Monika Olejnik jako dumna mama pana młodego, na swoim profilu na Facebooku zamieściła zdjęcie z uroczystości. Na fotografii widzimy uśmiechniętą dziennikarkę w towarzystwie syna i świeżo upieczonej synowej.

Reklama

Redaktorzy "Super Expressu" postanowili nieco bliżej przyjrzeć się tej ważnej w rodzinie Moniki Olejnik uroczystości. Okazuje się, że wesele zostało zorganizowane w modnym warszawskim kompleksie "Soho Factory". Zdaniem tabloidu, wynajęcie sali w tym kultowym miejscu to koszt ok. 15 tys. złotych. Odpowiednie udekorowanie lokalu, świeże kwiaty i oczywiście zespół, który umilał weselnikom zabawę, to ponoć kolejne 20 tys. złotych. Państwo młodzi zadbali także o podniebienia swoich przyjaciół i rodziny. Jak podaje "Super Express", jeden "talerzyk" w tej wykwintnej restauracji to koszt 450 zł. Ponieważ na weselu obecnych było ok. 100 osób, łatwo policzyć, że sam posiłek kosztował 45 tys. złotych.

Po doliczeniu sukni dla panny młodej, garnituru pana młodego, wynajęcia samochodu i kilku dodatkowych kosztów, zdaniem tabloidu wesele mogło kosztować nawet 100 tys. złotych.