Małgorzata Rozenek: Boję się rozwodu

| Aktualizacja:

Na ekranie jest perfekcyjna, przebojowa i pewna siebie, jednak w życiu prywatnym, jak każda kobieta boryka się z sytuacjami, które budzą jej lęk. Małgorzata Rozenek wyznała ostatnio, że boi się swojego rozwodu.

wróć do artykułu
  • ~Majdan o Dodzie
    (2013-03-29 14:36)
    Piotr Adamczyk żałuje pochopnej decyzji o ślubie
  • ~-
    (2013-03-29 17:09)
    Małgosiu to już koniec kariery ,przesadzasz .
  • ~Rozwódka (podwójna)
    (2013-03-29 20:23)
    I czego się babo boisz? Głupia nie jesteś, szkaradna też nie - "a tego kwiatu, to pół światu"! Jak się zakręcisz, to możesz mieć każdego! Tylko po co? Więcej
    z tymi chłopami zmartwienia, niż z nich pożytku.
  • ~WIELBICIEL
    (2013-03-30 09:49)
    Pomimo całkowicie przeciętnej urody, starego jak na 44 lata wyglądu (chociaż po przebyciu wielu operacji kosmetycznych!!!), debilizmu kreowanej przez siebie postaci Perfekcyjnej, koszmarnego "aktorstwa", okropnego głosu i fatalnej dykcji, a także pomimo marnej inteligencji - kobieta ta jest lansowana przez TVN oraz inne media z nieprawdopodobną częstotliwością i siłą...
    Pytanie za 100 punktów: którzy to starsi panowie, z kręgu władców mediów lub IIIRP, odwdzięczają się Rozenkowej za jej – nazwijmy to delikatnie – „przychylność”, a raczej chyba „rozchylność”???
  • ~Jackz florydy
    (2013-04-01 00:45)
    Malgosiu jestes piekna kobieta.
  • ~erty
    (2013-04-01 08:00)
    Jak dzieci wychowywac - to ze zrownowazonym, opanowanym, przewidywalnym Jackiem palanten zza sciany, a jak sie bawic, balowac, piepszyc i obslugiwac sponsora dla nastepnych teleaudycji - to wtedy Jacek moze spac w swoim mieszkaniu, ze swoja nowa rodzinie. Dzieki za blogoslawienstwo. Skonczona egocentryczka, egoistka i narcyz. Kto ci Cioto placil za operacje plastyczne? Chichot historii polega na tym, ze Dzieci takich mam maja wstret do rodziny. Nierzadko, nie interesuje ich partner hetero. Wyzej cenia przyjazn mesko-meska lub damsko-damska.
  • ~LuS
    (2013-04-01 13:38)
    Dostanie rozwód no i kto potem weżmie taką strzygę. Przecież to wygląda jak żywy trup
  • ~Amato
    (2013-04-06 11:28)
    Skąd wzięli to stare wątpliwej urody pudło?. Takie nic ma robić za wyrocznię w wielu sprawach. Dowodem skretynienia twórców telewizyjnych oraz widzów jest to, że z telewizora trzeba instruować ludzi jak mają podcierać przysłowiową "d..ę" swoją i niemowlęcia. To żenada, dowodząca jak mało dzieci wynoszą z domu rodzinnego. Ja nie mówię już o wiedzy i kulturze bycia (osobistej) zwanej kindersztubą ale też na temat różnych praktycznych czynności życiowych. Wyrosło pokolenie życiowych nieudaczników o wyuczonej bezradności mających aspiracje do lepszego wygodnego życia i to przeważnie na cudzy koszt. Nie dziwię się w związku z tym, że takie programy i takie prowadzące mają widzów!