Małgorzata Rozenek: Boję się rozwodu

| Aktualizacja:

Na ekranie jest perfekcyjna, przebojowa i pewna siebie, jednak w życiu prywatnym, jak każda kobieta boryka się z sytuacjami, które budzą jej lęk. Małgorzata Rozenek wyznała ostatnio, że boi się swojego rozwodu.

wróć do artykułu
 • ~WIELBICIEL
  (2013-03-30 09:49)
  Pomimo całkowicie przeciętnej urody, starego jak na 44 lata wyglądu (chociaż po przebyciu wielu operacji kosmetycznych!!!), debilizmu kreowanej przez siebie postaci Perfekcyjnej, koszmarnego "aktorstwa", okropnego głosu i fatalnej dykcji, a także pomimo marnej inteligencji - kobieta ta jest lansowana przez TVN oraz inne media z nieprawdopodobną częstotliwością i siłą...
  Pytanie za 100 punktów: którzy to starsi panowie, z kręgu władców mediów lub IIIRP, odwdzięczają się Rozenkowej za jej – nazwijmy to delikatnie – „przychylność”, a raczej chyba „rozchylność”???
 • ~Jackz florydy
  (2013-04-01 00:45)
  Malgosiu jestes piekna kobieta.
 • ~Majdan o Dodzie
  (2013-03-29 14:36)
  Piotr Adamczyk żałuje pochopnej decyzji o ślubie
 • ~-
  (2013-03-29 17:09)
  Małgosiu to już koniec kariery ,przesadzasz .
 • ~Rozwódka (podwójna)
  (2013-03-29 20:23)
  I czego się babo boisz? Głupia nie jesteś, szkaradna też nie - "a tego kwiatu, to pół światu"! Jak się zakręcisz, to możesz mieć każdego! Tylko po co? Więcej
  z tymi chłopami zmartwienia, niż z nich pożytku.
 • ~erty
  (2013-04-01 08:00)
  Jak dzieci wychowywac - to ze zrownowazonym, opanowanym, przewidywalnym Jackiem palanten zza sciany, a jak sie bawic, balowac, piepszyc i obslugiwac sponsora dla nastepnych teleaudycji - to wtedy Jacek moze spac w swoim mieszkaniu, ze swoja nowa rodzinie. Dzieki za blogoslawienstwo. Skonczona egocentryczka, egoistka i narcyz. Kto ci Cioto placil za operacje plastyczne? Chichot historii polega na tym, ze Dzieci takich mam maja wstret do rodziny. Nierzadko, nie interesuje ich partner hetero. Wyzej cenia przyjazn mesko-meska lub damsko-damska.
 • ~LuS
  (2013-04-01 13:38)
  Dostanie rozwód no i kto potem weżmie taką strzygę. Przecież to wygląda jak żywy trup
 • ~Amato
  (2013-04-06 11:28)
  Skąd wzięli to stare wątpliwej urody pudło?. Takie nic ma robić za wyrocznię w wielu sprawach. Dowodem skretynienia twórców telewizyjnych oraz widzów jest to, że z telewizora trzeba instruować ludzi jak mają podcierać przysłowiową "d..ę" swoją i niemowlęcia. To żenada, dowodząca jak mało dzieci wynoszą z domu rodzinnego. Ja nie mówię już o wiedzy i kulturze bycia (osobistej) zwanej kindersztubą ale też na temat różnych praktycznych czynności życiowych. Wyrosło pokolenie życiowych nieudaczników o wyuczonej bezradności mających aspiracje do lepszego wygodnego życia i to przeważnie na cudzy koszt. Nie dziwię się w związku z tym, że takie programy i takie prowadzące mają widzów!