Wojewódzki krytykuje Kukiza: Pada legenda

Paweł Kukiz w ostatnim czasie bardziej niż w działalność muzyczną, zaangażował się w politykę. Nowa rola artysty nie dla wszystkich jest wiarygodna. Kuba Wojewódzki stwierdził nawet, że to upadek legendy.

wróć do artykułu
  • ~KING KONG
    (2013-03-29 12:44)
    wojewodzki pochwal sie z jakiej rodziny pochodzisz?
    TATUS SEDZIA USBEK!!!
    ZA TO p. KUKIZ Z POLSKIEJ RODZINY Z TRADYCJAMI!

    WEZ GLEBOKI WDECH I ZANURKUJ W CYCKACH WODZIANKI
  • ~KING KONG
    (2013-03-29 12:27)
    PRZYNAJMNIEJ MA SWOJE ZDANIE WOJEWODZKI
    ANIE TAK JAK TY KLEPIESZ WERSETY NOWEGO TESTAMENTU PODANEGO PRZE WSZECH RUDEGO
  • ~gryf
    (2013-03-29 12:30)
    powiatowy ssie pyty
  • ~rtek
    (2013-03-29 12:23)
    Popieram Kukiza ! !
    Wojewódzki to zwykła miernota intelektualna.
    Jego pochodzenie,dało mu taką pozycję.
    Nikt z porządnych obywateli nie doszedł do takiego majatku.
  • ~Pajace
    (2013-03-29 18:41)
    Widzieliście kiedyś jak MOP tvn-u przemyka ulicami .. jak jakiś szczur w tej swojej gejowskiej czapeczce .. więcej ma wrogów jak przyjaciół ..
  • ~frant
    (2013-03-29 19:03)
    Kuliz - to zapijaczony palant, były już dla mnie pseudomuzyk! I kogo wy , normalni ludzie słuchacie? Jaki to dla was autorytet i guru? Zastanówcie się kogo chcecie popierać? Miernotę -która uchwyciła się jednego tematu- jednomandatowych okregów wyborczych! Doświadczenia europejskie - wyraźnie wskazują na miałkośc tej alternatywy! Tam są mieszane systemy wyborcze -w tym Jow.
  • ~Robert
    (2013-03-29 12:14)
    A co Kuba sobą reprezentuje???
  • ~raf44
    (2013-03-30 00:10)
    On jest i zawsze bedzie legenda. A ty amatorze psiej kupy nawet bajka nie byles.
  • ~jagoda z usa
    (2013-05-16 21:14)
    wojewodzki to blazen i dupoliz pana tuska
  • ~edek60
    (2013-05-16 14:38)
    Jeśli Wojewódzki jet przeciw Kukizowi,to ten grajek jednak przegiął.Bredzi jak po mamrocie.-kukiz oczywista-oczywistość.
  • ~Trew
    (2013-05-16 15:06)
    Powiedział to: KUBA WOJEWÓDZKI ... pierwszy BŁAZEN Donalda Tuska.
  • ~Janek
    (2013-05-16 14:08)
    Można się nie zgadzać z Kubą ale miałem okazję rozmawiać z p. Kukizem i Kuba ma rację. odnoszę wrażenie że piosenkarz to jest ta sama grupa ludzi jak Przewodniczący Zespołu PIS d/s Katastrofy Smoleńskiej.Myślę że lepiej by było chyba i dla Kukiza aby dalej śpiewał.
  • ~olmaria7
    (2013-05-16 13:52)
    niech kuba wojewódzki lepiej niech siedzi cicho.
  • ~piotr
    (2013-05-16 13:36)
    staryalkocholik
  • ~-
    (2013-04-03 18:51)
    To TVN ponosi odpowiedzialność za tego błazna ,to ich śmieć i wyraża ich poglądy .
  • ~xc
    (2013-04-02 08:58)
    Wojewódzki to błazen telewizyjny wszyscy sie z niego wyśmiewają , co on wie o polityce i co on robi jako juror oceniając śpiew ludzi skoro z muzyką nie ma nic wspólnego .
  • ~jani 8
    (2013-04-01 16:00)
    Nie zgadzam się z opinią wariata Wojewódzkiego.Kuba W. jest idiotą i wyjatkowym kretynem i nie ma prawa oceniać innych.
  • ~jeży
    (2013-04-01 14:31)
    Wojewódzki ma poglądy za jakie aktualnie płacą.
  • ~Regionalny
    (2013-03-29 23:41)
    PPP - powiatowy pe dauł pierde oli.
  • ~ric
    (2013-03-29 19:36)
    Już tak jak zangażował się w politykę Wojewódzki, to lepiej nie "przyganiac garnkowi". Zapomniał jak był podnóżkiem u Tuska???