Informacje o rozpadzie małżeństwa Wojciecha Jagielskiego podaje "Fakt". Ponoć powodem rozstania dziennikarza i jego małżonki, było wygasające uczucie:

Reklama

Coraz bardziej się od siebie oddalali. Nastąpił typowy rozpad pożycia małżeńskiego. Nie pojawił się nikt trzeci. Po prostu uczucie wygasło – zdradza "Faktowi" kolega Jagielskiego.

Wojciech Jagielski i jego żona Aleksandra poznali się jeszcze na studiach. Oboje skończyli Akademię Medyczną, jednak gdy ona kształciła się dalej w wybranym kierunku, by zostać dermatologiem, a następnie specjalistką od medycyny estetyczne w jednej z warszawskich klinik, jego od zawsze ciągnęło w stronę show biznesu. Przez 20 lat małżeństwa, umiejętnie łączyli swoje odmienne pasje zawodowe z życiem rodzinnym. Niestety, jeśli doniesienia "Faktu" są prawdziwe, oboje szykują się aktualnie do rozwodu.

Tabloid twierdzi, że małżonkom zależy na szybkim i bezproblemowym zakończeniu małżeństwa, żadne z nich nie zamierza robić problemów i walczyć z drugą stroną przed sądem.