERPIENIE USZLACHETNIA CZLOWIEKA I ŹLE ZE NIE WYCIAGNOŁEŚ WNIOSKOW Z TWOJEJ CHOROBY, ABY ZMIENIAC SIĘ NA LEPSZE
  • ~tvn-jeny
    (2013-07-16 14:04)
    Durczok zapamiętaj:
    Słowa niejakiego Johna Swintona, amerykańskiego dziennikarza znanej gazety ''The New York Times'', który w dzień odejścia na emeryturę nie wytrzymał i powiedział prosto z mostu to, co mu od dawna leżało na sercu, szokując przy tym Amerykanów!
    Oto, co powiedział:
    ''Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić na łamach gazety swoich własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, w której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach.
    Gdyby ktoś z was był na tyle szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazety, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny.
    Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego Narodu wzamian za chleb swój powszedni, czy też - co sprowadza do tego samego - za swoją pensję. Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to więc szaleństwo, wznosić toast za niezależną prasę!
    My, dziennikarze jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis! My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!''
  • ~stary telewidz
    (2013-07-16 15:23)
    Ten na zdjęciu powyżej do złudzenia przypomina mi jednego z meneli grasujących w naszym śmietniku w poszukiwaniu pustych puszek po piwie. Czyżby to był brat bliźniak?
  • ~zoro
    (2013-07-16 15:40)
    dupcok jesteś zwykłą ubecką coorfą.
  • ~Leon
    (2013-07-16 15:45)
    Dziennikarz stanu wojennnego.
  • ~katowiczanka
    (2013-07-16 15:53)
    spotkalam kilka razy Durczoka w restauracji POLONIA w Katowicach,az trudno uwierzyc ze to byl ON, jakie slownictwo , az strach bylo sluchac ,zachowanie godne pozalowania ,ale na pewno ma fajna zone MARIANNE, ktora tez spotkalam na kilku pokazach modowych w Katowicach- bardzo fajna babka.Jeszcze mam jedno- autem idzie jak szatan , nie wazne ze w miescie/ul.kosciuszki w katowicach/, ile dala fabryka tyle iedzie ! ! nie cierpie go, nie odladam TVN 24 i jego.To na tyle .Pozdrawiam
  • ~leo86
    (2013-07-16 23:09)
    wiecznie zapijaczony wulgarny konus! poziom gimbusa!
  • ~solidaruch
    (2013-08-09 13:56)
    Ty sie wstydzisz ? No to kleknij w kacie na grochu i daj sie sfilmowac, zeby inni widzieli twoja skruche.

Może zainteresować Cię też: