Maciej Musiał był niedawno gościem internetowego talk show "20m2Łukasza". Gospodarz programu postanowił zapytać młodziutkiego aktora, co sądzi o obecności Anny Grodzkiej w polskim Sejmie:

Reklama

Posła, znaczy poseł Grodzkiej? Irytuje mnie fakt, że tym krajem rządzi i zasiada w Sejmie ktoś, kto jest tam nie ze względu na kompetencje i wiedzę, którą posiada, ale dlatego że reprezentuje jedną dziesięcio setno tysięczną tego kraju - odpowiedział aktor. Musiał wyjaśnił także, że on inaczej widziałby rolę takich osób jak Anna Grodzka w Sejmie:

Tacy ludzie powinni być doradcami, a nie zasiadać i decydować o najważniejszych sprawach w tym kraju, takich jak: budowa dróg, pieniądze na dzieci, na wszystko. Dlaczego ona tam jest, dlaczego? Bo reprezentuje pewną mega mniejszość i tylko dlatego... - wyjaśnił swój punkt widzenia.

Młody aktor został także zapytany, jakiej jest orientacji seksualnej:

Chętnie odpowiem na to pytanie. W 100%, jednoznacznie jest ta poprawna - odpowiedział. Po proszony o wyjaśnienie, jaka jego zdaniem orientacja jest niepoprawna i co miał na myśli używając takiego określenia odparł: Ta z biologicznego punktu widzenia poprawna.

Co sądzicie o przekonaniach Maćka Musiała?