Wojewódzki krytykuje Kukiza: Pada legenda

Paweł Kukiz w ostatnim czasie bardziej niż w działalność muzyczną, zaangażował się w politykę. Nowa rola artysty nie dla wszystkich jest wiarygodna. Kuba Wojewódzki stwierdził nawet, że to upadek legendy.

wróć do artykułu
  • ~Bożena S.
    (2013-03-29 17:42)
    odezwał sie następny autorytet z TVN. Zrobi z siebie szmatę, żeby tylko przypodobać się szefom i guru. Wojewódzki to błazen za wielkie pieniądze.
  • ~ŻYD
    (2013-03-29 17:47)
    powiatowy a ty to wpadłes pewnie do szamba w latrynie i cuchnie od ciebie na kilometr A FE!!! judasz i nszubrawca
  • ~tansior
    (2013-03-29 18:22)
    Padalec ocenia występy młodych, a sam jest niemotą taneczną.
    Na parkiecie może konkurować tylko z nieboszczykiem właśnie
    wyciągniętym z lodówki.
  • ~Pajace
    (2013-03-29 18:41)
    Widzieliście kiedyś jak MOP tvn-u przemyka ulicami .. jak jakiś szczur w tej swojej gejowskiej czapeczce .. więcej ma wrogów jak przyjaciół ..
  • ~frant
    (2013-03-29 19:03)
    Kuliz - to zapijaczony palant, były już dla mnie pseudomuzyk! I kogo wy , normalni ludzie słuchacie? Jaki to dla was autorytet i guru? Zastanówcie się kogo chcecie popierać? Miernotę -która uchwyciła się jednego tematu- jednomandatowych okregów wyborczych! Doświadczenia europejskie - wyraźnie wskazują na miałkośc tej alternatywy! Tam są mieszane systemy wyborcze -w tym Jow.
  • ~ric
    (2013-03-29 19:36)
    Już tak jak zangażował się w politykę Wojewódzki, to lepiej nie "przyganiac garnkowi". Zapomniał jak był podnóżkiem u Tuska???
  • ~sam
    (2013-03-29 19:36)
    Kupa wojewódzka, pieszczoch tel. tow. Waltera jak zwykle czujny. Mały, bierny ale wierny.
  • ~anka
    (2013-03-29 19:39)
    żeby legenda Kukiza upadła, to musiałby ją wpierw mieć...bo przecież pijaczków jest w Polsce miliony a on jestem jednym z nich:)
  • ~dziadek
    (2013-03-29 21:11)
    Kukiz - legenda ?

    Czego - gorzały ?

    Raczej ględa
  • ~!
    (2013-03-29 21:24)
    DO DZIADEK COS CI POWIEM ZDECHLAKU PIE RDOL SIE UBEKU
  • ~Rockman
    (2013-03-29 21:48)
    A kto to jest Wojewódzki? Jakiś nudny siurek...
  • ~~romek
    (2013-03-29 22:16)
    Ten niby wojewódzki z pierdziszewa to już dawno padł na ...! Już młotek zapomniał.
  • ~PiS be with you
    (2013-03-29 22:19)
    Ile takich kanali jeszcze jest w Polsce z nakazu Michinczka AAAAdasia?
  • ~KOMOROWSKI TO DNO
    (2013-03-29 22:31)
    TO NORMALNE MY TU GADU GADUA TUSK OKRADA NAS A KOMOROWSKA ZRE 4 TEGO PROSIAKA DZIS ZA MOJE PODATKI..
  • ~TadF
    (2013-03-29 22:35)
    A kto to jest KUKIZ ? Legenda - czego ? Czy pcha sie do koryta, bo nikt nie przychodzi na jego "wystepy" ?
  • ~TadF TO KOCI BATON
    (2013-03-29 22:59)
    DO TadF A KIM TY JESTES MOLESTOWANY PRZEZ OJCA CIOLKU TY NAWET NIE WART STANAC OBOK KUKIZA
  • ~zoja
    (2013-03-29 23:19)
    A co nas obchodzi co się podoba lub nie Wojewódzkiemu, niech sie wali!!!
  • ~zoja
    (2013-03-29 23:20)
    Pan Kukiz brawo!!!
  • ~Regionalny
    (2013-03-29 23:41)
    PPP - powiatowy pe dauł pierde oli.
  • ~raf44
    (2013-03-30 00:10)
    On jest i zawsze bedzie legenda. A ty amatorze psiej kupy nawet bajka nie byles.