Wojewódzki krytykuje Kukiza: Pada legenda

Paweł Kukiz w ostatnim czasie bardziej niż w działalność muzyczną, zaangażował się w politykę. Nowa rola artysty nie dla wszystkich jest wiarygodna. Kuba Wojewódzki stwierdził nawet, że to upadek legendy.

wróć do artykułu
  • ~Waldek
    (2013-03-29 08:49)
    Wojewódzki to "dupowłaz" Donalda i tyle.
    Wazelina mu cieknie - Kukiz szacun
  • ~zoja
    (2013-03-29 23:20)
    Pan Kukiz brawo!!!
  • ~palipies
    (2013-03-29 13:40)
    pies PO i tvn
  • ~ads
    (2013-03-29 17:31)
    nie chcę oglądac już wojewódzkiego , padł
  • ~Paszoł
    (2013-03-30 11:03)
    Upieprzyło mu się,że zostanie prezydentem RP,że zaagituje za wyborami wogóle jednomandatowymi, zbierze podpisy porzez media i zgłosi swoją kandytaturę na prezydenta,bo mu się ubzciło że jest bardzo poularny i mądry.
  • ~obserwer_1
    (2013-03-29 08:57)
    kukiz to patriota a gminny to pełowska hołota
  • ~RW
    (2013-03-30 10:32)
    A cóż to za autorytet moralny ten Wojewódzki?
  • ~PiS be with you
    (2013-03-29 22:19)
    Ile takich kanali jeszcze jest w Polsce z nakazu Michinczka AAAAdasia?
  • ~Janusz
    (2013-03-30 09:43)
    Żydurni funkcjonariusze PO wyłażą z nor, żeby odegnać zagrożenie dla tyłka Tuska...
    Szczekajcie sobie powiatowe szczurki, D*poLizy, a rząd i tak niebawem poleci :-D.
  • ~AJWAJ
    (2013-03-30 09:29)
    Gdy Kubuś był maleńki mama śpiewała mu w jidisz pioseneczki do snu. Po zwycięstwie Izraela, w tzw. wojnie sześciodniowej 1967 roku, rodzice tańczyli radośnie, a prawie czteroletni Jakebe wraz z nimi.
    Sielankę zaburzyły nieco wydarzenia Marca 1968, po których tata Kubusia chciał wyemigrować do swojej prawdziwej ojczyzny, czyli do Izraela. Jednak Partia uznała, że Towarzysz prokurator Wojewódzki bardziej będzie pożyteczny w Polsce, walcząc w przybranym kraju o socjalistyczną praworządność i tępiąc wrogów PRL oraz bratniego ZSRR.
    Młody Jakub otrzymał w latach 80. zadanie neutralizowania buntu polskiej młodzieży (wobec tragicznej rzeczywistości tamtego okresu) - poprzez skierowanie zainteresowań na alternatywną muzykę i szeroko rozumianą rozrywkę.
    Mocodawcy Jakuba Władysława z MSW tak byli zachwyceni efektami jego pracy w latach 80. i na początku lat 90, że do dzisiaj otaczają Jakebe troskliwą opieką.
    Zapewniają mu radość istnienia i następne bardzo lukratywne zajęcia – a wdzięczny Kuba znowu broni Polski przed wewnętrznymi wrogami…
  • ~Maja
    (2013-03-30 09:14)
    A powiatowy to niby w politykę się nie angażuje, szuja?
    PODZIWIAM Kukiza za niebywała odwagę, oczywiście napaści na niego dopiero sjię zaczynaja
  • ~SL
    (2013-03-30 08:29)
    a Kubuś co w życiu osiągnął? tytuł Hieny Roku :)))
  • ~gość
    (2013-03-30 08:17)
    Wojewódzki to beznadzieja!!!
  • ~doktor.wariatow
    (2013-03-30 07:58)
    Wojewodzki to narcyz i przereklamowany blazen, ktory uwaza gwalcenie Ukrainek za zabawne. Opinii takich ignorantow nie mozna brac powaznie. Kukiz ma racje, ze rzad Tuska to klika pazernych na forse i wladze cwaniaczkow, ktorzy nie potrafia rzadzic Polska. Jednak sam Kukiz nie potrafi przedstawic sensownej alternatywy dla obecnego rzadu i niektore jego wypowiedzi wskazuja, ze cos zle z jego glowa.
  • ~Jan
    (2013-03-30 07:57)
    Legendą to Kukiz dopiero się stanie. Wtedy nie będzie już miejsca dla Kubusiów.
  • ~1963
    (2013-03-30 07:18)
    POsłuchaj POwiatowy, jesteś tylko małym, zapyziałym, niedorobionym chóóóójem z pejsami, wchodzacym w dóóóópę Czerwonym !
  • ~motłoch
    (2013-03-29 08:52)
    Jakby w tym świadku był chociaż jeden Facet z kochones to by K.W. Dostał w Ryło i by jego pampersiany "Złoty" co się zlał w galoty" śmieszny styl lotem błyskawicy się skończył i by się nauczył trzymać szczekaczkę na smyczy !!!
  • ~kajot551
    (2013-03-29 09:01)
    WOJEWODZIKI BALWAN O ODCHYLACH TEPGO PALANTA>NIE WIE CO MOWI I DLATEGO LUBIA GO MEDIA>
  • ~POsyf
    (2013-03-29 12:03)
    Ten POwskic vel ,razem innym POwskim klakierem-materną za prowadzenie koncertu z okazji przewodnictwa w UE,które było tylko i wyłącznie ordynarną kampanią proPOgandową PO,dostali PO 1 mln złotych ! (MILION!!!)Ludzie! was nauczyli i wytresowali do nienawiści do PIS,a sami w biały dzień zagarniają miliony...Tak od 6 lat wygląda POlska
  • ~do Kupy POwiatowego
    (2013-03-29 11:02)
    Uważaj PO-wski ćwoku - Paweł nie pęka i możesz zarobić PO ryju i ZOMO cię nie obroni .