Maciej Musiał na temat Anny Grodzkiej wypowiedział się w internetowym talk show "20m2 Łukasza". Zapytany przez gospodarza, co sądzi na temat jej obecności w Sejmie, odparł:

Reklama

Posła, znaczy poseł Grodzkiej? Irytuje mnie fakt, że tym krajem rządzi i zasiada w Sejmie ktoś, kto jest tam nie ze względu na kompetencje i wiedzę, którą posiada, ale dlatego że reprezentuje jedną dziesięcio setno tysięczną tego kraju. Tacy ludzie powinni być doradcami, a nie zasiadać i decydować o najważniejszych sprawach w tym kraju, takich jak: budowa dróg, pieniądze na dzieci, na wszystko. Dlaczego ona tam jest, dlaczego? Bo reprezentuje pewną mega mniejszość i tylko dlatego... - wyjaśnił swój punkt widzenia nastoletni aktor.

Wypowiedź Maćka Musiała nie spodobała się Kubie Wojewódzkiemu. W swoim mini felietonie na łamach "Polityki", showman napisał:

Młody, zdolny, popularny, rozchwytywany. Maciej Musiał, 18-letni Justin Bieber krajowych seriali, wypowiedział się na temat Anny Grodzkiej. Że się nie zna, nie umie budować dróg, nie ma kompetencji oraz wiedzy. Maciej na co dzień pracuje w serialu „Rodzinka.pl”. Jak widać, rodzina to coraz częściej wylęgarnia najgorszych patologii.

Co sądzicie o tak surowym komentarzu Kuby Wojewódzkiego na temat poglądów Maćka Musiała?