Maciej Musiał krytykuje obecność Anny Grodzkiej w Sejmie

Maciej Musiał, to nastoletni aktor znany głównie z roli w serialu "rodzinka.pl". Mimo swego młodego wieku, chętnie wypowiada się na poważne tematy związane z polityką, religią czy mniejszościami seksualnymi.

wróć do artykułu
  • ~magda
    (2013-05-27 19:04)
    Młody i normalny. Bez owijania w bawełnę.
  • ~df4
    (2013-05-27 19:07)
    Woda sodowa uderzyła do głowy. Kolejna pseudo gwiazda, która myśli że jego zdanie ktoś bierze pod uwagę,a son sam pragnie być autorytetem młodych ludzi.
  • ~Monika
    (2013-05-27 19:15)
    Mądrze odpowiedział . Wartościowe podejście do życia.
  • ~biały
    (2013-05-27 19:15)
    Odważny chłopak.Powiedział co myśli.Oby tylko nie miał przez to problemów.Bo w dzisiejszych czasach nie można przecież mówić tego co jest niezgodne z politpoprawną oficjalną wersją.Ot "demokracja".
  • ~wiesio13 bicz na PISmatolki
    (2013-05-27 19:16)
    ZALOZE SIE ZE GRODZKA TO CHLOP PRZEBRANY ZA BABE - PEWNIE UBECKI KAPUS PENETRUJACY SRODOWISKO POSLOW !! KTOS POWINIEN MU WRESZCIE SCIAGNAC GACIE Z DUPY I ROZWIAC WATPLIWOSCI !!!
  • ~ewak
    (2013-05-27 19:22)
    Młody celebryta określonego jasno poglądu.Szkoda,że w nowoczesnej Polsce mamy tyle ciemnogrodu, dlatego nigdy nie dogonimy Europy i nie będą się z nami liczyć. Taki celebryta wyciągnie z tej Europy wszystko co się da w zamian nie dając nic,żałosne.
  • ~r32
    (2013-05-27 19:34)
    Brawo chłopcze masz pewnie madrych rodziców i wychowali Cibie na mądrego człowieka
  • ~piksel
    (2013-05-27 20:02)
    Brawo młody człowiek. Widać, że ma dobrze poukładane w głowie. Na pewno po tej wypowiedzi liczni w tej branży degeneraci będą mu utrudniali życie (zwłaszcza zawodowe), ale mam nadzieję, że się nie da się złamać.
  • ~wiaderko wody
    (2013-05-27 20:03)
    Nie mówi tego co nakazują dogmaty Urbacha, Szechtera, Miecugowa, Morozowskiego, Olejnik, Lisa, Wojewódzkiego..., ...,
    Nie nosi różowego balonika w dzień flagi i nie jada czekoladowego orła babrającego szponami w GWnie.
    Nie zachwyca się jacykowymi, brzuzkowymi i paprockimi poglądami na dziubdzianie.
    Ma przekichane.
  • ~Sekator
    (2013-05-27 20:08)
    Tak trzymaj chłopcze! Nie daj się POp i er deol onej chołocie (w sejmie i w mediach) i mów zawsze co i nich myślisz.
  • ~PO-matołek
    (2013-05-27 20:35)
    Młody a ma swoje zdanie tak trzymaj .
  • ~lemingoza parszywa
    (2013-05-27 20:38)
    Już PO młodym , utalentowanym aktorze !!!
  • ~DART
    (2013-05-27 20:49)
    MIMO MŁODEGO WIEKU SZACN DLA CIEBIE
  • ~Bert
    (2013-05-27 20:55)
    Doszliśmy do momentu, że młody człowiek mówiący proste Prawdy urasta do wyjątkowej osoby. jesteśmy zmanipulowani , dobrze , że niektórzy mówią śmiało to, co inni tylko myślą. Tak trzymać!
  • ~jan
    (2013-05-27 20:58)
    dupek, jak i wszystkie te pisuarskie komentarze
  • ~niezadowolony
    (2013-05-27 21:02)
    Na naszą młodzież zawsze można było liczyć. To rozsądni i nie dajacy zagnać sie w kozi róg, młodzi ludzie. A wracając do osoby posiadającej immunitet poselski, to kto może określic osobowość w/w osoby? Kto to właściwie jest? To już nie jest mężczyzna jesli chodzi o jego role w przyrodzie i nigdy nie bedzie kobietą bo nie posiada takich możliwości i nigdy ich nie będzie posiadać. Bardziej tę osobę można zaliczyć do ułomnych, czy kalek, niż do normalnego, biologicznego osobnika którego stworzyła natura, a który sam sie okaleczył. To co robi ze swoim ciałem, to oczywiście jego sprawa, ale nie może mówić ze jest kobietą bo to nie możliwe i myślę, że lekarze kilku specjalności powinni sie na ten temat wypowiedzieć. Ja uważam, że ktoś kogo trudno jest zaklasyfikować czy zakwalifikować do jednej z dwóch, stworzonych przez naturę grup ludzi, nie może pełnić tak ważnej dla społeczeństwa roli, bo moim zdaniem jego umysł jest spaczony ( nie ma łagodniejszego okreslenia) i to przez niego samego. Posłem, czy inna osobą sprawującą taką funkcje w państwie musi być osoba w pełni zdrowa i normalna według tego jak chciała tego natura.
  • ~Artycha
    (2013-05-27 21:05)
    Grodzka zostala wybrana przez wyborcow i tyle !
  • ~marko
    (2013-05-27 21:08)
    CO TEN MŁODY GNÓJ MOŻE MÓWIĆ O LUDZIACH SAM JEST BĘKARTEM I NIKT JEMU TEGO NIE WYPOMINA!!!
  • ~#### KUBA ####
    (2013-05-27 21:08)
    MŁODY ma rację !!!
  • ~morlok
    (2013-05-27 21:09)
    Co sądzimy? Sądzimy, że to nie przekonania tylko normalność.