Berry ma już pięcioletnią córkę Nahlę z byłym partnerem Gabrielem Aubrym. 46-letnia aktorka, z Martinezem i dzieckiem, właśnie wróciła z wakacji na Hawajach.

Towarzyszył temu niezbyt przyjemny incydent. Przywitała ich kilkunastoosobowa grupa paparazzi, a jej narzeczony pchnął jednego z nich na ziemię przy wsiadaniu do samochodu.

Z relacji świadków wynika, że Berry - znana z tego, że stara się chronić szczegóły swojego prywatnego życia przed mediami - zareagowała na ten tłum nerwowym zachowaniem ocierającym się o histerię.

Podczas jej pobytu na Hawajach w prasie na całym świecie pojawiały się zdjęcia z jej wypoczynku. Fakt, iż nawet na plaży przebywała w luźnych bluzkach zasłaniających brzuch od razu zrodziły spekulacje na temat ewentualnej ciąży. Teraz potwierdził to jej agent.

Martinez znany jest z tego, że nie zawsze potrafi zapanować nad emocjami. Ma już za sobą przepychanki z paparazzi, ale i bójkę z Aubrym, który zarzuca mu napaść i dotkliwe pobicie, do którego miało dojść w listopadzie przed domem aktorki.

Były partner Berry wystąpił na drogę sądową, twierdząc, że agresor groził, iż go zabije. Chce prawnego zakazu jego zbliżania się do niego oraz do Nahly.

Jednocześnie skutecznie zablokował swojej byłej partnerce możliwość przeprowadzki do Francji, co utrudniłoby mu regularny kontakt z dzieckiem.

Berry i Martinez nie żyją w formalnym związku, ale być może zdecydują się na ślub. Jeśli tak się stanie, byłby on drugim mężem, bowiem w latach 201-05 była ona żoną Erica Beneta.