Stuhr zarabiał sprzedając butelki po wódce

| Aktualizacja:

Maciej Stuhr od małego chłopca był uczony szacunku do pracy i pieniądza. Choć jego ojciec był znanym i cenionym aktorem, nie rozpieszczał syna finansowo i pozwalał mu samodzielnie zarabiać na kieszonkowe.

wróć do artykułu
  • ~UWOLNIĆ ANTYKOMORA
    (2013-07-05 10:04)
    MAJĄC TAKIEGO OJCA TO MUSIAŁ BYĆ DOBRY INTERES.
  • ~Moim zdaniem
    (2013-07-05 10:16)
    Stuhr zarabiał sprzedając butelki po wódce. Choć jego ojciec był znanym i cenionym aktorem, nie rozpieszczał syna finansowo i pozwalał mu samodzielnie zarabiać na kieszonkowe.


    Tak ale ojciec dostarczał mu butelki po wódce - więc wyrodnym ojcem nie był.
  • ~iki
    (2013-07-05 10:53)
    I niech tak zostanie.
  • ~Byt określa świadomość - Lenin
    (2013-07-05 10:58)
    Stuhr zarabiał sprzedając butelki po wódce



    To pokazuje ,że mając ojca pijaka można być bogatym.
  • ~wk
    (2013-07-05 11:09)
    Wszyscy alkoholicy zaczynali od butelki.
  • ~skup butelek
    (2013-07-05 12:09)
    Zaczynal normalnie, przyzwoicie. Znaczy sie zszedl na manowce pozniej. Gdyby zostal przy sprzedawaniu butelek, nikt nie mialby mu tego za zle. Niestety, zmienil asortyment.
  • ~uwazam ze
    (2013-07-05 11:39)
    dziecko powinno się uczyc a nie łazic po ulicach zbierajac złom
  • ~jasiek
    (2013-07-05 11:42)
    Musieli pić co najmniej kilka butelek ,zeby na chleb starczyło.
  • ~straszne
    (2013-07-05 11:42)
    miał wyrodnych rodziców
  • ~CC2
    (2013-07-05 12:34)
    Spoko,tez tak zarabiałem np na paliwo to rometa. :) Spoko interesik.
  • ~docent vinnetou
    (2013-07-05 13:08)
    i POtem mu POkłosie wylazło
  • ~Janusz z poważaniem
    (2013-07-06 06:28)
    Panie Maćku u mnie w śmietniku jest dużo "małpek " po gorzale ,ja też piję, nie mniej niż pana tatuś . Adres to : willa paplikota w Biłgowryju .
  • ~lopez
    (2013-07-05 21:32)
    sprzedaj pejsy i będziesz zarobiony.
  • ~Maksiu
    (2013-07-06 05:06)
    Jak zrozumiałem ten artykuł, to Maciek nie musiał ( tak ja kiedyś ) szukać butelek w parkach na ostatnie łyki obcych jemu ludzi, tylko spokojnie czekać aż "aktor" dopije. Toż z tego artykułu jasno wynika, że ten jego tatuś pośrednio "dbał" o syna. A Maćka lubiłem za role w kabaretach. Czy ta "spowiedź" o trudnych relacjach w jego dzieciństwie to jakiś kolejny skecz?
  • ~TadF
    (2013-07-06 02:02)
    ~uwazam ze2013-07-05 11:39

    dziecko powinno się uczyc a nie łazic po ulicach zbierajac złom

    A ja uwazam, ze powinno sie najpierw przeczytac artykul, a potem napisac cos na temat... (zlom, a butelki to jednak - jak nie patrzec - roznica!!!).
  • ~TadF
    (2013-07-06 01:42)
    kinofanka2013-07-05 21:24

    Musisz chyba popierac jedynie sluszna partie z jej wszystkowiedzacym prezesem, bo mowisz jak jego poplecnicy. Nie zapominaj jednak, ze on - twoj guru - ma tez korzenie z pejsami... A "swoich" nie wypada krytykowac, bo prezesowi moze sie nie spodobac i "wykluczy cie z obiegu"...
  • ~ewa koby
    (2013-07-06 02:31)
    ojca jerzy stuhr trzeba podac do sadu za molestowanie syna ala komerc on czekal jako dziecko az polacy wypija wodke w stanie ko ze jeszcze zyje to cud
  • ~x
    (2013-07-06 00:01)
    nie lubie tego szturoego glupka
  • ~antek
    (2013-07-05 22:32)
    o powie cos o radwnnskiej taki fajny chlopiec i zaradny
  • ~kinofanka
    (2013-07-05 21:24)
    Sztury to jedni z duPOwatych polskich aktorów. Oni nawet nie znają historii naszego kraju. Tego Amatora Seksmisję i POkłosie można śmiało do kibla z organicznymi wyrzucić. Badziewia szajs kicha POwska.