Patrycja Pająk zaistniała w świadomości opinii publicznej dzięki sprawie sądowej, jaką założył jej były partner. Mężczyzna, po rozpadzie związku zażądał od byłej kochanki zwrotu kosztów jakie poniósł na operację powiększenia jej biustu. Sprawa buła na tyle kuriozalna, że zainteresowały się nią media, rezolutna bohaterka afery postanowiła zaś wykorzystać chwilową popularność, by zostać celebrytką. Obecnie zdarza jej się już bywać na show-biznesowych salonach, co więcej, jest przekonana że wnosi do świata rozrywki dodatkową wartość. Poproszona przez reportera Wideoportalu, by przypomniała, w jaki sposób zaistniała w mediach, zniecierpliwiona odparła:

Reklama

Szczegóły na ten temat można sobie znaleźć w Google. Tak więc zapraszam wszystkich zainteresowanych, którzy nie wiedzą kim jestem, do wpisania sobie Patrycja Pająk, tam wszystko wyskoczy. Nie chcę po raz milionowy powtarzać tego samego, mam więcej do zaoferowania niż tylko ten jeden temat - powiedziała Pająk, a my zastanawiamy się, co takiego miała na myśli.

Z odpowiedzią przychodzi kolejny wywiad aspirującej do roli celebrytki Patrycji. Tym razem w rozmowie z Agnieszką Szulim w programie "Na językach", jasno mówi o swoich ambicjach. Zapytana, jakie ma plany zawodowe odpowiada:

Na pewno fotomodeling, aktorstwo, chciałabym też poprowadzić jakiś program. Mam wiele pomysłów. - powiedziała Pająk i dodała, że zamierza także zrobić karierę piosenkarki. Kiedy Agnieszka Szulim chciała doprecyzować, czy modelce zależy na aktorstwie, modelingu, telewizji, muzyce, czy też po prostu chce być w show biznesie, ta odparła:

Ja nigdy nie chciałam się ograniczać do jednej roli w życiu. Nie lubię czegoś takiego bo nie lubię monotonii. Chciałabym robić wiele rzeczy, nie chciałabym się skupiać na jednej. Taki mam plan - powiedziała celebrytka, która poza aferą o sztuczny biust, niczego jeszcze nie zrobiła.

Jak sądzicie, czy Patrycji Pająk uda się zrobić karierę aktorki, piosenkarki i gwiazdy telewizji?