Wojewódzki broni Fibaka

W głośnej aferze Wojciecha Fibaka, głos zabrało wielu celebrytów. Teraz dołączył do nich także Kuba Wojewódzki. Zdaniem showmana, były tenisista został zlinczowany przez "najmniejszych".

wróć do artykułu
  • ~leoska
    (2013-06-19 14:22)
    swój swojego popiera ,pamietacie kawał o ukrainkach ? Wojewódzki się
    wywinął temu drugiemu nie za bardzo sie udało .Wie chłop czego broni
    a jakby tak znowu cos wywinął ,musi znalesc zaplecze w razie czego a kogo
    znajdzie ,a 10 rakieta zawsze sie może przydać...
  • ~bolanda
    (2013-06-16 01:02)
    BEŁKOT "powiatowego" na wszelkie tematy, NIE MA znaczenia, ponieważ NIE JEST on autorytetem w żadnej dziedzinie! No, może poza jedną - robieniem z siebie BŁAZNA! To jest taki... Dyżurny Błazem Kraju, zaś jako człowiek jest NAJMNIEJSZY !!!
  • ~dudek
    (2013-06-15 06:00)
    Zamiast bronić może by się ponaśmiewał z niego w Esce rock? Naśmiewał się z katastrofy smoleńskiej, Jana Pawła II, to czemu nie z Fibaka? wybiurcza (wyborcza) mentalność.
  • ~kropka.
    (2013-06-13 17:51)
    NARKOMAN BRONI ALFONSA !!!??? - i tyle w temacie
  • ~wiesio 13
    (2013-06-13 15:34)
    Należy zmienić konstytucję !!!
    Obowiązkowo należy kochać
    Żydów i obowiązkowo głosować
    na PO !!!
  • ~zdzicho z przyjaciolmi
    (2013-06-13 14:43)
    Czy wojewódzki to jeden z tych drobnych śmierdzieli co obrazali Ukrainki.?Kuc morde zanim sprawa przyschnie.
  • ~sun yung
    (2013-06-13 11:19)
    Sam korzystął z usług pana alfonsa ?
  • ~kolo
    (2013-06-13 10:02)
    Kuba liczy że ten stary penisista załatwi mu jakąś młodą dupę.
  • ~PO = BARACHLO
    (2013-06-13 06:28)
    PO yntelygecja broni alfonsa i innych zlodzieji, oszustow it.p. holote
    bo to PO wyborcy
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-12 22:58)
    re xxx - co ty , on nie nosi majtek tylko pieluchę
  • ~j...kubę
    (2013-06-12 22:05)
    Pikej w programie Wojewódzkiego przerobił go na szaro, brawo Pikej .
  • ~janusz powiatowy
    (2013-06-12 19:53)
    jaki on wojewódzki ,to kuba gminny
  • ~sutenerzy wszystkich krajow laczcie sie
    (2013-06-12 15:23)
    No i nie wytrzymala menda pejsata i jednak wstawil sie w obronie tego przecietnego tenisisty, pewnie gdy na poczatku nasmiewal sie z niego w esce rock to nie wiedzial ze sa pejsatymi pobratymcami.
  • ~xxx
    (2013-06-12 13:53)
    Kuba, już tylko brakuje abyś zdjął majtki w swoim pseudoprogramie reżimowej telewizji.