Maciej Musiał krytykuje obecność Anny Grodzkiej w Sejmie

Maciej Musiał, to nastoletni aktor znany głównie z roli w serialu "rodzinka.pl". Mimo swego młodego wieku, chętnie wypowiada się na poważne tematy związane z polityką, religią czy mniejszościami seksualnymi.

wróć do artykułu
  • ~costam
    (2013-05-28 23:25)
    Głupiutki szczyl...
  • ~wawa
    (2013-05-29 10:43)
    Aktor? Na to potrzeba czasu i ciężkiej pracy. Ładna twarz to na chwilę .Niczym więcej on sie nie wyróżnia, a jego wypowiedź to dno intelektualne. Pała z biologii. A jak na poglądy tego młodzieńca zapatrują się jego rodzice?
  • ~Genitaliusz
    (2013-05-28 21:28)
    Dobrze mówi ten chłopak.
    A jełopowaty dziennikarzyna z radia sie pyta jaka jest poprawana orientacja.
    No trudno się domyśleć , że nie ta , którą preferuja pederasci i inni zboczency.
  • ~dziadek
    (2013-05-29 07:59)
    Maciej Musiał, to nastoletni aktor znany głównie z roli w serialu "rodzinka.pl

    Gratulacje dla "rodzinka.pl" - "oby tak dalej" - idiotów będzie więcej
  • ~antyszczeniak
    (2013-05-28 21:12)
    szczenięta idolami przyglupów
  • ~dziadek
    (2013-05-29 08:03)
    Maciejku - jeszcze się ucz - dużo się ucz
  • ~George
    (2013-05-28 22:30)
    Jeszcze teraz mały przygłup ... ale ma szanse wyrosnąć.
  • ~Fiona
    (2013-06-14 15:42)
    No tak... wg toku rozumowania tego Pana istnieją w Polsce grupy społeczne, które nie zasługują na reprezentację. Pewnie, jasne, po diabła zajmować się ludźmi, których jest niewiele, najlepiej niech się nie pokazują i żyją w kazamatach. Panie Musiał, ciesz się Pan, że problem Pana nie dotyczy, ale to, że Pana nie dotyczy nie sprawia automatycznie, że jest nieistotny. Nie liczę, że nagle ludziom przybędzie empatii, ale może chociaż wykażą się logiką - przecież taki problem może dotknąć kogos z rodziny, przyjaciół, znajomych, dzieci, wnuków, czy wobec tego nie warto dążyć by takim ludziom żyło się łatwiej? Jesli postawa pana Musiała dominuje w młodszym pokoleniu to czarno widzę przyszłosć kraju.
  • ~dziadek
    (2013-05-29 08:12)
    Aktor ?
  • ~Jozek
    (2013-06-01 07:24)
    Mlody Bolek powiedzial co wiedzial
  • ~Cynik
    (2013-05-29 00:05)
    "Irytuje mnie fakt, że tym krajem rządzi i zasiada w Sejmie ktoś, kto jest tam nie ze względu na kompetencje i wiedzę, którą posiada, ale dlatego że reprezentuje jedną dziesięcio setno tysięczną tego kraju"

    Dla tego radosnego kretynka Brudziński czy Kopacz są kompetentni :)
  • ~georg
    (2013-07-16 23:51)
    A co można sie spodziewać od niedouczonego komedianta,bo słowo aktor to do czegoś zobowiazuje.wiem jedno,że wiele rół nie zagra,bo nie bedzie w stanie zrozumieć iiną duszę i jej problemy.Bóg dał urode i nic wiecej!
  • ~futer
    (2014-09-29 19:24)
    kim jest ten najduch, zeby zabierać głos w tej sprawie.
  • ~Jan z Kujaw
    (2013-05-27 22:51)
    Jaki Musiał, jaki "aktor"? A tak w ogóle - co to za geniusz zadał takie pytanie (o Grodzkiej) temu chłopcu?
  • ~zbyszek g
    (2013-05-28 08:03)
    taki z ciebie celebryta jak z koziej dupy wentylator cwaniaczku.podejrzewam ze sam niepotrafisz sie podetrzec.w ogole nieznasz zycia zasrany malolacie.gdyby rodzice nie zalatwili ci roli w serialu to wpiepszalbys parowki drobiowe po 6zl kg
  • ~borex
    (2013-05-27 23:16)
    Muuuuuuuuuuusiał JAKIE TY MASZ DZIECKO-CHŁOPCZYKU KOMPETENCJE? nazywanie go"aktorem" to obraza dla PRAWDZIWYCH zawodowych aktorów!!! Musiał ledwo co cie z pieluch widać a już sodówa wali?
  • ~Janusz
    (2013-05-29 08:14)
    No i bardzo dobrze powiedział.
    Inteligentny chłopak prezentujący przemyślane poglądy. Do tego nie stosuje mowy nienawiści, jak hejterzy go atakujący :).
    Ogarnijcie się nienawistnicy :)
  • ~tak
    (2013-05-28 05:14)
    po pysku od razu widać , że Polak katolik
  • ~marko
    (2013-05-27 21:08)
    CO TEN MŁODY GNÓJ MOŻE MÓWIĆ O LUDZIACH SAM JEST BĘKARTEM I NIKT JEMU TEGO NIE WYPOMINA!!!
  • ~ada
    (2013-05-27 23:20)
    A kto to jest ten Maciek Musiał? I co on zrobił, dokonał? bo Grodzka to wiem. Jakie prawo ma ten ŚUŚMAJTEK do oceniania innych jeśli sam nic nie zrobił.