Maja Frykowska, znana także pod pseudonimem Frytka, na pewien czas zniknęła z show biznesu. Celebrytka nie zamierza jednak rezygnować z marzeń o karierze aktorskiej. Już niebawem na ekrany trafi film, w którym zagrała główną rolę.
Główna rola rezydentki pod latarnią na rogu ulic Hożej i Poznańskiej z wyprawami na Nowogrodzką pod hotel Marriott, aby obciągać klientom w aucie. Nareszcie właściwy człowiek na właściwym miejscu, czyli w roli. Do tego ma kwalifikacje, gorzej z przygotowaniem zawodowym. Kolejna cichodajka, amatorka.
Ja bym ją obsadził w jakimś pornusie ewentualnie w filmie o robieniu lodów.Znamy wyczyn jej w jakuzzi na oczach milionów widzów.Ona poznawała Kena od środka.
odegrać orgazm przy orgiastycznych spazmach przed okiem kamery to nie jest takie proste, aktorki porno mają wspaniały warsztat, którym posługują się z wielką wprawą, jest na po popatrzeć i czego posłuchać. To jest prawdziwa sztuka.
Podobne jak 2 krople wody.
czy to przypadkowa zbieżność nazwiska?